Skocz do zawartości

Dowód - Malaguti :: Motor Honda - jutro oględziny! Co mam mówić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet poszło gładko.

 

Na poczatku nie wiedziałem co powiedziec.

Facet zaczał robic zdjecia, pytac jak to sie stało. Od słowa do słowa powiedział mi, ze ich nie interesuje co jest w dowodzie tak jak w moim przypadku. Ich interesuje stan motoru i zniszczenia. Nawet jakby w dowodzie pisało Ogar, a byłaby to CBR950 to on załatwia części do motoru który jest rozwalony czyli CBR-ki :icon_biggrin:

 

Od wyjasnienia co jest w dowodzie jest policja i oni beda do tego dochodzic.

Powiedział, ze wartosc szkód jest wieksza niz wartosc motocykla, wiec teraz chyba wezme kase, a motor na czesci albo moze sprzedam komus w takim stanie w jakim jest teraz.

Bedzie to wyceniane wg oryginalnych czesci wiec .. :notworthy: Oby miał jak najwieksze ceny :biggrin:

 

pozdro

 

 

No super hiper i tak dalej!

Koleżko - rzeczoznawca powiedział Ci że policja bedzie dochodzić co jest w dowodzie rejestracyjnym, bo on opisze to co mu pokazałeś. Zastanów no sie chwilę nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ponownie

 

Cos ruszyło w sprawie mojego odszkodowania za motor. Dostałem dzisiaj list, że kwota jaką dostane to 1750 zł. Ocenili ze jego wartosc rynkowa to 2000 zł. Czy mam zgodzić się na taką kwote czy odwoływqać się jak radzili mi iini ?

 

zdjęcia - http://olorol.republika.pl/motor.html

 

Poradżcie co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musieli Ci chyba wycenic ten motor jakby byl to malagutii. Bo nie wiem wedluch jakich danych nsr 125 mogla by miec wartosc rynkowa 2k zl. A czy sie odwolywac trudno powiedziec? A policja sie cos juz wypytywala o ten dowod rejestracyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musieli Ci chyba wycenic ten motor jakby byl to malagutii. Bo nie wiem wedluch jakich danych nsr 125 mogla by miec wartosc rynkowa 2k zl. A czy sie odwolywac trudno powiedziec? A policja sie cos juz wypytywala o ten dowod rejestracyjny?

własnie jutro ide na policje zeznawać.

 

 

Wartosc jest napewno wyzsza niz 2tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co wyszło na policji?

w sumie to nic nie wyszło :P

 

Na początku zeznań facet chciał mnie nasraszyć.

 

Pytał czy byłem karany za składanie fałszywych zeznań i czy wiem co mi za to grozi i takie tam bzdety.

 

Drugie pytanie to :

 

Jechałeś na motorze czy motorowerze.

 

Powiedziałem, że motor, ale mam prawko A1. Widać było, że gość sie ździwił, bo nic nie pisało o tym w jego aktach.

Więcej pytań o moto nie było. Ale myśle, że to wyjdzie w dalszych postępowaniach.

 

Odwolałem sie od wyceny. Facet powiedział że to czym jeżdże to nie jest Honda nsr 125 :P

 

Zapytałem więc, czym jeżdże od 2 lat.

 

Powiedział że nie wie.

 

Niby części sie zgadzają, ale takiego motocykla nie ma w spisie hondy :|

Jest to możliwe ?

 

Nawet na wikipedii pisze, że honda nsr była produkowana bez owiewek i kwadratową pierwszą lampą.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Honda_NSR_125

 

Co wy na to ? :P

 

Kto mi powie na jakim motocyklu jeżdże ? Z moich informacji wynika, ze to nsr :D

 

 

 

P.S sprzedam moje cacko : ) Silnik działa. Koszt naprawy to jakieś 700zł wg używanych części.

 

Pzdr

Edytowane przez olorol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przyznaj sie - powiedz, że takie kupiłeś z niewiedzy, ale masz prawko na 125tki i już :)

 

Sorry Quba ale niewiedza nie chroni przed konsekwencjami.

 

Jestem ciekawy co dalej wyjdzie. Te 2 tys to chyba troche malo za NSR ?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nic nie wyszło :)

 

Na początku zeznań facet chciał mnie nasraszyć.

 

Pytał czy byłem karany za składanie fałszywych zeznań i czy wiem co mi za to grozi i takie tam bzdety.

 

 

 

 

Nawet na wikipedii pisze, że honda nsr była produkowana bez owiewek i kwadratową pierwszą lampą.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Honda_NSR_125

 

Co wy na to ? :crossy:

 

 

Oni mają OBOWIĄZEK poinformować Cię co grozi za skaldanie fałszywych zeznań.

 

 

Wikipedia nie jest jakaś wyrocznią czy wyznacznikiem. Jak już ktoś wcześniej powiedział zadzwoń do Hondy i podaj numery ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają OBOWIĄZEK poinformować Cię co grozi za skaldanie fałszywych zeznań.

Wikipedia nie jest jakaś wyrocznią czy wyznacznikiem. Jak już ktoś wcześniej powiedział zadzwoń do Hondy i podaj numery ramy.

yy ten motor był kupiony we włoszech..

 

Mógłby podać mi ktoś numer gdzie mam zadzwonić ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...