Skocz do zawartości

[10.06.07] - Impreza dla dzieci z hospicjum Małego Księcia w Lublinie


EdgeCrusher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prawdopodobnie przylecą dwa a może nawet trzy motocykle z koszami z Opola Lubelskiego. Jeżeli mogę coś dopisać, to osobiście bym nie rezygnował z maskotek - oczywiście słodycze też muszą być. Pozdrawiam.

 

to trzeba bedzie zrobic 2 grupy od nas... wolniejsza (w okolicach 40km/h) :) i nasza.... normalna :)

Edytowane przez Kulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przypominam o tym, że to już w tą najbliższą niedzielę, pogoda zapowiada się ekstra! :buttrock:

 

Jednocześnie dziękuję Administratorowi(om?) za przeklejenie tego tematu tak glęboko, żeby przypadkiem nikt na niego nie trafił a wylansowanie za to imprezy zgłoszonej dużo później dla dzieci w Warszawie..............................

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edge, rzeczywiście administrator nie bardzo się zachował.. Ja wiedziałem już o imprezie i nagle miałem problem ze znalezieniem tematu na forum z powodu jego przeniesienia do "Lublina" (dlatego poprosiłem Cie o link), a co dopiero mówić o jakims forumowiczu, który nie ma pojęcia, że taka impreza będzie miała miejsce w niedzielę... No szkoda bo może przyjechałoby jeszcze więcej motorków... Ale myślę, że i tak będzie ok :smile:

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Hospicjum Małego Księcia zwraca się do nas z prośbą o pomoc w zorganizowaniu imprezy na rzecz dzieciaków z hospicjum. Impreza nosić ma nazwę "Pikniku Twardzieli" i docelowo ma być imprezą cykliczną, która ma na celu obudzenia uśmiechów u dzieciaków z hospicjum.

 

Przewidywany plan imprezy to zbiórka gdzieś w Lublinie (dokładne miejsce podam już w poniedziałek), po czym przejazd na miejsce imprezy i oczarowanie dzieciaków magią jednośladów.

 

Tutaj uważam, że mogłoby być bardzo fajnie gdyby na imprezie pojawiły się Trajki oraz maszyny z wózkiem bocznym, tak aby część dzieci mogła bezpiecznie przejechać się dookoła ośrodka.

 

Poniżej przedstawiam plan całej imprezy:

„PIKNIK TWARDZIELI”

10 czerwca 2007r. (niedziela)

Ośrodek Marina nad Zalewem Zembrzyckim

Godz. 12.30-16.30

 

1.Godz 12.30 Rozdanie prezentów dla Podopiecznych Hospicjum z okazji dnia dziecka,

2.Godz 13.00 Przyjazd motocyklistów – pokaz motorów i przejażdżki,

3.Pokaz policjantów/antyterroryści- pokazy policyjne, pokazy wozów bojowych,

4.Pokazy sztuk walki przez judoków,

5.Pokaz strażaków- pokazy wozów strażackich,

6.Loty balonem – klub aerostat,

7.Występy zespołów dziecięcych,

8.Punkty zabawowe: rysunki na konkurs „pomysłowa dłoń”, malowanie twarzy, konkursy orgiami, zabawa z pacynkami, zabawy w twistera, przeciąganie liny, biegi w workach.

9.Biesiada- dania grillowe, zorganizowane przez restaurację „Złoty Osioł”, kuchnia wojskowa- bigos, grochówka itp.,

10.Zespół biesiadny.

 

W trakcie pikniku będzie realizowany film przez firmę Graffiti z Warszawy- reportaż, z którego będzie zmontowany spot reklamowy Hospicjum na rok 2008/2009.

Imprezę będzie prowadzić p. Ewa Dados.

 

Ogólnie zwracam się z wielką prośbą o zarezerwowanie czasu na tą imprezę i deklaracje wstawienia się na nią.

