Skocz do zawartości

Wypad na Jure Krakowsko-Czestochowska


Koki_90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam przyjemość zaprosić wszystkich zainteresowanych na wyprawe Enduro w Jure Krakowsko-Czestochowska dnia 26 V 2007 . Startujemy z zamku w Mirowie okolice Myszkowa o godzinie 7.00 trasa bedzie wiodla przez Mirow - Morsko- Ogrodzieniec - Pustynia Błedowska w tym zaliczymy takze kilka ciekawych tras w dosyc ciezkim terenie oraz piaskowanie ogolnie bedzie dosyc mokro :notworthy: . Ogólnie bardzo fajne tereny mozna sie dosyc dobrze pobawic. Na trasie bedziemy mieli 3 punkty do tankowania wiec posiadacze potworów nie musza sie obawiac braku dostepu do paliwa. W trasie powrotnej na zakonczenie planujemy jakies ognisko na osrodku w Mirowie wiec Panowie zalatwcie sobie jakis transport powrotny do domu %% :notworthy:

Co do wymagan technicznych proponuje raczej motocykle min okolo 40 KM zeby jazda przebiegala szybko i sprawnie. Ze mna bedzie okolo 5 znajomych ktozy beda prowadzic grupe i ja z bratem ktorzy beda ja zamykac wiec mamy nadzieje ze nikt sie nie zgubi :icon_razz: Co do spraw organizacyjnych w wypadzie moga brac udzial tylko i wyloncznie osoby pelnoletnie lub z osoby z opiekunami. Prosil bym takze o przybywanie osob raczej z pewnym doswiadczeniem gdyz wiadomo tepo moze byc czasami szybsze i nie mam zbytnio ochoty zeskrobywac kogos z drzewa . Tak wiec zapraszam wszystkich zainteresowanych prosze o zglaszanie sie chetnych na forum lub po bliższe informacje do mnie na PW .

 

Oto link do mapy dojazdowej Mirów

Edytowane przez Koki_90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Gs-em mozesz miec troche ciezko .Wlasnie dostalem info ze bedzie tez grupa okolo 15 osob z Zzestochowy i Myszkowa oraz mam mala atrakcje bedzie udostepniony tez pobliski tor MX na ktorym bedzie mozna polatac za oplata 20 zł tzn na tor pojedziemy w drosze powrotnej kto ma takie zyczenie a kto nie pojedzie odrazu do Mirowa na osrodek a reszta potem dolonczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kiedys sie uda zorganizowac cos dla "klockow"... Pustynia Bledowska jednak nie dla mnie. Juz probowalem. Na jurze w okolicach Mirowa jestem z zaloga kilka razy do roku. Miejsce bardzo klimatyczne. Jest tez sporo jaskin :icon_eek:. Poza tym konwenty RPG sa wypas hehehehe. Ten kto kiedys widzial wie o czym mowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooo Starzyyy no to OgieŃŃ, wezme kumpla na Dr 350 bo starszych to nie bo oni to na oślep a byłoby ich z 10:) no to 26 maja w mirowie o 7 rano tak? Mój KDX 250 się tam zjawi, zapraszam!

Edytowane przez KuBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio było głośno o crossowcach w Jurze, bo poczynili tam niesamowitą dewastację unikatowych zakątków krajobrazu.

Mam nadzieję, że zaplanowaliście trasę z poszanowaniem matki natury.

 

Kolejna wojna z ekologami i nagonka w mediach nie przyniesie nic dobrego raczej.

Pozdro

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie: jak wygląda trasa? Jest to jakoś przyzwoicie czy tylko tak żeby poszaleć a reszte miec w 4 literach? Jakbyś mógł jakiś plan dokładny tego wypadu napisać i najlepiej mapke :icon_eek: Pytam się z ciekawości bo chętnie bym pojechał taką trase tylko w takiej "słabszej i wolniejszej" ekipie! Pzdr, Maciek

P.S.

Kto by się pisał i najlepiej z tamtych stron czy tam znający tamtą okolice zorganizowania jakiegoś wstępnego planu na taką troszkę bardziej lajtową wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn tak trasa wyglada dosyc dobrze jest szeroka i mysle ze jak wyjedziemy o 7 to nie bedziemy przeszkadzac milosnikom pieszych i rowerowych wycieczek. Co do poszanowania do natury postaramy sie zeby wszystko bylo Ok . Mr.Maciek jak masz dobrze opanowana ta apke to moze podgonisz za nami z tego co wiem pojedzie tez pare ciezszych endurakow tak wiec moi kumple poleca szybciej z ludzmi na mocnych sprzetach i z dobrymi umiejetnosciami a wolniejsza ekipa pojedzie z nami z tylu troszke najwyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

k@#$a!!zapakowałęm już moto na przycze na jutrzeszy wyjazd i okazało się że uchwyty która mam w są niewystarczajaće :( :icon_eek: tak to jest jak się odkłada takie rzeczy na ostatnią chwilę. Będe jedank jutro jezdił w okolicach pustyni i byłbym wdzięczny jakby ktoś dał mi znac teelfonicznie/sms że już tam jestescie.Miło byłoby posmigać z wami chociaż po pusytni .Mój tel 693855838.mam nadzieje do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...