Skocz do zawartości

Lista obecności :)


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można by coś zorganizować na motocyklach :icon_exclaim: Wtedy pozbyli byśmy się marudzącego Mirka :icon_razz: i wyeliminowli byśmy Lecha bo pewnie jeszcze opon nie kupił :icon_razz:

Czyli nikt by nie marudził, nikt nie wylewał by piwa.... hmmm mogło by być nieźle :icon_mrgreen:

Co wy na to?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oczywiście żartowałem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli nikt by nie marudził, nikt nie wylewał by piwa.... hmmm mogło by być nieźle :icon_mrgreen:

Co wy na to?

Czyli bys byl na tym zlocie sam :crossy:.

P.S Specjalnie jak kupowalem teraz nowa opone terenowa to zostawilem stara :crossy: wlasnie po to zeby poleciec asfaltem i nie zalowac opony ktora do terenu juz sie nie nadaje :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, faktycznie macie jakieś mocno traumatyczne przeżycia ze swoich spotkań :)

 

A lata świetności Grupy Północ to z piszących tu pamiętać może chyba tylko Mirek ;) Nie pamiętam już dokładnie wszystkich wypraw wspólnych (a było tego duuuuuuuuuuużo :) ) i głupich akcji w stylu jazda po molo, w nocy po ścieżkach rowerowych, w trasę bez kasków itp. ;), pamiętam za to Mirek jak odprowadziłeś nas na stację benzynową gdy lecieliśmy do Mielna pod namioty ;) i ten Twój mega-pojemny schowek w hondzie.

Nie wspominając już o akcjach z gościnnym udziałem forumowiczów z pozostałych części Polski :D Z kimś się pośmigało, z kimś popiło, jeszcze kogoś ratowałem w drodze powrotnej ze Szwecji jak maszyna odmówiła posłuszeństwa ;)

 

Potem się zmieniło, ekipa się ciut rozpadła w miarę jak ludzie kończyli studia (teraz sam kończę powoli i widzę jak jest :/) i wyjeżdżali... ostatnio znalazłem na allegro ogłoszenie jednego z qmpli (nie wymienię z nicka ;) ), że sprzedaje motocykl, dorzuci kask i kombinezon do tego, bo nie będą mu już potrzebne. Ja zresztą też ostatnimi czasy spędzałem lato jedno i drugie na moto poza Polską i zjeździłem samotnie kawałek Europy... no i na 4um została tylko grupa marudzących coś w dziale "zloty i imprezy..." - ucieszyłem się jak w końcu zrobili sobie swoje fora i poszli marudzić gdzie indziej ;) Jest szansa, że coś się tu odbuduje, świeżej krwi nie zabraknie, bo motocykli przybywa jak mrówków teraz.

Także proszę o optymistyczne nastawienie i wpisywanie się, jeżeli kogoś interesuje 4umowa Grupa Północ ;)

 

Tak przy okazji też - jest tu ktoś może z Orunii albo okolic?? Sporo motocykli mi się namnożyło na osiedlu ostatnio i ciekawy jestem, czy jakiś sąsiad tu przypadkiem nie zagląda może.

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by coś zorganizować na motocyklach. Wtedy pozbyli byśmy się marudzącego Mirka

 

to ja tu sie narazam na koszty i dzwonie bo ci zwialo pokrowiec z moto a ty tak !!?? zdrada !!! zobaczysz !! kupie sobie skuterka... takiego 50cc i bede sie upieral zeby jezdzic na wypady ;p i wtedy bedziecie na mnie czekac!!! :bigrazz: wiem wiem.. zaraz napiszesz ze i tak musiales czekac :wink: ale to bylo po wypadku i bylem "lekko" zablokowany :icon_razz:

 

A lata świetności Grupy Północ to z piszących tu pamiętać może chyba tylko Mirek ;) Nie pamiętam już dokładnie wszystkich wypraw wspólnych (a było tego duuuuuuuuuuużo ) i głupich akcji w stylu jazda po molo, w nocy po ścieżkach rowerowych, w trasę bez kasków itp. pamiętam za to Mirek jak odprowadziłeś nas na stację benzynową gdy lecieliśmy do Mielna pod namioty i ten Twój mega-pojemny schowek w hondzie.

