Skocz do zawartości

honda nsr 50


Marek wielki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pojebajszyn!!!

No troszke Cie pojebajszyn hahh :D

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M412478

Tego typu NSRka seryjna w życiu nie poleci 95 km/h :]

Nowa TZR 2007 seria leci 100-105 km/h to napewno sprzęt z przed 15 lat tyle pójdzie, hahahah :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszke Cie pojebajszyn hahh :P

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M412478

Tego typu NSRka seryjna w życiu nie poleci 95 km/h :]

Nowa TZR 2007 seria leci 100-105 km/h to napewno sprzęt z przed 15 lat tyle pójdzie, hahahah :flesje:

 

ja jechałem swoja 75 przy 10-11 k na luzie kreciła ona 13 po zmianie zebatek da sie wszystko moje były na moc... nie wierz w to co pisza na allegro... ostatnio ktos wystawił Yamahe YZ 125 niby 95 rok a tak naprawde to był 93... wiezysz w to co ludzi pisza aby tylko sprzedać... niemiałes wiec nie wiesz co taka honda moze... i pojebejszynnn :D :D :buttrock: hah

 

napewno sprzęt z przed 15 lat tyle pójdzie, hahahah :(

 

 

jezeli w dobrym stanie to czemu sie czepiasz? myslisz ze nowe to super i wogule ładnie wszystko bedzie??

tak samo mozna dorżnąc 15 letni motor jak i nowy salonowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że dzieki spojlerowi od GPZy, bedziesz miał tyle dałnforsu, że kłopoty z trakcją całkowicie znikną, a przy wyższych prędkościach możesz odnotować spory przyrost mocy.

 

 

 

Nie mogłem sie powstrzymać ( pierwszy post w temacie jest świetny :icon_mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze stare to nieznaczy ze zle może i tyle poleci. Co z tego ze nowy skuter keeeway jest nowy jak i tak pojeżdzi krócej niz niejeden uzywany a markowy.........

ale 15 lat temu niebylo takiej techniki jak teraz, i napewno starej hondy osiagami niemozna porownywac do 10lat mlodszej tzr 50!!!

 

 

bo one jezdza po ok.100km/h a wedlug was ta honda idzie 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku takie predkosci i moce jak we wspolczesnych motorowerach byly juz 50 lat temu, tak wiec nie bierzcie pod uwage wieku konstrukcji.

Moim MBXem autentycznie jechalem 95km/h i nie widze w tym nic nadzwyczajnego, natomiast te NSRki tyle nie ida bo maja inne silniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku takie predkosci i moce jak we wspolczesnych motorowerach byly juz 50 lat temu, tak wiec nie bierzcie pod uwage wieku konstrukcji.

Moim MBXem autentycznie jechalem 95km/h i nie widze w tym nic nadzwyczajnego, natomiast te NSRki tyle nie ida bo maja inne silniki

 

 

no i co z tego ze maja inne silniki?? roznia sie karterami... tylko i wyłacznie...

 

Full odblokowana p[owinna isc 80 pozmianie zebatek 95(mam kolege ktory ma nsrke 1993 rok i faktycznie idzie 95)

 

i nie pierdolcie ze nie pojdzie bo pojdzie!!!!! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...