Skocz do zawartości

Ukraina w czerwcu '07.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marcysiek z Pierwoszowem poszukują skromnego noclegu w okolicy motelu Korona....po naradach ciężko będzie się zmobilizowac na jakieś dalasze wypady, chyba, że mozna tam rozbić gdzieś namiocik i opłukać grzeszne cielska przed snem....

Tutaj link na różnorodne cenowo miejsca noclegowe w Zamosciu:

 

http://www.zamosc.pl/turystyka/turystyka.php?i=noclegi

 

Niestety nie tak łatwo znaleźc coś blisko 'Korony'... Proponuję znaleźc po prostu coś bardzo taniego - i alternatywnie wrocić na nocleg np taxi (są bardzo tanie w Zamościu). Możemy się np podzielić kosztami - ja też będę nocował poza 'Koroną', a będę chciał wziaść udział w tej naradzie - a więc będę wracał taksówką...

 

W razie co - pomogę... W końcu to moje miasto rodzinne :biggrin: Kontakt przez pw... Podpowiem ewentualnie co jest najbliżej korony, jak się poruszać etc.

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista startowa:

- Gerard von Grodzisk

- Renata

- Wojtasik

- Staszek S

- Barył

- Protencjusz

- Oleśka

- Medevil von Krakau on Ducati

- Mario33

- Pierwoszow

- Marcysiek

- Leszek

- Filip1

- Kasia Bernowa

- Plecak Kasi Bernowej

- Andrzej Kamikadze Gwiazda ???

- Śmigło

- DrSpławik + Spławikowa ?..

- Marek Maciaszek

- Orzel

- Zoner

- Magister ?

- Vegathedog + Małżowina

- Wiroś

- Paweł Białostocki

- Mariusz Białostocki

- Adaś Lovelas Białostocki

- Galar + załoga zaprzęgu

- Wieczny Student

- Robson

- Kolega Robsona

- moja skromna osoba...

Czy kogoś pominąłem?

 

-->> Kamandir - i jeszcze my. Dwaj motonauci z Mickiego Motura - Tomasso "Nie-uwierzysz" Mistrzuniu oraz ja Mr. Szczygieł.

 

Ave Boski !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

Każdy kto dojedzie do Zamościa, niech najpierw zadba o nocleg dla siebie i maszyny, a o godzinie 19.00 spotykamy się wszyscy w Koronie i siadamy nad mapą w bufecie na dole. Do godziny 22.00 mamy czas na sprawy taktyczno-techniczne:

- omówienie trasy,

- podział na chorągwie,

- wyznaczenie chorążych,

- omówienie spraw komunikacji między chorągwiami,

- wolne wnioski.

Potem następuje przegrupowanie kudanibudz' w cjentr i nieoficjalna część plenum.

 

Numer mojego telefonu: 692 026 505

Proszę przysyłać mi SMS'y z nickiem/imieniem i nazwiskiem, żebym miał numery do Was wpisane w telefon.

 

Ze smutkiem musze skorygowac, ze bialostocka ekipa odpada (standardowe problemy rodzinno zawodowe).

Mariusza nie możesz puścić? Jako chorąży grupy niepełnosprawnej sprawdził się znakomicie. Ja na Jego miejscu, na pewno bym kogoś pozbawił oryginalnego rysopisu...

 

Jeśli lista jest jeszcze otwarta, to czy jeszcze jeden zapaleniec może dołączyć?

Obiecuję, że nie będę głosił abstynenckich i anarchistycznych haseł :biggrin:

Możesz dołączyć, zapraszam. W ramach wpisowego opowiesz wierszym na spotkaniu organizacyjnym :cool:

 

 

Marcysiek z Pierwoszowem poszukują skromnego noclegu w okolicy motelu Korona....po naradach ciężko będzie się zmobilizowac na jakieś dalasze wypady, chyba, że mozna tam rozbić gdzieś namiocik i opłukać grzeszne cielska przed snem....

Proszę sprawdzić namiary na miejsca noclegowe w Zamościu, podane powyżej przez Mario.

W razie kłopotów, możecie wziąć prysznic w Koronie, w naszym pokoju - żaden problem. Obsługa Korony mnie zna, więc nikt się nie przyczepi do faktu rotacji lokatorów w kajucie.