:icon_razz:

 

taa... poczulem sie jak jakis dinozaur :buttrock:

ale lezka w oku sie kreci....

a pamietasz jak cie "podwiozlem" do macka jak mu sie moto posypalo na obwodnicy ?? do dzis sie zastanawiam dlaczego ci wszyscy wariaci jechali pod prad ;)

 

dobra... potrzebuje jeszcze jakies 6-8 tys.PLN i kupuje sprzeta.. nie ma ktos zbednej kasy ?? przyjme darowizne !!! ratujcie biednego "motoholika" ;) :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamietasz jak cie "podwiozlem" do macka jak mu sie moto posypalo na obwodnicy ?? do dzis sie zastanawiam dlaczego ci wszyscy wariaci jechali pod prad ;)

 

dobra... potrzebuje jeszcze jakies 6-8 tys.PLN i kupuje sprzeta.. nie ma ktos zbednej kasy ?? przyjme darowizne !!! ratujcie biednego "motoholika" ;) :clap:

 

No nie mógłbym zapomnieć najbardziej samobójczej akcji w historii naszych wypraw :biggrin:

Pół następnej wypłaty poświęcisz i sobie kupisz nowe moto :D - przynajmniej mam nadzieję, że tak się pracuje kończąc ETI (i nie mów mi, że nie :clap: )

 

 

Witam Was, ja rowniez z 3miasta, tyle ze obecnie ze wzgledu na robote albo w Wawie albo za Odra, ale bywam prawie co weekend w 3miescie.

 

 

W takim razie pozdrawiam i do zobaczenia na trasie w któryś weekend :)

 

Mirek! Bierz przykład - praca pracą, moto sprzedawać nie trzeba :P

 

Pozdro!! :buttrock: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mógłbym zapomnieć najbardziej samobójczej akcji w historii naszych wypraw

Pół następnej wypłaty poświęcisz i sobie kupisz nowe moto - przynajmniej mam nadzieję, że tak się pracuje kończąc ETI (i nie mów mi, że nie )

 

jaka samobojcza ? wszyscy przezyli ?:banghead: nawet ryski na skorze nie miales... za slady na psychice nie odpowiadam :lapad:

 

co do wyplaty... przypomnial mi sie cytat z killera:

-Ryba- "a jak mi powiesz ze to pomyłka to dostaniesz w ryj!"

-Killer- " to pomyłka" :)

 

no to tyle na ten temat :)

 

Mirek! Bierz przykład - praca pracą, moto sprzedawać nie trzeba

 

to nie praca... to wzorst cen mieszkan :) a tak serio to juz mi rodzina zyc nie dawała... mialem takie odczucia ze gotowi mnie sami zlikwidowac zeby tylko sie nie martwic czy jeszcze caly jestem... obiecalem ze do konca 2007 nie kupie juz zadnego pojazdu z silnikiem :biggrin:

 

Mirek nie marudż.... Kupuj sprzęta, tylko z większym schowkiem bo nie ma kto mi oleju wozić :flesje:

 

ta Twoja przerosnieta banka z olejem to mi bokiem wyszla jeszcze dzien przed sprzedaza Bandyty!!! chyba ze 2h naprawialem zamek!! ale sprzedalem sprawny :)

a teraz kupie taki zeby tylko siatka na kask sie miescila!!! :)

 

no dobra.. kto mi da dotknac motocykla?? chociaz na chwile... zebtym poczul jak drzy silniczek... :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem we Wrzeszczu starego poczciwego Andona :D, gadalismy pare min i cos przebakiwal o jakims spotkaniu ze mozna zorganizowac, wypic razem piwko czy 2 ... :D. Ktos chetny ??

P.S. "Zlot" jest tylko dla motocyklistow ktorzy na chwile obecna posiadaja motocykl :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem we Wrzeszczu starego poczciwego Andona :), gadalismy pare min i cos przebakiwal o jakims spotkaniu ze mozna zorganizowac, wypic razem piwko czy 2 ... :D. Ktos chetny ??

P.S. "Zlot" jest tylko dla motocyklistow ktorzy na chwile obecna posiadaja motocykl :P :D

Czyli jakb y nie patrzeć napewno dla mnie :D

Zobaczymy ile osób się zadeklaruje..... (nie będe zapeszać......)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...