Skocz do zawartości

Karta motorowerowa


Misiax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy za rok będę zdawac na motorower ale nie wiem gdzie moge to zrobic bo chcialbym nie zdawac w gimnazjum bo musiał bym czekać aż do 14 a mogę zdawac od 13. Jeśli wiecie gdzie moge zdac na motorower w okolicach Poznania proszę odpisać. :icon_twisted: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nas w mieście robi to np. moje gimnazjum.Jedynymi kosztami jakie trzeba ponieść ,to koszty zdjęcia.Niestety największym minusem tej całej akcji, jest to że każdy zwleka jak nie z testami to z jazdami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ze szkoły, Pani od techniki organizuje co roku egazminy na prawko. Z resztą nawet na karcie ( przynajmniej mojej ), z tyłu jka masz miejsce na 2 pieczatki, na karte rowerową i motorowerową, to u policji respektowane są pieczątki ze szkoły, jedynie na przy pieczątce w rameczce do karty motorowerowej, konieczna jest data. Koszt - 0zł. U mnie praktyczny egzamin (zdawałem na mojej Jawce 50 :notworthy:) polegał na: pojedźcie przed siebie i zawróćcie. Ale już teorię z 25 osób zdały tylko 3.

Jak jesteś w gim. - idź do nauczyciela techniki, a jak on nie pomoże - do dyrekcji.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Wiśl@k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kłopot z kartą dla syna. W szkole nie bardzo się kwapili do egzaminu. Syn znalazł kontakt do szkoły nauki jazdy, gdzie jak okazało się właściciej robi egzaminy co kilka tygodni (bezpłatnie). Egzamin tylko z teorii i zaświadzczenie o zdaniu, które przekazuje się dyrekcji szkoły, na tej podstawie szkoła wystawiła kartę. A jakie było zdziwienie dyrektora, że można to zrobić poza szkołą... :crossy:

 

Pozdrawiam

Grafet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...