Skocz do zawartości

IX ŚWIĘTO JUNAKA


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info. Wiem od Piny, że startujesz też z Poznania. Czekajcie w Sękowie (za Bytyniem) na stacji benz.k.SANO.

 

Pina! Oczywiście, że namiot!!! Nie przewidujemy hotelu.

 

 

Tak czytam wszystkie posty i nie widzę dokładnej godziny spotkania.

W takim razie, o której spotykamy sie na stacji w Sękowie?

Z Poznania lecę sama, Hil prawdopodobnie poleci z Opalenicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wszystkie posty i nie widzę dokładnej godziny spotkania.

W takim razie, o której spotykamy sie na stacji w Sękowie?

Z Poznania lecę sama, Hil prawdopodobnie poleci z Opalenicy.

Okolo 17.15-17.20 będziemy w Sękowie. W razie Niemca mamy komóry. Do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło było was poznać!!Jestescie sympatyczni i z poczuciem humoru:)Na pewno sie zobaczymy na kolejnych zlotach:)

 

Lafiryndy cieszę się, że mogłyśmy się spotkać. Dzieki za zajęcie miejsca " hotelowego " :clap: i sprawna akcje z przeprowadzką.

Impreza bardzo mi sie podobała, nawet brak ciepłej wody i prysznica tego nie zmieni - ale mam wymagania :biggrin:

Do Poznania dojechaliśmy bezpiecznie, ale bardzo zmęczeni, w każdym razie ja :biggrin:

 

Jeszcze tylko kilkanascie dni i bawimy się u Baba Jagi.

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich pięknych i miłych kobiet w towarzystwie, których miałem przyjemność spędzić czas przy ognisku.

 

Hil

 

PS.

 

Kobiety na motocyklach, hmmm...szczególne połączenie piękna i temperamentu. :)

Edytowane przez Hil

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich pięknych i miłych kobiet w towarzystwie, których miałem przyjemność spędzić czas przy ognisku.

 

Hil

 

PS.

 

Kobiety na motocyklach, hmmm...szczególne połączenie piękna i temperamentu. :biggrin:

W swoim PS trafiłeś w sedno sprawy! To jest to, co misie lubią najbardziej. Dzięki za dobrą zabawę (mimo spóźnienia wozu logistycznego). Podaj mi "emila", wyślę Ci zdjęcia ze Złocieńca 2006.

 

Pozdrowienia dla Piny, Gitty, Caro, Maji 21, Oriany, Adriany, Kołchoz-Bajkerz itd, itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek a czy to nie miało być czasem do mnie żebym ci maila podała? [email protected] z tego co pamiętam na zlocie to właśnie do mnie miałeś wysłać:)

 

 

Nie. To do mnie wysłał. Po prostu woli chłopców i nie masz ze mną szans u niego:)

 

Hil

 

Ale nie przejmuj się...bez rewelacji ;)))

Tak sobie troszeczkę jeździmy: http://motowyjazdy.ubf.pl/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek a czy to nie miało być czasem do mnie żebym ci maila podała? [email protected] z tego co pamiętam na zlocie to właśnie do mnie miałeś wysłać;)

To było do Hila, ale dla Ciebie też mam ze Złocieńca 2005 i 2006 - głównie szwagier w błotku. W 2004 niestety pstrykałem zwykłe fotki (chyba, że będzie miał czas zeskanować, to też wyślę).

Edytowane przez Misiek 63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja sie dotoczyłem :buttrock:

Pozdrowienia dla kolegi który zaopiekował się zbłąkaną w szczecinie Jawą o 22 :buttrock:

 

Czy ty byłeś w tej ekipie młodych chłopaków na bordowych jwiszonach, który w nocy szukali korkociągu do winiacha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...