Skocz do zawartości

ZLOT MOTOCYKLOWY 13-15 LIPCA


Zana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

AKTUALNE WIESCI

 

 

JUZ MAM WIESCI!!!!!!!

miejsce nad jeziorem PRZYBIERNOWSKIM-kierunek JARSZEWKO(ZACHODNOIPOMORSKIE)

JEST TAM MIEJSCE NA NAMIOTY,BAR .WC Z PRYSZNICEM

tak wiec jak twierdzi własciciel NAPEWNO Stepnica SIE CHOWA

 

termin juz zapodałem 13-15 lipca!!!!

 

 

bedzie piwko dla zlotowiczy taniej!gril.cos na goraco.

muzyka jest w naszych rekach -albo kapele albo PłYTA(SAMI ZADBAMY TAK MAMY)

JEST POTRZEBNA POMOC W ZAPLANOWANIU I ORGANIZACJI LOGISTYCZNEJ KONKURSOW I ATRAKCJI ZLOTOWYCH (DOKłADNIE CHODZI TEZ O WODZIREJA KTORY BEDZIE TYM KIEROWAł)

MAMY WOLNA REKE oczywiscie po konsultacji z WłASCICIELEM

jakby ktos miał jakies pomysły w organizacji i pomocy to podaje tel.STASIA 502562349

KAZDA SUGESTIA I PROPOZYCJA MILE WIDZIANA POWIADOMIC I ZAPODAC WSZYSTKIM ZNAJOMYM (ilu chetnych bedzie????chodzi o koszulki zlotowe)smiley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku daj spokój :evil: Jeziorko jest spoko, ludzi nie ma za dużo w porównaniu do obleganych stałych punktów wybrzeża. Ja tam się na pewno wybiorę. :buttrock:

I niema dlatego ludzi.Byłem tam w tamtym roku szczury skakały nawet po grylu :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niema dlatego ludzi.Byłem tam w tamtym roku szczury skakały nawet po grylu :lapad:

spoko nas nie ruszaja bo my MOTOCYKLISCI JESTESMY a nie GADUłKI POPIERDUłKI :icon_razz:

 

 

spoko nas nie ruszaja bo my MOTOCYKLISCI JESTESMY a nie GADUłKI POPIERDUłKI :icon_razz:

 

A ZLOT MIEDZYNARODOWY NAD JEZIORKIEM PRZYBIERNOWSKIM 13-15 LIPCA BEDZIE SUPER :icon_eek: CI CO MIELI OKAZJE BYC W STEPNICY U STASIA NAPEWNO NIE BYłI ZAWIEDZENI-RACZEJ MIłO ZASKOCZENI :biggrin:

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA WSZYSTKICH SIE ZAPRASZA- :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nas nie ruszaja bo my MOTOCYKLISCI JESTESMY a nie GADUłKI POPIERDUłKI :)

A ZLOT MIEDZYNARODOWY NAD JEZIORKIEM PRZYBIERNOWSKIM 13-15 LIPCA BEDZIE SUPER :icon_eek: CI CO MIELI OKAZJE BYC W STEPNICY U STASIA NAPEWNO NIE BYłI ZAWIEDZENI-RACZEJ MIłO ZASKOCZENI :icon_razz:

POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA WSZYSTKICH SIE ZAPRASZA- :crossy: :crossy:

He to rozmawiamy o innych jeziorkach :( .Jak będę Miał czas to na piffko się Zjawię :flesje: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...