Skocz do zawartości

kawasaki ltd450


Gość marg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po cholerę się odzywasz jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia.

 

ty gosciu nie tak ostro hehe

 

Biały troche nie ładnie rpzywitałes kolege.A co do staroci to wlasni mi sie podobaja stare i ltd 450 dla mnie to jeszcze swiezy sprzet

 

no tylko spokojnie sie zapytałem :? :?

 

bialy jak ktos ma malo kasy to wiadomo ze na nowy i swiezy sprxzet go niestac!!Moj moto np. ma 20 lat a wyglada jakby mial 8 najwyzej!!

 

jak ktoś ma mało kasy... to podam przykład moj kumpel miał mało i kupił GPZ600 z '85 i tylko w niego ładował kase i teraz jeszce sprzedac nie może, teraz to mówi ze mógł sie wstrzymac z kupnem i dizbierac kasy, a tak czapa

 

pozdro :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 lat później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Hej.

Nie chce otwierać nowego tematu, dlatego podłącze się.

Od kilku dni jestem posiadaczem właśnie LTD 450.

Próbowałem przysiąść się do kilku innych maszyn, ale albo sylwetka nie ta, albo zasób portfela.

Czeka mnie sporo pracy aby przywrócić maszynie świeżość, jedno jest natomiast pewne, silnik jest idealny.

Dzięki za wskazówki odnośnie łącznika wydechu, ja również chce to zlikwidować, lub wymienić na nowe. Strasznie skorodowane.

Z tego co zauważyłem, cieknie olej z lag, więc muszę je uszczelnić.

Nie potrafię doszukać sie informacji jak rozebrać tylne amortyzatory, gdyż od wewnętrznej strony sprężyny świeca rdzą.

Czy ktoś wie, jak to rozebrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie potrafię doszukać sie informacji jak rozebrać tylne amortyzatory, gdyż od wewnętrznej strony sprężyny świeca rdzą.

Czy ktoś wie, jak to rozebrać?

 

Z tego co kojarze to trzeba ścisnąc amortyzator i wywtedy sie go rozkręca. Musisz miec specjalne urzadzenie lub we własnym zakresie zrobic takie cos co pozwoli Ci ścisnąc samą spręzyne zeby była możliwość rozkręcenia amortyzatora.. gdzies w necie widziałem opis ze zdjeciami i własnie własnym patentem jak ścisnąc owa sprężyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...