Skocz do zawartości

Bułgaria 15- 24.08. SCZĘŚLIWY POWRÓT- komentarze...


mrkepassa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wprzyszłym roku Marlew już planuje turcję - tereny nie odwiedzane przeza turystów (tzw. tereny arabskie)... :D Pewnie znowu będzie odlot! Tylko teraz to już chyba bez plecaczków, bo tam tereny są bardzo... hm... męsko nastawione do świata (kobiety znają swoje miejsce :D ). No i oczywiście na znacznie dłużej - może dwa tygodnie + weekend majowy?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tylko teraz to już chyba bez plecaczków' date=' bo tam tereny są bardzo... hm... męsko nastawione do świata (kobiety znają swoje miejsce :D )quote']

 

Maniek nie pisz tak bo odstraszysz ewentualne uczestniczki a ja znów będę musiał molestować Mrkepassę :lol: :lol: :lol: biedny chłopak chyba się teraz mnie boi :D

... a Twoje zdjęcia pokazałem już połowie wsi - jak druga połowa mnie widzi to w popłochu do domu ucieka :D

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Widzę, że już nasza trasa została całkiem nieźle udokumentowana wiec żeby się nie powtarzać może trochę opiszę Grecje. Jest to wymarzony kraj dla motocyklistów, krótkie i łagodne zimy, deszczu jak na lekarstwo i tylko w górach, jeździ się tam bez kasków, łamie wszelkie zasady ruchu drogowego a policja się tylko serdecznie uśmiecha. Czerwone światło w Grecji to jest tylko sugestia do zwolnienia dla tutejszych kierowców wiec należy się mieć stale na baczności. Nidzie nie widziałem tak zestresowanych przechodniów usiłujących przedrzeć się przez przejście na zielonym świetle :D . A…… i jedna rada, nie jedźcie do Grecji bez sprawnego i głośnego klaksonu. Tam nikt się nie ogląda włączając do ruchu, jeżeli nie zatrąbisz to właduje ci się prosto pod koła. Drogi jednokierunkowe…. oczywiście są ale nie dla motocyklistów, wszystkie jednoślady tną pod prąd nie patrząc na znaki, światła i przechodniów :D .

Cudowne trasy, zaje***ste nawierzchnie, niesamowite widoki, słowem RAJ. W sumie zrobiliśmy (ja i mój plecaczek) 9100 km. Zjechaliśmy całą Grecje, Byliśmy na dwóch wyspach (promy to spory wydatek), nocowaliśmy dziko na plażach i nikt się nie czepiał, jedliśmy to, co upolowaliśmy (widać na zdjęciach) i co rosło na drzewach, z wodą pitną też nie mieliśmy problemów, jak nam się skończyła butelka zawsze można było znaleźć jakieś źródełko. Jedzenie w Grecji nie jest aż tak drogie, bardziej opłaca się jeść w knajpach niż kupować coś w supermarkecie i zawsze można liczyć na darmowe Uzo od kelnera płacąc rachunek. Generalnie staraliśmy się unikać dużych aglomeracji i obleganych przez turystów miejsc, ale co należało zobaczyć, zobaczyliśmy. Wrażenia nie do opisania….

Przez cały pobyt w Grecji nie zapłaciliśmy nawet euraka za nocleg. Trzy noce spędziliśmy u brata mojego przyjaciela (zostawiliśmy u niego skóry, kaski, wysokie buty i zrobiliśmy pranie- chwała mu za to :D ) a resztę pod gołym niebem……… hmmmm to były wakacje…..

W sumie miesiąc w Grecji (wliczając w to drogę) dla dwóch osób wyniósł nas ok. 7500 zł

Jeżeli ktoś chciałby się kiedyś wybrać w te okolice mogę służyć radą, przez ten miesiąc co nieco przeżyliśmy i zobaczyliśmy…

ZDJECIA W ALBUMIE IMPREZA POD HASLEM "GRECJA"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelki duch...

Maniek, Mrkepassa widzicie kto nas odwiedził!

Arecki zapraszamy do następnego tematu - Turcja 2004 (tam blondynki są w cenie i zawsze możesz zamienić Anię na stado wielbłądów :lol: :lol: :lol: - co potani całą imprezę )

PS A tak w ogóle wajnie że tu jesteś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Arek, to teraz trzeba następną wyprawę wykombinować. I najwyższy czas kaskę odkładać, bo Marek już planuje z 9 tys. km.... :D

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam! witam! BARDZO NAM MIŁO!!! :D))

rzeczywiście jest co wspominać.... było super!!! no i towarzystwo wyborowe!! chwała wam za to! :D

a przyszłościowo: na Turcje oczywiscie sie piszemy (a blondynek prosze się nie czepiać - dzielna byłam!!!! ponad 9 tys. na siodełku Hondy - sam byś spróbował!!!!)

pozdrawiam WSZYSTKICH :D Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania proszę nie korzystać z cudzej klawiatury tylko się samej zapisać - ktoś tu kiedyś narzekał że na forum mało pci pieknej z Trójmiasta :D

To dzisiaj chyba się z Mrkepassą spotkacie - wypijcie za nastepny wspólny wyjazd :D

Arecki jak sie czuleś z ośmiornicą na brzuchu - bo jak było przyjemnie to też chciałbym sprobować :lol:

do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...