Skocz do zawartości

Treningi doskonalenia jazdy na torze Poznań 3-4 maj


cabaniero
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć!

 

konkretny pelen szacun dla Ciebie, gratulacje! :crossy:

 

co to znaczy, że sie na dużej przełamałeś, ostrzej na wejściu, czy szybciej w pedzel? :icon_biggrin:

Czesc bandzior!!!

zrobiliśmy sobie spacerek po torze i pomogło,duza patelnia jest cholernie długa ,stopniowo zaczełem hamować coraz to póżniej az złapałem sie na tym że hamuje daleko za 100ką lekko sie pochylam i zbijam tylko jeden bieg a od połowy na 5ce już odkręcam. wcześniej zbijałem do 4ki ale nie mam antyhoppingu i było troszkę nerwowo ,napewno miedzy gaz by pomógł niestety nie potrafie jeszcze tego bezpiecznie wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc bandzior!!!

zrobiliśmy sobie spacerek po torze i pomogło,duza patelnia jest cholernie długa ,stopniowo zaczełem hamować coraz to póżniej az złapałem sie na tym że hamuje daleko za 100ką lekko sie pochylam i zbijam tylko jeden bieg a od połowy na 5ce już odkręcam. wcześniej zbijałem do 4ki ale nie mam antyhoppingu i było troszkę nerwowo ,napewno miedzy gaz by pomógł niestety nie potrafie jeszcze tego bezpiecznie wykonać.

Na seryjnych zębatkach ? Ja przy hamowaniu patrze na linie oddzielająca z wyjazdu depot ( podwójna ciągła ) wciskam hebel jak się konczy licznikowo mam ponad 255 ( tak mi się wydaje , nigdy nie przygladam sie dokladnie )przełozenia mam seryjne.

Ale przy 255 akurat w odcince jestem na 5tym i lece 2 biegi w doł tyle ze stopniowo.

Nie odrazu jak kazdy ze 2 biegi na raz, wpadasz w odcinke i placz ze nie masz antyhoppingu tylko hamujac najpierw jedna redukcja, czekam 1.5sekundy i druga i wtedy z między gazem jest miodzio.

Raz probowalem jedna redukcje i na wyjsciu patelni 4ką nie miałbym odejscia i wtedy mam ledwo 200 a nie ponad 220 przed sławiniakiem. :icon_biggrin:

a 600rr nie jest szybsza od mojej suzi wiec Zonk

Edytowane przez Bobo/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na seryjnych zębatkach jeżdziłem w zeszłyn roku na ostatniej imprezie brandtów ,dochodziłem do patelni na 4ce!!! licznikowe 247km/h a czas na serii 1.51.008

ale najbardziej pomaga krótkie przełożenie na wszystkich wolniejszych partiach tam gdzie jechałem na 2 biegu teraz jade 3-4 i jest dużo większa dynamika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na seryjnych zębatkach jeżdziłem w zeszłyn roku na ostatniej imprezie brandtów ,dochodziłem do patelni na 4ce!!! licznikowe 247km/h a czas na serii 1.51.008

ale najbardziej pomaga krótkie przełożenie na wszystkich wolniejszych partiach tam gdzie jechałem na 2 biegu teraz jade 3-4 i jest dużo większa dynamika

 

W zeszłym roku pod koniec sezonu robilem 1.50 teraz wrocilem do formy 1.51

Chyba jednak sprobuje z tymi zebatkami powalczyc bo uparcie wydaje mi sie ze seryjnie nawet całkiem fajnie zestrojone biegi mam. Akurat posiadam Wersje k3 Alstare i przełozenia są skrócone seryjnie w porównaniu do seryjnego gsx-Ra

Aczkolwiek te zmiany biegów są skomplikowane.

w 1000cc cały tor lecą na 3im biegu

a ja 2-3-4-3-2 itd itd dostaje czału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś na ROOKI?? ja musze niestety odpuścić za dużo obowiązków w firmie,no i po deszczu jakoś nie czuje sie na siłach

ja jestem rooki, z pretendentów mnie wywalili

wszystko zalezy od pogody, na suchym jade, jak mokro to P@$#$% już raz jechałem w kałuzach no thanx

Edytowane przez Bobo/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sligier

jechalem na Wetach turbinkach ( nie kratki ) stary rocznik kól bo chyba 99r ale w dobrym stanie, najlepszy czas 2.04

Ale to naprawde zadna frajda jechac po mokrym. Once in a life time ok ale nie chce mi sie tego powtarzac.

Najgorzej jak po treningu przemoczony kombi sciagasz a na wyscig zakładasz go mokry. kask mokre wszystko mokre.

Stoisz na mecie, sine usta, paruje szybka... daj spokoj leje na to :lapad:

gorzej dla ciebie bo masz gsxr cup uuuuuuuu :P i trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobo startowałeś w zeszłym roku w pretendentach powiedz mi, zgłaszałeś sie wczesniej do zawodów czy załatwiłeś wszystko na miejscu?? i czy trzeba mieć książeczke zdrowia ,bo w regulaminie pisze że w rooki tak, ale nie wiem czy dotyczy to klasy PR. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku startowałem tylko w pretendentach i za kazdym razem załatwiałem wszystko na last minute i było jakos ok

nie mam idea jak to w rookie

licze na to ze jakos sie da :icon_mrgreen:

atw to teraz patrze na pogode, nie wiem czy jutro jechac z rana czy na wieczór... shit shit shit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak ,tylko ten czas musi być uzyskany na oficjalnym treningu lub tez w biegu kwali. czy wyścigu! nie sądze żeby pzm brał pod uwage czasy uzyskane na prywatnych zawodach typu brandt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak ,tylko ten czas musi być uzyskany na oficjalnym treningu lub tez w biegu kwali. czy wyścigu! nie sądze żeby pzm brał pod uwage czasy uzyskane na prywatnych zawodach typu brandt

 

 

Z regulaminu wynika, że jeśli w kwalifikacjach zejdziesz poniżej 1:51 będziesz musiał wystartować w Rookie ( może się myle??? ).. Zresztą myśle że przy takich czasach co kręcisz, lepiej dla Ciebie będzie wystartować w rookie poieważ masz klasyfikacje generalną ( w pretendentach już nie) no i więcej się nauczysz...

 

Ja póki co z moimi czasami startuje w pretendentach ale jakbym kręcił takie czasy jak Ty, to długo bym się nie zastanawiał...

 

pzdr. i do zobaczenia na zawodach : :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz racje rookie będzie odpowiedniejsze.

ale zobacze jeszcze po treningach jakie czasy będą ,bo przesiadam sie na r6 i nie wie czy będzie mi tak leżała jak rr!

nie wiadomo co lepsze, czy podium w pretendentach czy 25 miejsce w rookie, wiem jedno ze chetnie bym posmakował smak szampana igristoje z plastikowym pucharkiem :)

 

ja juz moto zapakowałem zaraz jade na poznan

Mam nowe malowanie

 

http://img262.imageshack.us/my.php?image=k...281cie53xu9.jpg

http://img80.imageshack.us/my.php?image=zdj281cie23pm5.jpg

 

Do zobaczenia w poznaniu :banghead: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...