Skocz do zawartości

Chwale sie , a co...


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec to tak , jak wszyscy wiedzą byłem cholernie nakręcony na lokomotywe co sie CBR 1000F sc24 zwie ;) troche przemyślałem , poczytałem , porównałem osiągi i stwierdziłem , ze nie bedę pakował sie w niepotrzebne koszty , mieszkam w polsce , kokosów nie zarabiam , od października do szkoły i takie tam... wiec coś mniejszego , tyle , ze co mniejszego jak to musi być dość spore i tak ... cbr 600-odpada , za małe , inne marki też odpadły (jakos sie na Huuunde nastawiłem) wiec padło na VFR 750 rc 36 I , motocykl kupiłem w piątek dokładnie tydzień temu , tydzień byłem bez sprzęta (xj wkońcu sprzedana ,ufff ;) ) VFRką jezdzi sie rewelacyjnie , wygodna , dobrze przyspiesza (jak po przesiadce z xj-y ) i co najważniejsze pali o jakieś 2 l mniej niz stara 600 tj. od ok. 5 do 6 co jest dla mnie szokiem. Pozdrawiam i kilka fotek podrzucam !!! :)

 

http://www.bikepics.com/members/rudyfws/93vfr750/ :)

Edytowane przez RudyXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki , były wątpliwości czy np. pod pociąg nie wpadła, ale w domu na spokojnie oblookałem i możliwe, ze poprzednik mówił prawde , tj. była po szlifie lekkim , nic sie nie połamało lecz mocno przeszlifowało wiec pan oddał do serwisu zaraz po przywózce z D i tam motocykl przestał zime i był zrobiony i konkretnie pomalowany , potem Pan miał go 3 sezony , zrobił nim ok 1000km co moze być prawdą bo stan licznika z niemieckich papierów różnił sie od tego na liczniku w dniu sprzedaży o jakiś 1 tys. km , gość przysięgał , ze on tym prawie wcale nie latał , ze 4 dychy na karku , dziecko , firma itd... moze prawda, jedno jest pewne ! Przez tydzień nakręciłem juz ponad 1000km i nic nie wskazuje by coś miało zaraz paść , jestem bardzo , ale to bardzo zadowolony !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotreek tylko po co ? w moim przypadku za jakiś czas moze być suzuki lub Yamaha ...

Łysy , dzieki i ku wyjaśnieniu : ja sie wcale nie "wżeniłem" w rodzine XJ`owców ;) i nie przysięgałem być wierny aż do śmierci , nie twierdze również, ze do końca życia bede teraz jezdził na V4 od Hondy :) Pozdrawiam i wszystkim dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :flesje: ! Miałem okazję pojeździć RC36II i nie powiem... korci ;-). RC36I jest chyba najładniejszą VFR - dzięki tym sporym reflektorom nie wygląda jakby spuchła :icon_mrgreen:

 

Na regulator uważaj, ale pewnie to już wiesz.

 

A! Choć raz odkręć wydech i odpal ją sobie na samych kolektorach wydechowych. Na chwile. Zawory się nie wypalą, panewki nie popękają, a dźwięk który usłyszysz stanie się najpięknięjszą arią, jaką kiedykolwiek można sobie wyobrazić :buttrock: ;) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudy wielkie Gratulacje ;)

Ciekawe moto,napisz coś o nie więcej,jak wrażenie po jeżdzie na niej,takie dokładniejsze :crossy:

Podaj jaki ma przebieg i ile Cię Hondzina kosztowała?

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz gratulowalem przez Asmo na czacie ale jeszcze raz : Gratulacje :) :)

Sluszny wybor.

Ja tez chorowalem (choruje?) na VFR ale model 800 fi. No niestety kasy nie bylo az tyle wiec jest Thundercat:P

Ale poki co nastepna to bedzie VFR :buttrock:

Udanego sezonu i do zobaczenia moze na jakies przejazdzce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa... nie mam zwyczaju robić tajemnicy , a wiec : w ogłoszeniu była wystawiona za 8000 ,dzwonie i sie pytam ile ostatecznie , tzn , ze mam kawał drogi i chce sie konkretnie dogadać , jaki stan , co trzeba robić itp. itd. gość mi na to , ze tylko zatankować, ze nawet olej i filtr wymienił końcem listopada bo wcześniej jeszcze niemiecki była ale stwierdził po przebiegu , ze juz czas ... co do malowania to miało być wyjątkowe i robione "pod siebie" i nawet wyszło nieźle aha .. cena... zjechał mi do 7500 zł , a ja mu ze jak sie zadłuże to 7000 bede miał i ze jeśli za 7 to w piątek zabieram i jak powiedziałem tak zrbiłem , była jeszcze możliwość zamiany na duzego , markowego quada z dopłatą z jego strony ale takowym uurządzeniem nie dysponuje wiec wybrałem gotówke :) jak juz pisałem przelatałem nią w tym tygodniu ponad 1000km i jestem przecholernie zadowolony , aha dodam , ze mam jeszcze nakładke na siedzenie , komplet kluczy Hondy i wszystkie papiery z Reichu i szybke MRA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no... Nie pozostaje mi nic innego, jak powtórzyć to, co już wcześniej powiedziałam - GRATULUJĘ SPRZĘTA! :biggrin:

 

Dodam tylko jeszcze, że VFR'ka na żywo prezentuje się dużo lepiej niż na fotkach... Wiem, bo miałam okazję ją podziwiać :biggrin:

 

BTW - widzę, że i moje "sreberko" załapało się na małą prezentację, hehehe :lalag:

 

Pozdrawiam

AW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...