Skocz do zawartości

[10.06.07] - Impreza dla dzieci z hospicjum Małego Księcia w Lublinie


EdgeCrusher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja proponuje, zeby kilka osob zabralo kamizelki - oczojebki, zeby zorganizowac pilotaz ( otwarcie kolumny zamkniecie), najlepiej jakby ktos najstarszy i najbardziej doswiadczony pilotowal i kierowal wszystkim, zeby nie bylo przypalo w stylu ze sie porozjezdzamy nawzajem.

 

a trasa to najlepeij przez krakowskie, raclawicke i gdzies ana nadbystrzycka....

 

Aftys dokładnie masz rację. Musimy razem dojechac nad zalew. Żeby nie było tak, jak w Warszawie na paradzie, że część pojechała, część stała na światłach. Ale myśle, że będzie dobrze, skoro zadeklarowały sie Pantery i Wschodnia Grupa Motocykowa :clap:

Oni już pewnie zadbają o to, aby parada dojechała w jednym kawałku :clap:

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie....mamy załatwiony pilotaż :buttrock:

 

o 12.45 mamy już stać gotowi do wyjazdu i czekać (akademickie 15min) na pojawienie się kogoś z patrolu drogówki. :icon_biggrin:

 

Pogoda też zapowiada się super http://weather.icm.edu.pl/java2/mgram.php?...0&ver=&ikonka=1 :flesje:

 

Pozdrawiam

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie....mamy załatwiony pilotaż :D

 

o 12.45 mamy już stać gotowi do wyjazdu i czekać (akademickie 15min) na pojawienie się kogoś z patrolu drogówki. :)

 

Pogoda też zapowiada się super http://weather.icm.edu.pl/java2/mgram.php?...0&ver=&ikonka=1 :D

 

Pozdrawiam

 

i to sie nazywa organizacja, świetna robota stary :bigrazz:

 

ja pogadam z kummplem, ma znajomosci w TVP 3, moze ktos z TV sie pojawi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście trzeba sie nagimnastykować żeby znaleźć ten temat :/ ... masakra

 

Ania: to auto z rajdów, to tez może być dobry pomysł ! ... będziecie mogli przewieźć każdego.. bez kasku i asekuracji :)

 

Edge: policja w takich wypadkach sie jak najbardziej przydaje :D ... dobrze mieć ich po swojej stronie :D

 

..no i fajnie, ze ta pogoda sie zapowiada :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyprałem kamizelkę, moze się przyda...

P.S. Jakby ktos mogł megafon załątwic, bo trzeba jakoś tym pokierowac pod zamkiem...

Chyba że policja nam użyczy megafonu ze swojego z radiowozu...

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało możecie kontaktować się ze mną - kom: 693 32 52 08. Jakbyście potrzebowali pilotażu w Lublinie na miejsce zbiórki to śmiało dajcie znać.

 

Ja zgodnie z obietnicą przywitam was lokalnym browarem. Ktoś tam jeszcze deklarował że zakupi lokalnego makaronu :cool:

 

Tak czy siak - pełen podziw dla was!

 

Szerokości i do zobaczenia w Lublinie.

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tak wiec uzbieralo sie 5 motocykli wyjezdzamy z samego rana okolo 4 z kim mam sie kontaktowac jak dojedziemy do lublina moze ktos dpodeslac mi swoj nr telefonu

pozdrawiam tomek

 

Witam, o której planujecie powrót do Wrocławia? W Poniedziałek o 9.00 muszę być bezwzględnie we Wrocławiu więc plan mi się sypie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, o której planujecie powrót do Wrocławia? W Poniedziałek o 9.00 muszę być bezwzględnie we Wrocławiu więc plan mi się sypie :notworthy:

 

 

my wracamy w niedziele

a chyba bedzie nas 4 jeden koles ssie nie odzywa moze jeszcze sie odezwie wyjezdzamy o 4 rano z wroclawia ze stacji orlenu na przeciwko korony jakby ktos chcial dolaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wracamy w niedziele

a chyba bedzie nas 4 jeden koles ssie nie odzywa moze jeszcze sie odezwie wyjezdzamy o 4 rano z wroclawia ze stacji orlenu na przeciwko korony jakby ktos chcial dolaczyc

 

Ok, moje szanse są 50/50, postaram się być. Jeśli by mi się to nie udało, to życzę szerokiej i spokojnej drogi oraz udanego (dla dzieciaków jak i dla was) pikniku :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...