Skocz do zawartości

honda mtx 50s- rejestracja bez papierów i prędkość v-max 60km\h:/


Radzzzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! jako, że mój były pociskacz to mt50 powietrzak to może nieco podpowiem - wywal wszystko z dyfuzora, konćówki wydechu, wyreguluj gaźnik i tyle... moja na zębatkach 13/42-43 idzie w granicach 80 km/h (gaźnik keihin 15 mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! jako, że mój były pociskacz to mt50 powietrzak to może nieco podpowiem - wywal wszystko z dyfuzora, konćówki wydechu, wyreguluj gaźnik i tyle... moja na zębatkach 13/42-43 idzie w granicach 80 km/h (gaźnik keihin 15 mm)

 

 

 

mówiąc dosłownie zrobić pusty wydech? tak z tego wynika...

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy gdybym kupil papiery do mtx 80 niemieckie kompletne czy moglbym je jakos przetlumaczyc na 50ccm i przebic numery na ramie i silniku i zarejestrować??

 

I czy gdy wyrzuce wszystko z dyfuzora to nie bedzie tak jak bez calego dyfuzora i koncowki??czyli do bani bo glosno chodzi a osiagi duzo gorsze.Czekam na odpowiedź.Pozdawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wybebeszaj dyfuzora. to najwiekszy blad jaki mozna zrobic kazdym silniku.

ja sie bawilem z tym w swoim mbxie i malo ze pogorszylo osiagi to pierdzialo jeszcze niemilosiernie.

 

nie wiem jakim cudem sloniu tak zrobil i mu chodzilo. to jest po prostu niemozliwe.

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie obiło o uszy że jeśliw umowie jest napisane że motor jest 100% legalny to można zarejestrować,

 

:wink: :clap: :) ;) :biggrin:

Ty wiesz ile byłoby umów na kradzione sprzęty z dopiskiem że jest legalny ?????

Kto wtedy zawracałby sobie głowe jakimiś brifami tłumaczeniami itp ??????

masz nauczke na przyszłość - nie kupuj bez papierów i tyle jestem ciekaw co zrobisz jak kiedyś cię zatrzyma policja - powiesz im ze poprzedni właściciel je widział ????? :clap: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...