Skocz do zawartości

Jakie kupić Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce kupić enduro do 3500zł zastanawiałem się nad yamahą TDR bo można ją kupić za te pieniądze.

doradźcie mi co mam kupić żeby nadawało się w 40%w teren a w 60% w drogi publiczne. Dodam jeszcze że interesują mnie tylko motocykle o pojemności 125cm3.

 

 

przepraszam jeżeli taki temat już istnieje

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stała na allegro yamaha Dt 125/50 za 3700 ... chyba 97 rok polecam ci DT na droge to spokojnie sie nadaja i w terenie sobie tez poradzi..

 

albo bierz KMXa mi sie narazie w terenie dobrze jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem nad Yamahą DT ale moje wymagania są dosyć małe po prostu lubię czasem pojeździć po lesie

i dlatego myślałem nad Yamahą TDR ponieważ silnik ma ten sam co DT a wygląda bardziej jak motocykl szosowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TDR odpada jeśli w gre wchodzi teren,no chyba że jest to przelot w miare rowną szutrową drogą,bo w bardziej wymagających sytuacjach byłoby naprawde ciężko.To jest raczej taki mały turystyk niż enduro,bierz DT :clap:

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie odstrasza Cię problem z dostępmością części to najlepszym rozwiązaniem w przypadku 60% na asfalt będzie aprilia pegaso lub gilera rc. Sprzęty naprawdę świetne, tylko właśnie problem z częściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda TDR bo nawet przy naprawde niewinnej jezdzie w "terenie" zdazają sie lekkie gleby i poprostu zniszczysz plasiki i owiewki. DT spokojnie nada sie na ulice nawet w 100% ale jak juz wedziesz w teren to bedzie znacznie lepiej niz "ocieżałym" TDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle ze DT bardziej jak TDR.

 

Chociaz ja od tygodnia mam MTXa 125R (przesiadlem sie z DT) i powiem ci ze elegancko chodzi w terenie i na trasie. Jak narazie jeszcze nie jechalem w dluzsza trase ale jest wygodniejsza od DT moim zdaniem no i nizsza co chyba na asfalcie dobre.

Tylko musze sobie drugi komplet kół zalatwic z fajnymi oponkami na szose bo kostki troszke szkoda.

Edytowane przez Butryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Dt wypada pod względem awaryjności i bardzo ważne ile pali bo jak jakieś 7-8l

to raczej za dużo sobie nie pośmigam interesuje mnie też także czy w ostatnich latach motocykl

ten przechodził jakieś zmiany np. inny silnik itp.

 

 

Ps. Jaki jest jej v-max??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT 125 Polecam w 100%. Dość mocny sprzęt w szczególności powyżej 7 tyś. obrotów. Jak dla mnie główną wadą jest dość wysokie spalane. Ja mam założony gaźnik 38mm Delorto spalia mi kolo 8-9 litrów przy ostrzejszej jeździe. Ja kupiłem swoją DT 125/50 1999 za 4500, wiec za 3500 możesz dorwać już ładny sprzęt.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...