Skocz do zawartości

Mirosławice - jak tam niedziela?


Szafir
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja z aga tez czekam na jakies blizsze szczególy ale podobnie jak Hamir dojedziemy w sobote na popołudnie. :biggrin: A tak w temacie to sława jest postanowiona jako lokalizacja- bo moze do brenna bysmy nad jezioro pojechali?

Edytowane przez Unek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcje dwie

1.

Tarnów Jezierny były ośrodek wczasowy domki dwa pokoje 2 i 3 osobowy z łazienką i prysznicem za 60 dych doba, maszyny można postawić obok, tylko do spania bo posiedzimy u mnie lub nad wodą jak pogoda dopisze, jezioro idealnie czyste w tym ośrodku ludzi mało.

2.

Sława któryś z ośrodków lub camping rozbijamy namioty, ceny trochę wyższe ale za to można połazić po sławie i oklolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opcje dwie

1.

Tarnów Jezierny były ośrodek wczasowy domki dwa pokoje 2 i 3 osobowy z łazienką i prysznicem za 60 dych doba, maszyny można postawić obok, tylko do spania bo posiedzimy u mnie lub nad wodą jak pogoda dopisze, jezioro idealnie czyste w tym ośrodku ludzi mało.

2.

Sława któryś z ośrodków lub camping rozbijamy namioty, ceny trochę wyższe ale za to można połazić po sławie i oklolicy.

Mirek zgodnie z rozmową druga opcja, w Sławie jest brudna woda. Myśle, że dobrze będzie przespać się w domku, zrobimy mały objazd okolic....Grupa Mirosławice zaisywać się u Mirka na wypadzik, bo trzeba nocleg zarezerwować....

 

Mirek zgodnie z rozmową druga opcja, w Sławie jest brudna woda. Myśle, że dobrze będzie przespać się w domku, zrobimy mały objazd okolic....Grupa Mirosławice zaisywać się u Mirka na wypadzik, bo trzeba nocleg zarezerwować....

Sory pomyłka oczywiście pierwsza opcja, Tarnów....a do Sławy to pare kilometrów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że nas tam nię bedzie.

 

Trzeba poświęcić trochę czasu dzieciom w wakacje póki jeszcze chcą.

 

Pozdrawiają Kosin z Gosią (dla zdezorietowanych Kosin = druga męska połowa Hamira ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że nas tam nię bedzie.

 

Trzeba poświęcić trochę czasu dzieciom w wakacje póki jeszcze chcą.

 

Pozdrawiają Kosin z Gosią (dla zdezorietowanych Kosin = druga męska połowa Hamira ).

Dobrz Cię tu wreszcie Mirek widzieć na forum.....pozdrawiam miłego wypoczynku, szkoda, że nie wybieracie się do Tarnowa....Jezioro czeka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrz Cię tu wreszcie Mirek widzieć na forum.....pozdrawiam miłego wypoczynku, szkoda, że nie wybieracie się do Tarnowa....Jezioro czeka....

 

Marcyś, Marcyś popraw się (za dużo tych kolorowych napitków :cool:, lepiej wróć do browaru)

 

Mirek czyli Hamir, Kosin czyli Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, pomyłka sorry, a te kolorowe naprawde żle wpływają, za dużo ich było ostatnio....

Marcyś bo musisz pić jak na oficera przystało "kieliszkami z butelki"a nie szklanką z wanny :clap:

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mogę przyjechać na chwilkę tzn. po południu tarnów i nocleg a rano zmyknąć? Pozdrawiam zresztą Was wszytskich ale ze względów znanych niektórym nie mogłam się z Wami spotkać w Łagowie czy gdzieś tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...