 

 

(...) -->> Kamandir - i jeszcze my. Dwaj motonauci z Mickiego Motura - Tomasso "Nie-uwierzysz" Mistrzuniu oraz ja Mr. Szczygieł.

 

Ave Boski !

O jeju :) Rewelacja :icon_exclaim:

Muzyk się przyda, logistyk także :lalag:

Cieszem się niezmiernie :icon_biggrin:

 

 

02 czerwca jest w Warszawie bajzel na Służewcu. Będę się lansował na stoisku 201, wchodząc od ul. Puławskiej na samym początku prawej alejki, na winklu. Stoisko motocyklowej szkoły jazdy Pro-Motor, poznacie po kombinezonie Piotrka Gadaja :icon_mrgreen:

Ruszam ze Służewca spakowanym motocyklem ok. 15.00, bezpośrednio do Zamościa.

Kto się przyłącza?

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link na różnorodne cenowo miejsca noclegowe w Zamosciu:

 

http://www.zamosc.pl/turystyka/turystyka.php?i=noclegi

 

Niestety nie tak łatwo znaleźc coś blisko 'Korony'... Proponuję znaleźc po prostu coś bardzo taniego - i alternatywnie wrocić na nocleg np taxi (są bardzo tanie w Zamościu). Możemy się np podzielić kosztami - ja też będę nocował poza 'Koroną', a będę chciał wziaść udział w tej naradzie - a więc będę wracał taksówką...

 

W razie co - pomogę... W końcu to moje miasto rodzinne :) Kontakt przez pw... Podpowiem ewentualnie co jest najbliżej korony, jak się poruszać etc.

Dzięki za poradę, jak będzie potrzeba to sie odezwiemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! POST EDYTOWANY!!! CZYTAĆ DOKŁADNIE!!!

Dasz radę. Pojedziesz w chorągwi babskiej lekkiej :bigrazz:

Masz okazję zaliczyć część wyszkolenia wojskowego, jeżeli nie byłeś...

Zapraszam.

Podaj mi namiary na siebie. Przewodnik po Lwowie bardzo się przyda.

Przygarniemy. Dziewczyny się Tobą zajmą :biggrin:

Nocleg mamy pewny we Lwowie i Tarnopolu. Co do pozostałych trzech miejsc (Zamościa na zbiórkę nie liczę) prowadzę próby znalezienia czegoś wiarygodnego. Stąd moja prośba o namioty i karimaty. Może się okazać, że nocleg wypadnie nam w jakimś malowniczym miejscu nad wodą, z dala od cywilizacji.

Jeżeli obawiasz się o koszty, weź więcej kasy, z półtora tysiąca w większości w dolcach.

U mnie link działa, nie wiem czemu u Ciebie nie rabotajet. Kto pomoże?

Dajcie spocznij!

 

Kontakt podtrzymać, koniecznie. Będzie miło być odprowadzanym na granicę w doborowym towarzystwie.

Dasz radę :crossy: :flesje:

Małżonka też :cool:

O jejku! Będzie się działo...

Zapraszam serdecznie i cieszę się z reprezentacji krakowskiej.

Reprezentanci Ziem Pokrzyżackich Połaczonych są mile widziani na wyjeździe. Zapraszam.

 

:icon_biggrin: Zbiórka w sobotę 02 czerwca w motelu Korona, przy ul. Sikorskiego 6 w Zamościu.

Rezerwację kajut proszę przeprowadzać samodzielnie, dzwoniąc pod numer:

0 84 639 91 91

UWAGA!!! Rezerwując, trzeba upewniać się o możliwości zamknięcia motocykla w garażu, jaki znajduje się pod każdym pokojem. Ostatnio były jaja, bo kierownik zmiany w Koronie "zapomniał" o garażach, które są w cenie pokoju. Wszystkie informacje o pokojach do usłyszenia pod ww. numerem telefonu.

:crossy: Z uwagi na bajzel warszawski na Służewcu, który zaczyna się 02.VI, będę wyjeżdżał z Warszawy koło 15-ej. Jeżeli ktoś się chce podłączyć z Mazowsza to zapraszam, ale startujemy spod bajzlu. Będę pod swoim telefonem: 692 026 505. Planowany dojazd do Zamościa - 19.00 bez przeginania na trasie. Postój na siku i ajciu dopiero w Lublinie.

