Skocz do zawartości

MZ ETZ 250 na motorower?


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale on ma tablice motocyklową założoną :) To chyba tylko błąd w opisie

 

 

Ta Mzta jest zarejestrowana normalnie na motocykl sądząc blasze z tyłu

to chyba tylko glupi błąd w opisie

sory, a jakie Waszym zdaniem tablice rejestracyjne maja obecnie motorowery? era zielonych plastikowych tabliczek dla motorowerow skonczyla sie dawno temu. Z tego co wiem teraz motorowery mają takie same tabliczki jak motocykle.

 

tita, pytanie do Ciebie. Czy zadałeś sobie chociaż odrobinę trudu i zadzwoniłeś do gościa zapytać o co w tym chodzi, albo chociaż maila do niego może napisaleś? czy tak po prostu trzepnąłeś to na forum, żeby coś kłapać ot tak bez celu i posty tłuc? Jeżeli tak - to przepraszam, jeżeli nie... to poch.... śmiecisz na forum takimi bezsensownymi tematami? Dla mnie oczywistym jest, ze to jest pomyłka, a jeżeli już chcesz takie tematy zamieszczać to do "humoru". A jezeli juz rzeczywiście tak Cię poruszyła ta sprawa... to od nas odpowiedzi czy to jest motorower czy motocykl przecież i tak nie uzyskasz, więc nie wiem na co liczyłeś zakładając temat. nie chciałem Cię urazić, tylko wyrażam swoje zdanie.

pozdrawiam

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorowery mają tablice mniejszych rozmiarów. Idzie odróznic bez problemu od tych motocyklowych, ta akurat jest motocyklowa.

pzdr

Prawda :)

 

Motorowerowej nie widać już z 50 metrów :icon_mrgreen:

 

Koniec tematu, koleś się pomylił... :flesje:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

groszek- spojrz prosze raz jeszcze na osobe "tita" :P

 

badz bardziej wyrozumialszy.

 

za to numer aukcji w deche.

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...