Skocz do zawartości

problem z ustawieniem przepustnic i silniczkiem sterujacym


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

po tym jak mam odpiete linki od silniczka ktory je otwiera (czy zamyka) nie wiem w jakiej one powinny byc pozycji podczas jazdy jak i wylaczonego silnika.po podpieciu linek tak na oko , przepustnice sie otwarly na maxa a linki zablokowaly (bo pewnie zle zalozylem)moto z otwartymi na maxa zaczol dziwnie chodzic i tak jakby brakowalo mu dolu.sam juz niewiem jak to zgrac wszystko i jak wyjsciowo powinny byc ustawione przepustnice.linki odpiolem bo palila sie lampka fi .niewiem czy ten silniczek ktory nimi struje dziala prawidlowo,on po wlaczeniu pąpy kreci sie w jedna strone pol obrotu i po ponownym wlaczniu pąpy idzie dalej i tak caly czas do przodu a mi wydaje sie ze powinien wracac.(robic pol obrotu i pol z powrotem czyt otwierac i zamykac przepustnice).dzwonilem do kędziora i mowil ze on bez linek na sucho wlasnie kreci sie caly czas do przodu .ja juz niewiem co mam z tym zrobic jak podpiac te linki i jak ustawic przepustnice przed podpieciem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co maja linki wspolnego z paleniem sie lampki FI ( Fuel Injection czyli wtrysk paliwa ) ?

Masz problem z ktoryms z sensorow, a z ktorym to trzeba podlaczyc go do czytnika zeby to znalezc. Proponuje zalozyc linki z powrotem jak byly i odstawic motocykl do Poland Position na diagnostyke i ew naprawe.

We wtryskach grzebac na slepo nie polecam - to nie gazniki.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odpowiem na to tak-wydrukowalem wszystkie schematy z ksiazki serwisowej,kazdy parametr milimetr do milimetra -rozebralem wszystko i zaczolem precyzyjnie skladac ,udalo sie blad fi zniknol a moto chodzi idealnie -jestem z siebie dumny tymbardziej ze kilku mechanikow z okolicy sie poddało hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...