 

Nowe przemyślenia:

- predkość przelotowa po Ukrainie nie będzie przekraczała 100 km/h dla chorągwi babskich, początkujących i weterańskich,

- osoby które narzekają na nudności z powodu zbyt wolnej jazdy, będą tworzyć forpocztę która dociera pierwsza do miejsca docelowego danego dnia,

- na wyposażeniu forpoczty będzie walkie-talkie, a po jednym egzemplarzu radia będą miały chorągwie,

- po dojechaniu na miejsce, forpoczta ustala miejsce noclegu w danym mieście, stację benzynową, lokal gastronomiczny z alkoholem i inne ważne miejsca,

- chorągwie przyjeżdżają na gotowe :bigrazz:

- do znalezienia się nawzajem, służą wspomniane łoki-toki oraz SMS'y

 

Każdy z uczestników wyjazdu ma mieć mapę Ukrainy, oraz

wydrukowany Poradnik Towarzysza Pancernego - OBOWIĄZKOWO!

 

Aktualna lista startowa:

- Gerard von Grodzisk

- Renata

- Wojtasik

- Staszek S

- Barył

- Protencjusz

- Oleśka

- Medevil von Krakau on Ducati

- Mario33

- Pierwoszow

- Marcysiek

- Leszek

- Filip1

- Kasia Bernowa

- Plecak Kasi Bernowej

- Andrzej Kamikadze Gwiazda ???

- Śmigło

- DrSpławik + Spławikowa ?..

- Marek Maciaszek

- Orzel

- Zoner

- Magister ?

- Vegathedog + Małżowina

- Wiroś

- Paweł Białostocki

- Mariusz Białostocki

- Adaś Lovelas Białostocki

- Galar + załoga zaprzęgu

- Wieczny Student

- Robson

- Kolega Robsona

- moja skromna osoba...

Czy kogoś pominąłem?

 

Na razie tyle. Buziaki wszystkim.

Hetman Kamandir Kulik

Drzewko trakże chcieć pojechać. Stawie sie na moto-bajzlu. Mam nadzieję ze bedzie jeszcze czas zwiedzić Zamośc, skoro wyjazd o 15

 

UWAGA!!! POST EDYTOWANY!!! CZYTAĆ DOKŁADNIE!!!

Dasz radę. Pojedziesz w chorągwi babskiej lekkiej :bigrazz:

Masz okazję zaliczyć część wyszkolenia wojskowego, jeżeli nie byłeś...

Zapraszam.

Podaj mi namiary na siebie. Przewodnik po Lwowie bardzo się przyda.

Przygarniemy. Dziewczyny się Tobą zajmą :biggrin:

Nocleg mamy pewny we Lwowie i Tarnopolu. Co do pozostałych trzech miejsc (Zamościa na zbiórkę nie liczę) prowadzę próby znalezienia czegoś wiarygodnego. Stąd moja prośba o namioty i karimaty. Może się okazać, że nocleg wypadnie nam w jakimś malowniczym miejscu nad wodą, z dala od cywilizacji.

Jeżeli obawiasz się o koszty, weź więcej kasy, z półtora tysiąca w większości w dolcach.

U mnie link działa, nie wiem czemu u Ciebie nie rabotajet. Kto pomoże?

Dajcie spocznij!

 

Kontakt podtrzymać, koniecznie. Będzie miło być odprowadzanym na granicę w doborowym towarzystwie.

Dasz radę :crossy: :flesje:

Małżonka też :cool:

O jejku! Będzie się działo...

Zapraszam serdecznie i cieszę się z reprezentacji krakowskiej.

Reprezentanci Ziem Pokrzyżackich Połaczonych są mile widziani na wyjeździe. Zapraszam.

 

:) Zbiórka w sobotę 02 czerwca w motelu Korona, przy ul. Sikorskiego 6 w Zamościu.

Rezerwację kajut proszę przeprowadzać samodzielnie, dzwoniąc pod numer:

0 84 639 91 91

UWAGA!!! Rezerwując, trzeba upewniać się o możliwości zamknięcia motocykla w garażu, jaki znajduje się pod każdym pokojem. Ostatnio były jaja, bo kierownik zmiany w Koronie "zapomniał" o garażach, które są w cenie pokoju. Wszystkie informacje o pokojach do usłyszenia pod ww. numerem telefonu.

