Skocz do zawartości

Quad 110cm


Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawek251

witam mam quada juz 6 miesiecy firmy kup i wyzuc

mam dylemat nad olejem bo nie wiem na jaki wymienic czy na minerala , polsyntetyka czy pelnegosyntetyka.

quad ma przejechane 800km dopiero i jest chlodzony powietrzem wymuszonym ale to gowno daje wiec wogule nie ma chlodzenia.

zalalem go dzis olejem castrol gps 10w40 ale okazalo sie ze gorzej sie grzeje nawet za mocno i niewiem co z tym zrobic bo ten castrol jest czerwony a nie zolty myslalem na wylaniu go i zmianie na Mobil 1 Racing 4T 15W-50 i sam nie wiem prosze o pilna i dobra wypowiedz

ja mam znaczy moja curka ma taki 110 cm i model 110 BMW tak sie nazywa i w ksiazce jest ze firmowo jest zalany olejem klasy SEA 10W/40 i mozna stosowac oleje typu SEA tylko a odpowiedniki maja miec taka samoa lepkosc i temperatuce co SEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wueska wielkie dzięki za podanie tych parametrów sprawdzałem i obje fajki nie mają żadnego oporu muwje obje bo jedna w orginalnej cewce a druga w tej co teraz założyłem bo tamta cewka padła opur dotyczy samej fajki rozumniem siwjeca to nie problem kupię taką w sklepie ale z kąd taką fajkie mam wziąsić.I jeszcze jedno siwjece jak wykręcam są za karzdym razem czarne mimo że dobrze chodzi starałem się zubożyć mnieszankie ale wiadomo do pewnego stopnia żeby się nie dławił i nie pomaga dodam że cylinder jest nowy razem z resztą jedynie może mnieć przy duży luz zaworowy

 

witam ponownie jak tak dalej pójdzie to nie zarobje na siwjece wczoraj wjeczorem założyłem nową a dzisi już ma przebicie niewjem co robić czy może mnieć wpływ cewka na tej nie chodziła dłużej siwjeca jak 3 dni i przebicie

Przecieka ci zaworek iglicowy.

Popraw pisownię. Ciężko się to czyta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świec nowych nie kupuj dopóki nie uporasz się z problemem. Te trafione świece wypal na gazie np. na kuchence w domu i powinny być git. A jak rozwiążesz problem to wtedy kup porządną świecę i git będzie.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...