Skocz do zawartości

Mirosławice - jak tam niedziela?


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dzisiaj byliśmy w Karpaczu.Jesli chodzi o mnie i Marcyśka to w sobotę jedziemy na Ukrainę.(na 9 dni)

Wiem, że jedziecie . Dlatego wstepnie dopiero po połowie czerwca byłaby wycieczka do Lubiąża, jak wrócicie i odpoczniecie po :) i :crossy: :biggrin: . Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jedziecie . Dlatego wstepnie dopiero po połowie czerwca byłaby wycieczka do Lubiąża, jak wrócicie i odpoczniecie po :wink: i :smile: :biggrin: . Pozdrawiam...

Lubiąż chętnie zwiedzimy, jeszcze w Waszym towarzystwie...ale tak jak prawi Piewoszow dopier w drugiej polowie czerwca....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam pytanie czy sa plany na najbliższą niedzielę. Ja bym się chetnie gdzies ruszył zwłaszcza , że po ostatniej sobocie (Brodak) gdzie zrobiliśmy z Rakiem parę slicznych kilometrów po czeskiej stronie głod kilometrów tylko się wzmógł. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dopiero w drugiej połowie czerwca będziemy z Pierwoszowem do dyspozycji....

To i dobrze bo ja też :banghead: Ale plany można poczynić... jakieś zestawienie przejażdżek? Wrzucajcie swoje propozycje:

jest już Lubiąż, Chojnik, Boszkowo (jeziora), C.D.N :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam pytanie czy sa plany na najbliższą niedzielę. Ja bym się chetnie gdzies ruszył zwłaszcza , że po ostatniej sobocie (Brodak) gdzie zrobiliśmy z Rakiem parę slicznych kilometrów po czeskiej stronie głod kilometrów tylko się wzmógł. .

 

ja mam wolną niedzielę więc chętnie pojechałabym gdzieś jak pogoda dopisze. Daj znać gdzie chcielibyście śmignąc to ustalimy miejsce i czas zbiórki. Uprzedzam tylko, że jestem kiepskim kompanem szybkich przejażdżek, no wlokę się po prostu :crossy: bo lubię się rozglądać :bigrazz: . Pozdrawiam o czekam na ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aiwa pewnie w niedziele sie gdzieś ruszę jak nie będzie intensywneg opadu . Masz jakąs propozycje gdzie mozna by pojechać , bo w okolicy przyznam ,że wyczerpał mi sie repertuar. Raku mówi , że pewnie też sie dołączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może zamek Chojnik jak się nic nie zmieni. Jak pasuje to jutro się dogadamy.

P.S .Hamir odezwij się czy jedziesz gdzieś???????

 

Dla mnie ok choć pod Chojnikiem byłem dzisiaj. :icon_question: Ważne żeby się gdzieś przejechać o ile nie bedzie deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Marcyśkiem już po powrocie z Ukrainy.A może w przyszły wekend wypad do Turawy na zlocik(oczywiście z noclegiem)

Witaj, ma nadzieje , ze sie dobrze bawiliscie. Juz sie szykuj- bo okazanie zdjec cie nie minie- swoja droga moze wlasnie w Turawie na zlocie, bo ja na pewno w sobote tam pojade a i pewnie RaKa tam wyciągnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po dłuższej przerwie... Tych, co powrócili z Ukrainy witam szczególnie. Chojnik w międzyczasie zdobyłam :( ... Chciałabym śmignąć do Turawy ale chwilowo do 22.06. jestem wyłączona z życia mtorowo-towarzyskiego ze względu na zwolnienie od medyka :) ale nadrobię i :( i :lapad: ...A w kwestii wyjazdu weekendowego,o którym wspominaliśmy na wyprawce niedzielnej do Wojsławic-może ostatni weekend czerwca nad jeziorka w Sławie wyskoczyć, na sobotę/niedzielę z noclegiem w domkach i :D Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w temacie planów łykendowych, to mamy z Rakiem nastepującą propozycję na najbliższą sobotę. Mianowicie chcemy odwiedzić Lubiąż z racji specjalnych dni Lubiąża i zobaczyć udostępnione w tych dniach a dotychczas niedostępne podziemia i komnaty, później będziemy kontynuować naszą wycieczkę w kierunku Chobieni na zlot. A dalej się zobaczy. Startujemy w sobotę 9.30 ze stacji BP kolo Astry. Jesli ktoś ma ochote się dołączyć - zapraszam :icon_evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...