:icon_arrow: Z uwagi na bajzel warszawski na Służewcu, który zaczyna się 02.VI, będę wyjeżdżał z Warszawy koło 15-ej. Jeżeli ktoś się chce podłączyć z Mazowsza to zapraszam, ale startujemy spod bajzlu. Będę pod swoim telefonem: 692 026 505. Planowany dojazd do Zamościa - 19.00 bez przeginania na trasie. Postój na siku i ajciu dopiero w Lublinie.

 

Nowe przemyślenia:

- predkość przelotowa po Ukrainie nie będzie przekraczała 100 km/h dla chorągwi babskich, początkujących i weterańskich,

- osoby które narzekają na nudności z powodu zbyt wolnej jazdy, będą tworzyć forpocztę która dociera pierwsza do miejsca docelowego danego dnia,

- na wyposażeniu forpoczty będzie walkie-talkie, a po jednym egzemplarzu radia będą miały chorągwie,

- po dojechaniu na miejsce, forpoczta ustala miejsce noclegu w danym mieście, stację benzynową, lokal gastronomiczny z alkoholem i inne ważne miejsca,

- chorągwie przyjeżdżają na gotowe :bigrazz:

- do znalezienia się nawzajem, służą wspomniane łoki-toki oraz SMS'y

 

Każdy z uczestników wyjazdu ma mieć mapę Ukrainy, oraz

wydrukowany Poradnik Towarzysza Pancernego - OBOWIĄZKOWO!

 

Aktualna lista startowa:

- Gerard von Grodzisk

- Renata

- Wojtasik

- Staszek S

- Barył

- Protencjusz

- Oleśka

- Medevil von Krakau on Ducati

- Mario33

- Pierwoszow

- Marcysiek

- Leszek

- Filip1

- Kasia Bernowa

- Plecak Kasi Bernowej

- Andrzej Kamikadze Gwiazda ???

- Śmigło

- DrSpławik + Spławikowa ?..

- Marek Maciaszek

- Orzel

- Zoner

- Magister ?

- Vegathedog + Małżowina

- Wiroś

- Paweł Białostocki

- Mariusz Białostocki

- Adaś Lovelas Białostocki

- Galar + załoga zaprzęgu

- Wieczny Student

- Robson

- Kolega Robsona

- moja skromna osoba...

Czy kogoś pominąłem?

 

Na razie tyle. Buziaki wszystkim.

Hetman Kamandir Kulik

Drzewko trakże chcieć pojechać. Stawie sie na moto-bajzlu. Mam nadzieję ze bedzie jeszcze czas zwiedzić Zamośc, skoro wyjazd o 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech chciał, że na Ukrainie zaczyna trochę żle się dziać. Próba sił politycznych grozi wprowadzeniem stanu wyjątkowego...

 

Miejmy nadzieję, że w tydzień się wszystko wyjaśni i zakończy.

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie no, Pisarz :wink:

Nie siejcie defektyzmu, bo stan wojenny przeżyliśmy u nas, to i ukraiński zaliczymy.

Przede wszystkim, miało byc atrakcyjnie, to będzie - nie po to jedziemy, żeby było nudno ;)

Zabraniam trzęsenia portkami.

HKK

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że będzie tylko ciekawiej :D

 

Będziemy w kupie więc damy radę, a torchę stresu to tylko odrobina adrenaliny więcej we krwi...

 

:icon_arrow: Adrenalina :icon_arrow: serotonina :icon_arrow: hormon szczęścia :icon_arrow: YUPPI :biggrin:

Będzie się działo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech chciał, że na Ukrainie zaczyna trochę żle się dziać. Próba sił politycznych grozi wprowadzeniem stanu wyjątkowego...

 

Miejmy nadzieję, że w tydzień się wszystko wyjaśni i zakończy.

Mario33 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i nie siej wrogiej propagadny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że będzie tylko ciekawiej :icon_twisted:

 

Będziemy w kupie więc damy radę, a torchę stresu to tylko odrobina adrenaliny więcej we krwi...

 

:icon_arrow: Adrenalina :icon_arrow: serotonina :icon_arrow: hormon szczęścia :icon_arrow: YUPPI :biggrin:

Będzie się działo :icon_mrgreen:

A gdzie dwóch sie bije, tam trzeci korzysta i przyłączymy Lwów i ziemie utracone nazad do Korony :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...