Skocz do zawartości

Miekka klamka hamulca z przodu.Za miękka


Arni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja bardzochetnie bym sobie wymienil przewod bo ostro mnie denerwoje ten cham. mimo ze blokuje kolo na suchym asfalcie to czuje sie jakos niepewnie.... luzow na dzwigni niemam, czy te przewody dostepne sa do kazdego modelu? u mnie sa 2 krotki i dlugi, ten dlugi jest zakonczony kostka do ktorej wkreca sie stalowa rurke, zastanawialem sie nawet czy nie podjechac do warsztatu mechaniki silowej i nie zapytac czy by mi nie zrobili takiego przewodu w stalowym oplocie z odpowiednimi koncowkami, co myslicie?

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bardzochetnie bym sobie wymienil przewod bo ostro mnie denerwoje ten cham. mimo ze blokuje kolo na suchym asfalcie to czuje sie jakos niepewnie.... luzow na dzwigni niemam, czy te przewody dostepne sa do kazdego modelu? u mnie sa 2 krotki i dlugi, ten dlugi jest zakonczony kostka do ktorej wkreca sie stalowa rurke, zastanawialem sie nawet czy nie podjechac do warsztatu mechaniki silowej i nie zapytac czy by mi nie zrobili takiego przewodu w stalowym oplocie z odpowiednimi koncowkami, co myslicie?

 

Ja własnie zamawiam przewód, w stalowych do enduro jest tak, ze te rurki sie "wywala" i masz cały przewód z dwoma końcówkami tylko.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze teraz ide pogrzebać przy tych hamulcach, jeszcze raz posprawdzac ,moze cos przeoczyłem.......ale wydaje mi sie ze raczej czeka mnie wymiana na stalowy oplot. ten znajomu ma włąsnie przewody stalowe i u niego jest klamka taka jaka powinna byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodridge robi gotowe komplety pod konkretne moto wiec dostaje w paczce doskonale skrojone przewody z wszystkom co trzeba.. zalozenie to tez nie jakistam wielki wysilek... jedyne co mnie zastanawia to jak to wszystko ladnie odpowietrzyc i zalac ponownie plynem zeby bylo fachowo... moze jest gdzies poradnik krok po kroku... ps ogladalem dzisiaj w moim trumpku istniejace przewody i wygladaja jakby pod gumowa otoczka byl jakis oplot (moze stalowy) a moze kazde gumiaki tak maja.. co wy na to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...