Skocz do zawartości

Oblałam...


Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelmoto2

Chyba mnie źle zrozumiałeś.Ja zdawałam na Tajfunie,który ma niskie siodło i dosięgam na nim do ziemi.

Cholernie chciałabym Cię zobaczyć jak kręcisz ósemki na tym Tajfunie z TAKĄ kierownicą.Ja dłonie miałam na wysokości klatki piersiowej i 5 cm od niej,i nawet zdjęcie kurtki w czasie egzaminu na placu nie pomogło,by nie ograniczać ruchów manewrowania kierownicą.Myślę,że uśmiałabym się po pachy!!

A trening czyni mistrza,więc trenuję ...

 

a tobie sie niby wydaje ze jak ja zdawalem to pode mnie sprzeta skroili, na kursie jezdzilem na jakiejs yamaszce 250 a egzamin zdawalem na jakiej yamaszce tzr125 czy cos takiego( byla wtedy taka we wrocku a dopuszczona bo poj nieby 125 a nie 250 ale moc wieksza) i tez byla dla mnie mala i nie tylko dla mnie(swego czasu tez byl tam tajfun ale to padlina i go do chin wywialo) jesli chodzi o ubaw po pachy byc moze by tak bylo ale poki co ja mam prawko(zdane za pierwszym razem)a ty nie wiec moze zamiast smiechu po pachy lepiej pocwiczyc i zdac a wtedy bedziesz miala ubaw jak pomyslisz o tych egzaminach ktore sa za toba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tobie sie niby wydaje ze jak ja zdawalem to pode mnie sprzeta skroili, na kursie jezdzilem na jakiejs yamaszce 250 a egzamin zdawalem na jakiej yamaszce tzr125 czy cos takiego( byla wtedy taka we wrocku a dopuszczona bo poj nieby 125 a nie 250 ale moc wieksza) i tez byla dla mnie mala i nie tylko dla mnie(swego czasu tez byl tam tajfun ale to padlina i go do chin wywialo) jesli chodzi o ubaw po pachy byc moze by tak bylo ale poki co ja mam prawko(zdane za pierwszym razem)a ty nie wiec moze zamiast smiechu po pachy lepiej pocwiczyc i zdac a wtedy bedziesz miala ubaw jak pomyslisz o tych egzaminach ktore sa za toba

I masz rację z tego śmiania.Ja zaczynałam na Intruderze 800.Jest dużo większy i cięższy niż te z egzaminów,ale za to siedzenie nisko i spoko zatrzymanie przy krawężniku itp...Sprzedałam i kupiłam Virago.Prowadzi mi się świetnie niczym rower i uważam,że to świetny motocykl nie tylko dla kobiet i początkujących.I sam napisałeś że Tajfun to padlina.Ja bym ten egzamin zdała z palcem w nosie,ale nie miałam przyjemności jazdy na motorze z tak wygiętą kierownicą.A na Hondzie,która jest dla mnie za wysoka czułabym się cholernie niepewnie,więc wolę nie ryzykować i zdawać na takim,na którym jest prosta kierownica i na którym dosięgam do ziemi.I nie widzę w tym nic złego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

I masz rację z tego śmiania.Ja zaczynałam na Intruderze 800.Jest dużo większy i cięższy niż te z egzaminów,ale za to siedzenie nisko i spoko zatrzymanie przy krawężniku itp...Sprzedałam i kupiłam Virago.Prowadzi mi się świetnie niczym rower i uważam,że to świetny motocykl nie tylko dla kobiet i początkujących.I sam napisałeś że Tajfun to padlina.Ja bym ten egzamin zdała z palcem w nosie,ale nie miałam przyjemności jazdy na motorze z tak wygiętą kierownicą.A na Hondzie,która jest dla mnie za wysoka czułabym się cholernie niepewnie,więc wolę nie ryzykować i zdawać na takim,na którym jest prosta kierownica i na którym dosięgam do ziemi.I nie widzę w tym nic złego.

Pozdrawiam

 

 

wlasnie czekalem az to powiesz najbardziej uwielbiam takich ludzi, mialem jeden motor drugi dziesiaty ten mial 100 koni tamten 50000 ale wiesz nie moge zdac prawka bo jakos kierownice tamten ma z tylu a inny z boku trzeci co podstawili w ogole byl bez kierownicy wiec ni cholery zdac nie moge, pomoz mi prosze ania 7lat.

 

a gdzie do k*rwy nedzy ci wszyscy moralizatorzy co kaza od gs500 zaczynac, ktorzy gania szczeniakow ze bez prawka smigaja gdzie te gromy pioruny siarczyste ogniste(heh dobre) czemu nie pisza teraz ze jak ktos nie ma prawka nie powinien jezdzic, jadaczki zamkniete bo to kobiety dotyczy??????????????

