Skocz do zawartości

MOTO WETERAN BAZAR ŁÓDŹ 11-12 MAJA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

korzystając z działu chciałem przekazać informacje o której wiekszość motocyklistów pamięta

a mianowicie

MOTO WETERAN BAZAR (czyt. motobajzel :) ) Łódź stadion STARTu w dniach 11-12 MAJA

 

jeśli było, przepraszam... ale chcialem sie upewnić że pod naporem dzisiejszych czasow, interesow itd.

nie zapomnicie o takiej znaczącej imprezie dla kultury MOTOCYKLISTÓW

 

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wybieram sie na ten bazar z zamiarem zakupu ubrań motocyklowych i jakiegoś kasku. Mam pytanie. Czy ja to tam kupie? Ogólnie odniosłem wrażenie czytając różne fora motocyklowe, że raczej tak ale nigdzie nie mogłem znaleść zdjeć z bazaru z tego typu rzeczami (tylko militaria starocie i czesci). Jeśli ktoś był to proszę o kilka słów opisujących tamtejszą oferte na stoiskach i ceny. Czy można kupić używane, bo raczej takie mnie interesują i czy jest duży wybór. Jeśli ktos ma jakieś rady co do samego bazaru to prosze śmiało pisać. Parę słów ogólnie o samej imprezie też by się przydało bo jeszcze tam nie byłem. O i jeszcze jak wygląda sprawa z parkingiem dla auta? Jadę raczej w piątek podobno większy wybór, co wy na to?

 

...z góry dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak. Staroci tam jest od H*ja, ale jak nie znajdziesz w ŁODZI tego co ci interesuje to nigdzie na innym bazarze nie znajdziesz.

Jest pełno kasków i pełno ciszków od 99 zł do ......

Jedne czego nie widziałem ostatnio to kasków NOLANA ( a szukałem).

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak. Staroci tam jest od H*ja, ale jak nie znajdziesz w ŁODZI tego co ci interesuje to nigdzie na innym bazarze nie znajdziesz.

Jest pełno kasków i pełno ciszków od 99 zł do ......

Jedne czego nie widziałem ostatnio to kasków NOLANA ( a szukałem).

pzdr

 

ale z tego co kojarze to ciuchy raczej nowe jak uzywane i trzeba przyznac ze czesto w przystepnych cenach.

Jesli nie uda ci sie zaparkowac auta pod samym stadionem ani w okolicznych osiedlowych uliczkach to calkiem blisko jest Tesco, z duuuzym parkingiem :)

Edytowane przez etita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie ktoś z forum kto jest obcykany w cenach i jakości ciuchów i kasków to chętnie się styknę, bo szukam ekwipunku, a nie chce wdepnąć w gie. Stawiam wjazd.

 

 

wdepnij na stronki louisa (www.louis.de) hein gericke (www.hein-gericke.de) polo (www.polo-motorrad.de) i stadlera (www.zweirad-stadler.de) bo 3/4 towaru jest sciagana z tych sklepow, poprzeliczaj ceny z euro na zlote, ewentualnie sprawdz w jakims polskim sklepie ktory sciaga ciuchy stamtad

np www.moto-akcesoria.pl pamietaj ze kazdy sprzedawca bedzie chcial troche zarobic wiec ceny pewnie beda ciutke wyzsze

Edytowane przez etita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zostawcie cos na sobote !

wszystko wykupia w piatek :icon_razz:

 

nie nie wykupia. Ja zawsze jezdze na sobote no bo tak sobie wymyslilem ze w piatek to tam tłumow nie ma bo wszyscy pracują i odkłądają Bazar na sobote. Zawsze tez jak przyjezdzam to jeszcze stoja buiki na zenątrz z furkami i dopiero wjzdzają na plac wiec w piątek ich nie było.Moze ktoś sie wypowie co był w Piątek i w sobote.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem że w piątek MWB nie jest tak duzy jak w sobote i nie ma tyle ludzi. Duza cześć sprzedających i kupujących pojawia sie dopiero w sobote. Więc ogólnie duzo lepiej jechać tam w sobote i oczywiście ceny sa juz wtedy niższe bo to ostatni dzień i wszyscy chcą sprzedać jak najwięcej...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...