Skocz do zawartości

23-24 czerwca Lafiryndy i Lampucery


Rekomendowane odpowiedzi

Na 99,9% przez Czarnków. Mogłabyś wyskoczyć z lasu i dołączyć na trasie. Ewa też jedzie.

 

No to fajnie. Wreście Ewa ma wolny weekendd :icon_evil:

Jadę motocyklem do domu i chetnie sie przejade. W takim razie spotkamy sie w Czarnkowie.

Przenieśmy sie z umawianiem do drugiego tematu, bo dziewczyny zaraz z nami pojadą :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Koleżanki.Bardzo proszę o potwierdzenie przyjazdu na Babozlot 23-24 czerwca(jeżeli ktoś będzie chciał przyjechać wcześniej proszę o podanie daty,orientacyjnie godziny i pojazdu jakim przybedzie).Powinnam juz robić pierwsze ustalenia co do noclegów itp.

Pozdrawiam Baba Jaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się jako pierwsza.

Rezerwuje najlepsze miejsce w wychodku :)

Planowałam przyjazd w piątek, ale jeżeli będzie to kłopot i reszta lafirynd i lampucer planują przyjazd w sobotę, to dostosuję się do nich, aby nie robić kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny! Nie bądźcie szownistyczne świnie i pomyślcie też o nas. Tzn, moja luba chce sie wybrać, ale jak zobaczyła że "TYLKO KOBITY" to stwierdziłą że sama to troche nie bardzo chce jechać. Znaczy, ja wcale nie chcę żebyście nas wpuszczały na babskie pogaduchy - my sobie znajdziemy tematy (wiecie o czym ;) ), spoko.....tylko pomyślcie, czy można to pogodzić. Znaczy czy kobieta może przywieźć swoją połowę (nie mnie decydować czy lepszą czy gorszą :) )

 

To tyle... taka sugestia.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, trzymać za portki nie muszę ale lubie bardzo z nim jeździć..... Po za tym spędzamy tryle czasu daleko od siebie, że tak jakoś nie chce nam się rozstawać kiedy nie jest to konieczne :) Ale pisze się jak najbardziej i postaram się być juz w piątek po południu uzależnine jest to jednak od tego kiedy Bubra samolot wyląduje we Wrocławiu ;) . Pozdrawiam i prszę oficjalnie do listy dopisać :smile:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, trzymać za portki nie muszę ale lubie bardzo z nim jeździć..... Po za tym spędzamy tryle czasu daleko od siebie, że tak jakoś nie chce nam się rozstawać kiedy nie jest to konieczne :) Ale pisze się jak najbardziej i postaram się być juz w piątek po południu uzależnine jest to jednak od tego kiedy Bubra samolot wyląduje we Wrocławiu ;) . Pozdrawiam i prszę oficjalnie do listy dopisać :smile:

 

 

Ups!! I mi się nie chcący automatycznie na niego zalogowało:)) Przepraszam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups!! I mi się nie chcący automatycznie na niego zalogowało:)) Przepraszam!!

 

Super, grono się powiększa

Ja melduje jeszcze oficjalnie Kamile i Dorote. Możliwe że przyjedzie też Aśka i Aga ale one jeszcze nie są pewne.

Madzik też pewnie sie zamelduje. Rozmawiałam z nią to potwierdziła swoją obecność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- my sobie znajdziemy tematy (wiecie o czym :crossy: ), spoko.....tylko pomyślcie, czy można to pogodzić.

 

To tyle... taka sugestia.....

 

hehe, sztuka kompromisu :D

czyli jak trzeba to wszystko się da - wiecie o czym mówię :buttrock:

Ładnie się ogol, zabierz koronkowe stringi, zrób paznokcie a na pewno Cię nie wygonimy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, sztuka kompromisu :icon_mrgreen:

czyli jak trzeba to wszystko się da - wiecie o czym mówię :wink:

Ładnie się ogol, zabierz koronkowe stringi, zrób paznokcie a na pewno Cię nie wygonimy :banghead:

 

 

Buber w koronkowych stringach!!! :banghead: Popieram!!! No i te paznokcie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, to teraz będę musiał na pakernię chodzić 4 razy dziennie, żeby oczekiwań nie zawieść.... O w mordę....

Stringi jeszcze zrozumiem, ale paznokcie? Jak ja wtedy mam robić tą Virażkę tej jednej pani? Z lakierowanymi pazurami? To się nie da......

:biggrin: :biggrin:

Wy się śmiejcie, ale moja firma musi dopłacić nieźle do mojego biletu, żebym sie wyrobił na 24.... Ale cóż, czegóż to się nie robi dla własnej kobiety......

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...