Skocz do zawartości

Mirosławice - jak tam niedziela?


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mogę przyjechać na chwilkę tzn. po południu tarnów i nocleg a rano zmyknąć? Pozdrawiam zresztą Was wszytskich ale ze względów znanych niektórym nie mogłam się z Wami spotkać w Łagowie czy gdzieś tam...

Wal jak w dym.Miejsce do spania .jest bierz też plecaka.Zbiórka 9.30 przy wylocie z Lubina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal jak w dym.Miejsce do spania .jest bierz też plecaka.Zbiórka 9.30 przy wylocie z Lubina.

Jeszcze nie wiem, moto nie odpalane od Rudnej a ja w kiepskim nastroju, mąż wyjeżdża w zwiąku z pracą do Niemiec ale jakby coś to spotkamy się na miejscu pod wieczór. Dajcie jakieś bliższe namiary na nocleg ewentualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem, moto nie odpalane od Rudnej a ja w kiepskim nastroju, mąż wyjeżdża w zwiąku z pracą do Niemiec ale jakby coś to spotkamy się na miejscu pod wieczór. Dajcie jakieś bliższe namiary na nocleg ewentualnie

Ja nie wiem jak tam trafić.Ale masz nr.tel do Marcyśka on wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem, moto nie odpalane od Rudnej a ja w kiepskim nastroju, mąż wyjeżdża w zwiąku z pracą do Niemiec ale jakby coś to spotkamy się na miejscu pod wieczór. Dajcie jakieś bliższe namiary na nocleg ewentualnie

Jak dojedziesz to na pewno znajdzie się jakies spanko dla Ciebie....

 

Jak dojedziesz to na pewno znajdzie się jakies spanko dla Ciebie....

To jest rzut beretem od Sławy, trudno nie trafić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i my sie zameldujemy: dopiero dorwałem się do kompa. :icon_exclaim: Na początek dzięki za przesympatyczne spotkanie w w super miejscu z super ekipą. Wyjechaliśmy najwcześniej , ale dotarliśmy do Wro z małymi przygodami. Po drodze porządnie wiiało i w pewnym momencie jakieś 20 metrów przede mnie na drogę spadł gruby konar topoli odłamany przez wiatr. Mnie udało się go wyminąć idąc na czołówkę z monedeo lecz niestety Aga nie miała już dośc miejsca mimo , ze mondziak widząc co sie dzieje ustapił miejsca i na mokrych liściach najpier był uślizg przedniego kola a później gleba. NIe straciła glowy do końca hamując ile się dało więc straty fizyczne nienajwiększe(potłuczenia) a motocyklowe ograniczone do poluzowanego lusterka i stłuczonego kierunku. ALe pozbierała się szybko i reszta drogi bez niespodzianek.

Od razu zapytam szanownych kolegów czy aby nie macie gdzieś pary zbędnych kierunków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez meldujemy swój powrót, szczęśliwie dojechaliśmy na miejsce....Dobrze, że Adze nic sie nie stało, a te drobne straty tylko wyjda na dobre....Każdy musi miec swoja glebkę, więc już chrzest ma z głowy....

Dzięki za super imprezę i wspaniałe towarzystwo...Z Wami można nawet na koniec świata....

Aiwa, ja Ciebie nie zrozumiałem z tym pałacykiem, czekaliśmy na sygnał od Was, że dotarliście do Tarnowa...Sorrki za niporozumienie.... :notworthy:

P.s. super foty wyszły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i my sie zameldujemy: dopiero dorwałem się do kompa. :D Na początek dzięki za przesympatyczne spotkanie w w super miejscu z super ekipą. Wyjechaliśmy najwcześniej , ale dotarliśmy do Wro z małymi przygodami. Po drodze porządnie wiiało i w pewnym momencie jakieś 20 metrów przede mnie na drogę spadł gruby konar topoli odłamany przez wiatr. Mnie udało się go wyminąć idąc na czołówkę z monedeo lecz niestety Aga nie miała już dośc miejsca mimo , ze mondziak widząc co sie dzieje ustapił miejsca i na mokrych liściach najpier był uślizg przedniego kola a później gleba. NIe straciła glowy do końca hamując ile się dało więc straty fizyczne nienajwiększe(potłuczenia) a motocyklowe ograniczone do poluzowanego lusterka i stłuczonego kierunku. ALe pozbierała się szybko i reszta drogi bez niespodzianek.

Od razu zapytam szanownych kolegów czy aby nie macie gdzieś pary zbędnych kierunków?

A to pech.Ale na szczęście dobrze sie skończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...