Skocz do zawartości

co waszym zdaniem jest lepsze (mam dylemat)


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

tak jak w temacie mam dylemat co jest lepsze i na czym sie lepiej (przyjemniej) jezdzi , gdyz nie moge sie zdecydowac, mianowicie sprawa dotyczy ktm sxs 250 04 r i jadzi wr 426f 02 , prosze o wypowiedzi osob ktore posiadaja owe sprzety , jesli moga to niech dopisza jak z awaryjnoscia , spalaniem , kosztami eksploatacji i co by wybrali

 

 

z gory wielkie dzieki :)

pozdro :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownujesz dwa zupelnie inne motocykle . Mimo ze sam uzywam KTM-a wybral bym Yamahe poniewaz dla mnie jest to lepsza firma . Jezdzilem i tym i tym modelem ale jakos ciezko mi je porownac jezeli bylbym na twoim miejscu bralbym WR ze wzgledu na homologacje i wieksza uniwersalnosc moocykla . Sxs ma mial moj brat jesli lubisz ostar jazde po torze to moze Ci sie spodobac a jesli chodzi o wyprawy enduro to raczej srednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeŻeli chodzi ci o jazde typowo enduro to raczej lepiej sie sprawdzi wr-ka, A jaeżeli lubisz jeździć po torze i lubnisz ostre i bardzo mocne motory to bez zastanowienia bierz sxs-a. Pamiętaj jednak że odpalanie 450-tki ktm-a nie jest takie łatwe, wiem cos otym i zainstalowałem w swoim sx450 rozrusznik. Jeżeli chcesz kupić sx450 2006 rok z rozrusznikiem i sprzęgłem jednokierunkowym oraz wieloma innymi dodatkami od sxs-a to pisz do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ktm exc 450 to moim zdaniem byłby najlepszy wybór jeżeli chodzi o ciebie. Mój kumpel który jeździł praktycznie tylko po torze uzywał exc 450 i po kupnie sxf 450 2007 stwierdził że lepiej mu sie jeździ exc. Exc to naprawde fajne motory. Moj ojciec miał kiedyś exc 450 i jeżeli jechałem polatać enduro to bez zastanowienia brałem jego motor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...