 

pisalas wczesniej ze chcesz prawko zeby na swoj slub pojechac wierz mi mozesz odpuscic sobie zdawanie nikt cie nie zatrzyma jak na slub bedziesz jechala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie czekalem az to powiesz najbardziej uwielbiam takich ludzi, mialem jeden motor drugi dziesiaty ten mial 100 koni tamten 50000 ale wiesz nie moge zdac prawka bo jakos kierownice tamten ma z tylu a inny z boku trzeci co podstawili w ogole byl bez kierownicy wiec ni cholery zdac nie moge, pomoz mi prosze ania 7lat.

 

a gdzie do k*rwy nedzy ci wszyscy moralizatorzy co kaza od gs500 zaczynac, ktorzy gania szczeniakow ze bez prawka smigaja gdzie te gromy pioruny siarczyste ogniste(heh dobre) czemu nie pisza teraz ze jak ktos nie ma prawka nie powinien jezdzic, jadaczki zamkniete bo to kobiety dotyczy??????????????

 

pisalas wczesniej ze chcesz prawko zeby na swoj slub pojechac wierz mi mozesz odpuscic sobie zdawanie nikt cie nie zatrzyma jak na slub bedziesz jechala

Nie wiesz że apetyt rośnie w miarę jedzenia??:

:buttrock: Jeśli czas pozwoli chętnie pojeżdżę na zloty,ludzi poznawać o podobnych zainteresowaniach itp...

 

Ja należę do cykorów.Mimo że mam wielu znajomych którzy jeżdżą bez prawka to ja się poprostu boję,choć wolę to nazwać przezornością niż strachem.A prawka pewnie nie otrzymam przed 7 lipca,więc będę musiała się przemóc i pojechać na ślub bez.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Nie wiesz że apetyt rośnie w miarę jedzenia??:

:buttrock: Jeśli czas pozwoli chętnie pojeżdżę na zloty,ludzi poznawać o podobnych zainteresowaniach itp...

 

Ja należę do cykorów.Mimo że mam wielu znajomych którzy jeżdżą bez prawka to ja się poprostu boję,choć wolę to nazwać przezornością niż strachem.A prawka pewnie nie otrzymam przed 7 lipca,więc będę musiała się przemóc i pojechać na ślub bez.;)

 

heheh zawsze mozesz slub przelozyc lub odwolac heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bez prawka to się nie jeździ i tyle.

Moim zdaniem jeśli jedna 8 wyszła jakoś, to pozostałe też powinny. Ja na swoim egzaminie musiałem powtarzać 8 po podparłem się nogą, pomyslałem sobie, ze wywale się, a nogi nie zdejmę, zadziałało - chęćotrzymania prawka była silniejsza od strachy przed glebą.

 

Zdałem za 1 razem i dziwi mnie to, ze ktoś nażeka, że moto mu nie pasuje, jakoś inni potrafili zdać, tymbardziej, ze jak sama pisałaś dosięgasz nogami, więć w czym problem?

W złej kierownicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oblałam praktykę.Honda za wysoka a Tajfun..zawiodłam się na kierownicy.Widzieliście ją może?Trzymając kierownicę wyglądałam jak proszący piesek.Przyszło mi zdawać egzamin w Skierniewicach na MZ-ce.No cóż,mam nadzieję że dosięgnę do ziemi:)I tak będę jeździć na swojej virażce :crossy:

 

nie przejmuj sie w PL oblanie egzaminu absolutnie nie jest wymiarem umiejetnosci jazdy. Lech Potynski w SM napisal, te w PL nawet Doug Lampkin ( 7 - mio krotny mistrz swiata w trialu ) by oblal. :icon_rolleyes:

 

Ja tylko 4 razy :icon_twisted: i podziekowalem Panow w WORDZIE

 

:lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz że apetyt rośnie w miarę jedzenia??

 

Inna sprawa Wiolu.. że "jedzenie" powinno się zacząć po zdawaniu prawka... Jak napisałaś, że Virówa to już Twój drugi motor.. a dopiero teraz zdajesz..... hmm.... nie tegez no.....

 

Ćwicz... trenuj... zdaj... potem ciesz się jazdą.. ale nie przestawaj trenować.....

 

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa Wiolu.. że "jedzenie" powinno się zacząć po zdawaniu prawka... Jak napisałaś, że Virówa to już Twój drugi motor.. a dopiero teraz zdajesz..... hmm.... nie tegez no.....

 

Ćwicz... trenuj... zdaj... potem ciesz się jazdą.. ale nie przestawaj trenować.....

Pozdro...