 

Oczywiście, jeśli ktoś z was ma pomysły jak taką imprezę z naszej strony moglibyśmy uświetnić to ogromnie proszę o ich zgłaszanie. Zaznaczę tylko, że nauka jazdy na wheele chyba odpada :)

 

W razie jakichkolwiek pytań, zaprasza do kontaktu ze mną:

GG: 1953534

GSM: 693 32 52 O8

 

Pozdrawiam

 

Witam

dziś wpadł mi w ręce plan pikniku, z którego wynika, że impreza rozpoczyna się o 13.30 a nie o 12.30. Jeśli to prawda to może zbiórka na Placu Zamkowym powinna być zaplanowana trochę później? Czy ktoś może ostatecznie potwierdzić godzinę rozpoczęcia imprezy i tym samym naszego spotkania?

 

Pozdrawiam

zawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dziś wpadł mi w ręce plan pikniku, z którego wynika, że impreza rozpoczyna się o 13.30 a nie o 12.30. Jeśli to prawda to może zbiórka na Placu Zamkowym powinna być zaplanowana trochę później? Czy ktoś może ostatecznie potwierdzić godzinę rozpoczęcia imprezy i tym samym naszego spotkania?

 

Pozdrawiam

zawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...zaraz zadzwonie do hospicjum dowiedzieć się dokładnie o szczegóły.

 

Dzięki za informacje.

 

Pozdrawiam

 

ok. Ja się wybieram bedzie nas 4 - wyposażonych w maskotki i słodycze :buttrock:...zawsze to liczniejsza grupa bedzie...

zdravim horko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wszystko jest wg planu. Mamy pojawić się na o miejscu po 13.15.

 

W związku z czym zbiórka o 12.00 ma sens dlatego, że niczym wszyscy się zjadą, pogadają to minie spokojnie 45 minut :crossy:

 

Pozatym możemy zrobić przejazd jakąś trasą przez miasto :clap:

 

Pozdrawiam :)

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec wszystko jest wg planu. Mamy pojawić się na o miejscu po 13.15.

 

W związku z czym zbiórka o 12.00 ma sens dlatego, że niczym wszyscy się zjadą, pogadają to minie spokojnie 45 minut :)

 

Pozatym możemy zrobić przejazd jakąś trasą przez miasto :flesje:

 

Pozdrawiam :eek:

 

 

Przez maisto obowiązkowo, żeby ludzie wiedizeli że jestemy normalni, nie mordujemy i kotow nie jemy...

Ale pilotaz policji to byla by fajna rzecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edge, zrób szybki teleport do Grupy Lublin, bo pojawiła się propozycja zabrania ze sobą markerów do paintballa, żeby dzieciaki mogły sobie postrzelać. Nie wiemy, czy je brać, czy nie.....osobiście tego jakoś nie widzę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym możemy zrobić przejazd jakąś trasą przez miasto :icon_twisted:

 

Pozdrawiam :notworthy:

 

Edge, super pomysł, trzeba jakas dobra trase przez miacho wytyczyć ;)

Hehe, żeby rzeczywiście ludzie zobaczyli, że nie jesteśmy mordercami kotów itp :notworthy:

 

Pozdrawiam

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edge, super pomysł, trzeba jakas dobra trase przez miacho wytyczyć :biggrin:

Hehe, żeby rzeczywiście ludzie zobaczyli, że nie jesteśmy mordercami kotów itp :biggrin:

 

Pozdrawiam

Przemek

ja proponuje, zeby kilka osob zabralo kamizelki - oczojebki, zeby zorganizowac pilotaz ( otwarcie kolumny zamkniecie), najlepiej jakby ktos najstarszy i najbardziej doswiadczony pilotowal i kierowal wszystkim, zeby nie bylo przypalo w stylu ze sie porozjezdzamy nawzajem.

 

a trasa to najlepeij przez krakowskie, raclawicke i gdzies ana nadbystrzycka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście będzie na miejscu ekipa ze Wschodniej Grupy Motocyklowej, oraz zadeklarowały się Pantery. Oni jakby coś doświadczenie w takich sprawach mają. Ja jeszcze porozmawiam prywatnie z Policją na temat pilotażu, ale pojęcia nie mam czy będą mogli i czy na ręce im ktoś nie będzie patrzył, więc obiecać nic nie mogę.

 

Pozdrawiam.

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...