Skocz do zawartości

Regulacja zaworow dominator 89r


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! temat juz pisalem ale po przerwie w dzialaniu forum juz go nie widze wiec pisze raz jeszcze

Czy ktos zorientowany moglby napisac krok po kroku jak to sie robi? co odkrecic gdzie i czym sprawdzic itp. bede naprawde bardzo wdzieczny

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki:) naprawde tego mi bylo trzeba:) Wisze ci piwo za ten link! wartosci luzow sprawdze rano i zabiore sie do roboty:)

 

 

dobra jeszcze jedna sprawa, sprawdzilem luzy ma byc 0.10 i 0.12 tyle ze mam problem taki ze na moim szczelinomierzu jest 0.10 i 0.15 czy ma sens szukanie po znajomych szczelinomierza z wartoscia 0.12 czy ustawic wydechowy tak zeby 0.10 wchodzilo z lekkim luzem a 0.15 wcale?

 

Wiec tak:) ustawilem, luzy na zaworach ssacych zrobilem 0.10 a na wydechowych rowniez 0.10 ale szczelinomierz przesuwa sie luzniej, ze zmian w pracy silnika zauwazylem to ze krocej trzeba go trzymac na ssaniu, lepiej zapal po odstaniu np 1h i lepiej reaguje na gaz-odrobinie zywiej i rowniej sie wkreca, na jedzie probnej nie strzelil ani razu z tlumika co wczejsniej sie zdazalo, silnik pracuje rowno slychac tylko lekki cykot ale to wg mnie jest lancuszek rozzadu, zmienilem tez swiece-kolor byl podrecznikowo-idealny, bardzo prosze o jakies komentarze:)

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...