Skocz do zawartości

baba skręcała w lewo


Kilvov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sse skojażłem że to on to mnie krew zalała. :icon_biggrin: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Ajeszcze pamiętam jak stwożył temat kit 170ccm zdziwiłemsie żę tak długo nie odpisuje http://forum.motocyklistow.pl/Gdzie-moge-k...NSR-t70946.html

 

Jeszcze sie śmiałem tym jego powiedzeniem na końcu yoyo ;( najbardziej z tym powiedzeniem bede go kojażył. A jeszcze z nim na gg pisałem i jeszcze miałem go spytać o jego NSR

 

Z chęłcią bym przjechał na pogrzeb ale mam 200km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pomyśleć że ostatnio rozmawialem z nim na GG a teraz juz nie ma go wśród nas :icon_question: TO Jest Straszne poprostu straszne że taki młody chłopak odszedł od nas . Ja również z chęcią bym przyjechał na pogrzeb bo chłopak miał tyle lat co ja , nie ważne że znałem go tylko z gg ale z samej rozmowy z nim Wydał mi się Bardzo uczciwym człowiekiem i zasłużył na to by w tej ostatniej drodze było w okół niego jak najwiecej młodych jak i straszych ludzi (zafascynowanych motorami) , bo to najwyraźniej była jego pasja. To chyba wszystko z mojej strony jestem podłamany ta cała sytuacją :icon_question:

 

PZDR

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zwrotu przywitania i pożegnania "Yoo" oby był w naszej pamięci jak najdłużej :]

 

niedługo obchodził by swoje urodziny :) 27 Czerwca :icon_mrgreen: , proponuje aby w ten dzień jakos go "Pomscić" , dawajcie propozycje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

i zwrotu przywitania i pożegnania "Yoo" oby był w naszej pamięci jak najdłużej :]

 

niedługo obchodził by swoje urodziny :biggrin: 27 Czerwca :icon_razz: , proponuje aby w ten dzień jakos go "Pomscić" , dawajcie propozycje :]

 

 

pomscic to chyba najlepiej wszystkie baby pozabijac sadzac po komentarzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem chłopaka ale aż mnie ściska jak to czytam...

 

Teraz jedyne co można zrobić, to pomyśleć nad tym dlaczego tak się stało?

Kilka lat temu w identyczny sposób zginął chłopak z mojej okolicy. Miejscowy debil robił popisówę pod klubem i wyskoczył z podporządkowanej Ibizą.... Śmierć na miejscu. Niezaprzeczalna wina kierowcy samochodu, ALE:

Gdyby miał zapięty kask, Gdyby miał przepisowe 40 km/h a nie 80 i gdyby Etka miała sprawniejsze hamulce..... Prawie napewno by przeżył.

Dlatego proszę wszystkich nabuzowanych nastolatków, żeby zrozumieli, że do szaleństw trzeba nabrać doświadczenia i dojrzałości. Wypadki były i będą. Człowiek jest omylny i nic tego nie zmieni. Po to są właśnie ograniczenia prędkości i inne normy drogowe, żeby zminimalizować skutki ewentualnego błędu.

 

Czy warto wierzyć, że jest się lepszym kierowcą od innych?

:) :P :D

Podpisuję się pod tym obiema rękami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda obojga i ich rodzin. Możecie się nie zgodzić ze mną, ale trauma będzie towarzyszyć rodzicom chłopaka, ale też rodzinie i samej sprawczyni. Nie wyjeżdżała na drogę z zamiarem - ot, zrobię sobie wypadek... Wypadek zawsze ma wiele płaszczyzn: szybkość, nawierzchnia, widoczność, stan techniczny, kawalerska fantazja, brak wyobraźni. Współczuję wszystkim, którzy Go znali. Miał przyszłość, ale już tego nie doświadczy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo,że przekręt kiedyś można było łatwo zrobić...ALE od niedawna czasy się już te skończyły zbytnio nie zarejestrujesz na 50 smile.gif (takie życie) mi się jeszcze udało ale ja mam pojęcie o jezdzie i łeb na karku i wiem kiedy moge przydusić a kiedy się powstrzymać:P na trasie takim motorem przeważnie szybko się nie lata bo wiadomo z jakich przyczyn to 2T i szybko się męczy(to nie motory na długie wypady)można nim w traskie wyleciec(ok.200km trasy)przy prędkości 90-100km\h ale trzeba mieć rozwage na trasie jaki w mieście:) to tyle co miałem do napisania...yO

 

 

Taki cytat który sam napisał Jonek. Akurat wtedy sie pomylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kazdy popełnia błedy jedni wieksze drudzy mniejsze on popełnił ten wiekszy.... nie wiadomo co mu do głowy strzeliło ze tak przygrzał na skrzyzowanie moze był zdenerwowany ?? moze chciał wycisnac 8 poty z motoru :icon_biggrin: stało sie i tyle tylko szkoda ze zginą bo miał 16 lat jeszcez wiele przed nim było :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj gadałem z typkiem który gadał z policją i Jonek jechał 80! ale to i tak teraz niema znaczenia;/

 

 

Jutro pogrzeb o 14:30 w wojskowym kościele!

 

 

 

 

Niech będzie jak najwięcej moto, niech odejdzie jak motocyklista!!!!

 

 

 

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stało sie i tyle tylko szkoda ze zginą

 

Czytajac Twoje komentarze jakos tak mnie nerw lapie. Czy ty jestes normalny ? Masz swiadomosc tego co piszesz ?

Doszlo do tragedi a ty piszesz mi tu " STALO SIE I TYLE " Uderz glowa o sciane i przemysl to co ja napisalem a potem spójrz na swoje posty.

Edytowane przez Waldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...