Masz rację z tym smakowaniem...;)

A mój pierwszy motor(suzuki intruder VZ800) kupiłam w grudniu,odebrałam w lutym,a jeździłam 3 godziny.W salonie wyglądał spoko,ale okazało się że jest nie dla mnie.Narzeczonemu przypasował,ale On wolał VL800.I mieliśmy ładnie wyglądać...W zeszłym tygodniu go sprzedałam.Szkoda,że nie było jazdy testowej...Zamieniłam starego jeepa na Virago i jest fajnie.Dobrze mi się nią jeździ.I tak zostanie do ślubu :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie w PL oblanie egzaminu absolutnie nie jest wymiarem umiejetnosci jazdy. Lech Potynski w SM napisal, te w PL nawet Doug Lampkin ( 7 - mio krotny mistrz swiata w trialu ) by oblal. :)

 

Ja tylko 4 razy ;) i podziekowalem Panow w WORDZIE

 

:smile:

Dziękuję za miły pościk.Można zdać w PL:) ćwicząc na takim motorze,na jakim są egzaminy.I nikt mnie nie przekona,że ktoś jeżdzący całe życie np.goldwingiem zda za pierwszym razem egzamin na Tajfunie..Trzeba poćwiczyć i już.Jak ktoś jeździ enduro i przyjdzie mu zdawać to powodzenia;-)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miły pościk.Można zdać w PL:) ćwicząc na takim motorze,na jakim są egzaminy.I nikt mnie nie przekona,że ktoś jeżdzący całe życie np.goldwingiem zda za pierwszym razem egzamin na Tajfunie..Trzeba poćwiczyć i już.Jak ktoś jeździ enduro i przyjdzie mu zdawać to powodzenia;-)

Pozdrawiam serdecznie

 

Masz racje, PL przepisy sa pod WORDY a ci ktorzy je ustalali nie maja o tym zielonego pojecia. Jak ozna w ogole dopuscic cos takiego aby osoba majaca jedwo jakies pojecie o jezdzie ( bo nie kazdy wrzejechal 30 000 km bez prawka ) ze adept moze uczyc sie na jednym a zdawac musi na innym krorego wogole nie zna a co gorsza, gabarytowo / ergonomicznie nie pasuje ?

 

Debilizm totalny ! :)

 

WY zajecie w tym kraju i moze ktos porozmawia wreszcie z jakims politykiem, aby to zeszlo wreszcie bo WORDY I ZORDY nie musza wcale utrzymywac parku maszyn, wystarczy ze egzaminator zajmie miejsce z tylu po prawej stronie, tak jak bylo kiedys lub jak jest u nas.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

Masz racje, PL przepisy sa pod WORDY a ci ktorzy je ustalali nie maja o tym zielonego pojecia. Jak ozna w ogole dopuscic cos takiego aby osoba majaca jedwo jakies pojecie o jezdzie ( bo nie kazdy wrzejechal 30 000 km bez prawka ) ze adept moze uczyc sie na jednym a zdawac musi na innym krorego wogole nie zna a co gorsza, gabarytowo / ergonomicznie nie pasuje ?

 

Debilizm totalny ! :)

 

WY zajecie w tym kraju i moze ktos porozmawia wreszcie z jakims politykiem, aby to zeszlo wreszcie bo WORDY I ZORDY nie musza wcale utrzymywac parku maszyn, wystarczy ze egzaminator zajmie miejsce z tylu po prawej stronie, tak jak bylo kiedys lub jak jest u nas.

 

:)

 

 

siemanko ks, ale niestety nie jest to wina wordow, word rozpisuje przetarg na kupno motocykli na egzamin(spelniajacych ustawowe parametry poj moc) a szkola jazdy nie ma kasy albo ochoty kupic takiego samego motocykla zeby poznije kursant mogl spokojnie zdawac, w wiekszosci szkol jazdy jak juz kupia jeden motocykl to katuja go az sie rozpadnie a word w tym czasie zmienia 4 razy typ motocykla, sa oczywiscie szkoly przewaznie w duzych miastach ktore maja identyczne motory jak ten na egzaminie, co do siedzenia na jednym motocyklu tez tego nie popieram bo niby dlaczego instruktor ma jechac ze swiezakiem i ryzykowac jakas glebe tym bardziej ze i takie zdarzenia mialy miejsce na egzaminach

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wina właśnie wordów

leśne dziadki z wordów mają układy z leśnymi dziadkam, którzy sprzedają te dalekowschodnie gówna i niestety trzeba na tym zdawać

ucząc kursantów na "normalnych" motocyklach (np YBR 125, CBF 250) masz gwarancję że nie zdadzą egzaminu

gwarantuję Ci że, mimo że jeździłeś już wieloma motocyklami za pierwszym podejściem nie przejechałbyś ósemki motocyklem egzaminacyjnym w Poznaniu

tutaj mamy właśnie Tajfuny a to kompletne ścierwo

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...