Skocz do zawartości

Suzuki Intruder 800 - gdzie kupic?


van_han
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elvis76 - moze masz jakies foty? albo film na youtube? A moze chcesz sprzedac :icon_mrgreen:. Co do tych 26tys. to nie bylbym taki pewny - jak narazie widzialem kilka sprzetow i wydaje mi sie ze wszystkie mialy mniejszy przebieg niz faktycznie:( . Ktos juz wczesniej sie wypowiadal w sprawie hamulcow - same przewody to za malo!!! Pewnie masz juz zurzyta tarcze i tloczki. Wiec pewnie lepiej zainwestowac w caly zestaw ( tarcza+tloczki+przewody+nowy plyn, itp. do konca sie nie znam :icon_eek: )

 

Pompka - 20tys w jeden sezon - wiec ciekawe dlaczego wszedzie gdzie szukam moto maja ok 20-30 tys. na liczniku :evil:

 

Foty jakieś mam, mogę też porobić :icon_rolleyes: Co do sprzedania to może po sezonie? Chciałbym coś większego dla dwóch osób, ale obawiam się, że finanse na to nie pozwolą...Jeśli chodzi o przebieg to pewnie, że 100% pewności nie mam, mechanicy powiedzieli jednak, że gdy mu się przyjrzeli to technicznie rzeczywiście jest możliwe, że tak niewiele przejechał. Podobno u poprzedniego właściciela w Niemczech więcej stał w garażu niż jeździł :biggrin: Tarcze i klocki są u jeszcze git, dzisiaj odebrałem go z przeglądu i pytałem o przewody, pewnie w czerwcu szykuje się na wymianę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!! :clap: Ja swojego VS 800 kupiłem przez Allegro od starszego goscia (1955) w zimie i za rocznik 97' zapłaciłem 12 tyś. w zeszłym roku. Chyba że ci sie pali do jazdy to musisz poszukać. A tak poza tym to sprzęcik jest extra. Jechałem nim w tym roku na zlot do Wawy a mieszkam od niej 450 km - zatrzymałem sie dwa razy na tankowanie. Mam głośne wydechy i we łbie troche buczało no i bolała dupa, ale było super. Powodzenia. puchal :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spieszy mi sie :biggrin: Chce do lipca zaczac jezdzic. Sesja sie skonczy w pracy bedzie troche luzu i jazda po Polsce. :clap::D:D

 

planuje wydac tak do 11tys. + rejestracja + ciuchy + pewnie trzeba bedzie cos wymienic:(

 

 

Wlasnie zobaczylem ze jestem "nowicjuszem, Macantem tematu" LOL kto to wymyslal :)

Edytowane przez van_han
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak :) rejestra nie pamietam chyba ok. 100 - mnie czeka przegląd. Ciuchy.....hmmmmmmm zalezy ile chcesz wydac i na co ? Skóra czy RETBIKE? A wymienić na pewno coś trzeba będzie np. olej w skrzyni, olej w przekładni, filtr oleju i oby to było wszystko. Ale ile radochy bedzie z jazdyyyyyyyy ;) Życze Ci rozsądnego zakupu i pamiętaj : jak sie człowiek śpieszy to diabeł sie cieszy. :flesje: Pozdrawiam. puchal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

Niedawno rejestrowałem sprowadzony z Niemiec VS 800 z 1994r. Dałem za niego 10 tyś. PLN.

Chcę się podzielić tym doświadczeniem, może się komuś przyda.

1. Dałem do tłumaczenia Brief i wyrejestrowanie- 2 x 60 PLN. Umowę miałem dwujęzyczną więc sześć dych w kieszeni.

2. W tym samym czasie złożyłem w skarbówce kwit VAT-24, który świadczy, że nie jestem płatnikiem VAT-u. Do odbioru na drugi dzień ale musiałem zapłacić w Urzędzie Miasta 160 PLN za to właśnie.(podobno w niektórych miastach już tego nie pobierają ale w Wałczu tak- trudno :icon_razz: ).

3. W Urzędzie Komunikacji zarejestrowałem się do rejestracji. :?: Ale jaja. Dostałem numerek na za dwa dni. Od razu wpłaciłem 190 PLN na tablicę rejestracyjną.

4. Wypełniłem wniosek na rejestrację. W rubryce :dołączone dokumenty, wpisałem:

Brief, dowód wyrejestrowania, umowa kupna-sprzedaży, zaświadczenie VAT-25, tłumaczenia dokumentów, kopie dokumentów.

5. pierwszy przegląd-116 PLN

6. Odstałem swoje i odebrałem tablice.

7. Wykupiłem OC, najtańsze na 805 ccm znalazłem za 154 PLN (60% zniżki) teraz wiem, że w PZU jest dużo tańsze. :icon_mrgreen:

SUMA: ok.740 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Wykupiłem OC, najtańsze na 805 ccm znalazłem za 154 PLN (60% zniżki) teraz wiem, że w PZU jest dużo tańsze. :icon_mrgreen:

Ile?? Ja dalem 72 zl (polazlem do kolegi brokera, i on mi cos tam wybral = to cos to "Filar"), znizka 60%

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...