Skocz do zawartości

wr 250 F czy exc 250 F ??


Rekomendowane odpowiedzi

jedni mówią YAMAHA inni KTM ...... a ja osobiście nie mogę się zdecydować ....

 

.... w czym wr bedzie lepsza od exc :) ..... a w czym exc od wr :) ..... doradzcie mi .....

 

 

milie widziane linki do aukcji z takimi motocyklami poszukuje roczników 2004-2006

 

 

z góry dzięki wielkie za pomoc :) :D :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarczi sam zobacz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M397406

wiem KTM lepiej wygląda .....

ale nie moge znaleźć żadnej 250 ..... sam sprawdz ....

 

 

yamaha też nie jest zla ..... może nie wygląda tak dobrze ale Czarczi tu nie o wyglad chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do czynienie z tymi motocyklami i wg mnie :

Wygląd, rzecz gustu.

Silnik, KTM jest mocniejszy ale trzeba go bardziej kręcić, yadzia zbiera sie troszkę lepiej z dołu.

Zawieszenie, mi sie yamaha lepiej prowadzi za to w ktmie jest lepsza pozycja .

Na takim etapie jak jeździmy to wybieraj to co Ci się bardziej spodoba bo te drobne szczegóły na amatorskim poziomie są bez znaczenia.

 

p.s. widzę wypowiedzi osób zakochanych tylko i wyłącznie w ktmach. Też tak kiedyś miałem dopóki Yamahą nie pojeździłem.

p.s.2 ta wr niedawno była na sprzedanie w poznaniu i dziwne że znowu zmienia właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Strzalek bo dokladnie tak mi się wydawalo .....

"a bo yamaha ma lepsze zawieszenie" ...

" ale KTM ma 3 konie więcej "

i inne takie ... nie wiem ale mi się wydaje żę na początku to nie ma najmniejszego znaczenia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni mówią YAMAHA inni KTM ...... a ja osobiście nie mogę się zdecydować ....

 

.... w czym wr bedzie lepsza od exc :) ..... a w czym exc od wr :) ..... doradzcie mi .....

 

 

milie widziane linki do aukcji z takimi motocyklami poszukuje roczników 2004-2006

z góry dzięki wielkie za pomoc :) :D :notworthy:

 

Kiedyś zadałem to pytanie i orzymałem jasne odpowiedzi. Starszy silnik KTMa (chyba sprzed 2006 roku) jest słabszy od Yamahy. Jeśli stać cię na nowsze modele, to już inna sprawa. W 2007 WRka ma już aluramę co znacznie poprawia prowadzenie. Na allegro niedawno była w dobrej cenie (około 25,000).

Ja kupiłem WRkę i nie mogę złego słowa powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn ze exc 250 czterosow to lipa, dopiero te najnowsze z silnikiem z sxf sa dobre, czyli jak chcesz exc to dopiero od 2006 (z tym rokiem to nie jestem pewny byc moze 2007 dopiero)

 

 

a w jaki sposób będzie mogla mi przeszkadzać ta lipa ?? .... hehe ...... stary to co napisaleś to wiem od dawna ... fakty fakty .... poprosze .. bo każdy mi mówi .. eeee ze starym silnikiem do lipa .... ale dlaczego lipa ..... co się może z nim dziać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endurogay

nie, nie gay tylko guy :icon_rolleyes:

p.s. widzę wypowiedzi osób zakochanych tylko i wyłącznie w ktmach. Też tak kiedyś miałem dopóki Yamahą nie pojeździłem.

a ja mam jakos odwrotnie, z tymze moge sie wypowiadac tylko na temat setek. Kacik wg. mnie bardziej przemyslany i jezdzi sie przyjemnie, ale to tez od konkretnej sztuki zalezy!

 

Exc250f ten stary ma ok 30km, a moim skromnym zdaniem ta moc jest nieco za mala, szzczezgolnie biorac pod uwage to ze KTM jest motoocyklem wyczynowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu ktm'owi nie wyszedl, kiepski jest, a co do szczegolow to najlepiej jak sie wypowie ktos kto posiadal takiego exc, wedlug mnie przed 2006 lepsza wr

 

 

fakty fakty

 

 

to nie fakty, to tylko moja opinia :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...