Skocz do zawartości

Bliskie spotkanie 3ego stopnia


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

morda nie szklanka, nie potłucze się...

...a zeby nie grzyby, nie odrosną...

 

Czasem jest tak, że nie można obronić siebie ani swojego kochanego motocykla... (Kiedy wrogów kupa i Herkules du..)

To co bedzie jak cie z dziewczyna napadna ... kipeskie podejscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co bedzie jak cie z dziewczyna napadna ... kipeskie podejscie.

 

Kiepskie, ale skuteczne. A co do dziewczyny to inna sprawa.... Tego nie podarowałem i nie podaruje, honor i moto a stanąć w obronie kobiety to, co innego, Obronić ukochaną sprawa podstawowa!!!

Zęby mam mocne a pięści twarde, a że czasem żebra połamią – trudno.

Ale swojej kobiety nie zawiodłem, i nie zawiodę. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde z tymi sasiadami i babami bez rozumu sa niezle akcje

Jade sobie raz do kolegi i po drodze jest taki fajny dlugi luk ze jak dodasz gazu to cie fajnie zarzuca no tak pojechalem i wracajac wyskoczyla jakas baba i powiedziala ze mi wiadro zimnej wody na glowe wyleje no to ja jej powiedzialem ze bede czekal a jak tak powiezialem to juz szla po policje dzwonic ale wiecie musialem do domu jechac bo dokumentow nie mialem:P

A inna akcja stoje sobie skuterem :) na skrzyzowaniu i gadam z kumplem ktory ma Yamahe tw ;) i tak sobie chwile pogadalismy a po 10 min pojechalismy:P sie gdzies przejchac ;) a na drugi dzien slyszymy ze taka stara baba na policje zadzownila i nagdala im ze sa organizowane na jej ulicy nielegalne wyscigi motocyklow :mrgreen: ;) :)

poprostu maskara z tymi ludzmi :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...