Skocz do zawartości

Troby na moto


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z forumowiczow posiada taki produkt i czy moze cos na ten temat powiedziec , w sensie :icon_razz: uzytkowania.http://cgi.ebay.co.uk/MOTORCYCLE-LUGGAGE-TANK-BAG-PANNIERS-TAIL-PACK_W0QQitemZ160115926372QQihZ006QQcategoryZ30240QQrdZ1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej trudno cos powiedziec dopóki sie nei spróbuje. Szkoda ze nie ma onfo jakies produkcji jest ten zestaw. Cena tez dosyc niska a wiadomo ze jakosc zalezy od ceny i odwrotnie. Widze ze sprzedajacy to M and P czyli jeden z głownych dostawców cześci i akcesoriów moto na rynku UK, zaraz obok Wemoto i Demon Tweaks. Sam tez kupuje tez czasem od mandp i jest ok. Osobiscie polecalbym produkty m-ki Oxford (UK) które mozesz kupic od MandP a takzę na ebay od bezpośrednich dostawców. Kiedys wybieralem sie motcyklem do PL z Londynu i wlasnie na te okazje kupiłem boczne torby Oxford First Time Luggage (2 boczne torby) i nie narzekam na nie chociaz chyba tylko raz uzyłem ich na moto, a ogólnie to uzywam ich w zyciu "cywilnym" jako torba na ramie. Jesli przebywasz w UK to obserwuj promocje w sklepach typu Lidl czy ALDI bo czasem robia promocje na moto akcesoria. W ALDI niedawno kupilem torbe na zbiornik ktora sklada sie z 4 osobnych elementow z czego jedna moze sluzyc jako zwykly plecak i ma odpowiednie pasy, jedna czesc jako saszetka na dokumenty (na biodra) a mozna tez dolaczyc ja do reszty i wszystko razem mozna tez spinać zamkami blyskawicznymi i przyczepic na zbiornik a wtedy jest to dosc duza torba na dluuuga podroz,mozna tez robic z tego rozne kombinacje dołączając do podstawy z magnesami która ma przezroczystą wkładkę (tak jak pozostałe części) np. na mapę, oczywiscie jest w tym integralny pokrowiec na deszczowe dni (spadochron) , za calosc zaplacilem 24.99 GBP jesli dobrze pamietam a za te torby Oxford First Time płaciłem coś koło 30GBP 2 lata temu, dodma tylko ze Oxford są "expandable" czyli mozesz je rozpiąc zamkiem na max. pojemność 42 L , sa z dobrego materialu, dobre szwy, w zestawie były bungee straps po 2 (niemieckie z atestem TUV) na kazda oraz pokrowce deszczowe, wszelkie mocowania, instrukcje i atesty.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko pod warunkiem, że ktoś zaręczy poprawę jakości metro :/

bo jeśli poszukasz po forum i np. prm, to ludzie na jakość toreb metro raczej narzekali: przeciekało, pruło się, urywały się zaczepy, a przede wszystkim nie trzymało kształtu i opadało pod ciężarem bagażu (najczęściej na wydech, który lubi być pod sakwami...)

 

już lepiej poszukaj http://tinyurl.com/33fxw7 takiego zestawu: za jakość tego ręczę, wprawdzie nie używałem intensywnie, ale nawet załadowane na full sakwy trzymały się sztywno (a bywało, że kilka kg słoików z przetworami w nich woziłem :( ), w deszczu nawet bez pokrowców nie przemakały (no, długo i w mocnym na pewno w końcu by puściły, ale z przelotnym dawały sobie radę)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeżeli szukasz torby na motor to może pomoge ci tym linkiem firm wychaczyłem na targach w poznaniu widziałem na żywo całkiem mocne wykonanie i cena tez przystępna wybór oczywiście należy do ciebie http://www.motocykl.net.pl/ :crossy:

 

 

 

 

Hej i mówisz ze te "torby" :buttrock: sa godne uwagi interesuje mnie własciwie ta http://www.motocykl.net.pl/85bakhome.htm czy moze ja widziałes? bo powaznie zastanawiam sie nad kupnem cena zachcecajaca :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej i mówisz ze te "torby" :) sa godne uwagi interesuje mnie własciwie ta http://www.motocykl.net.pl/85bakhome.htm czy moze ja widziałes? bo powaznie zastanawiam sie nad kupnem cena zachcecajaca :D

Witam trudno mi powiedzieć jak te torby sprawdzają się w praktyce gdyż jak mówiłem ja je tylko oglądałem wyglądają na dobrze zrobione może faktycznie trzeba by znależć kogoś kto ich używa będzie miał najwięcej do powiedzenia zawsze możesz śledzić gdzie w twojej okolicy będzie najbliżej jakiś moto-bazar lub jakieś targi moto firma ta zawsze jest na takich imprezach ,zobaczysz wtedy je na żywo jak nie chcesz kupować z netu w ciemno. java script:emoticon(':clap:', 'smid_27')

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już lepiej poszukaj http://tinyurl.com/33fxw7 takiego zestawu: za jakość tego ręczę, wprawdzie nie używałem intensywnie, ale nawet załadowane na full sakwy trzymały się sztywno (a bywało, że kilka kg słoików z przetworami w nich woziłem :notworthy: ), w deszczu nawet bez pokrowców nie przemakały (no, długo i w mocnym na pewno w końcu by puściły, ale z przelotnym dawały sobie radę)

 

Chyba pomogłeś mi podjąć decyzję :notworthy:

Dzienkju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) możesz śledzić gdzie w twojej okolicy będzie najbliżej jakiś moto-bazar lub jakieś targi moto firma ta zawsze jest na takich imprezach ,zobaczysz wtedy je na żywo jak nie chcesz kupować z netu w ciemno.

 

... przy okazji będziesz może miał okazję porównać kopię by metro z oryginałem by motodetail :flesje:

jsz

 

BTW jakby ktoś szukał taniego, a przyzwoitej jakości tankbaga, to polecam sprzedawany onegdaj w lidlu (sic!) marki tau: kosztował parę dyszek, a full wypas werszyn - magnesy, pasek pod główkę ramy, dodatkowe paski na zbiorniki plastikowe, mapnik, szelki do "zamiany" w plecak, pokrowiec przeciwdeszczowy. info gdzieś w przepastnych archiwach forum też jest (jakby coś, to o tych sakwach również...)

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...