Skocz do zawartości

Ukraina w czerwcu '07.


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak toc'na towariszc' kamandir !

 

Melduję się na rozkaz ! Moto (nowo-kupione) w przygotowaniu, kaska się odkłada.

 

1000-1200 zł moim zdaniem będzie OK, koniecznie w walucie.

 

Aha, koledzy z Kresowego Bractwa Motocyklowego (z zamojszczyzny) usłyszeli o wyprawie i chca nas powitać w Zamościu a potem nas odprowadzić w kolumnie do Hrebennego. Kilku zastanawia się nad wzięciem udziału. Jaka decyzja, Kamandir ? Podtrzymać kontakt ?

 

Co do przewodnika, to:

- postaram się w najbliższych dniach zrobić mały przegląd i update treści;

- Ci, którym link nie chodzi proszę o PW z adresem maila - przeslemy (uwaga spory rozmiar).

 

Pozdrawiam

 

Mario33

chorągiew mazowiecka

Główny Nawigator Zajazdu Towarzyszy Pancernych na Ukrainę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum sporo czasu nie działało i nie byłem pewien jak temat się rozwija. Urlop mam już zaklepany.

Mam nadzieję, że lista jest otwarta i można do grupy się dołączyć. Motocykl mam coprawda trochę mały i z żoną po przejechaniu 300 km dupy nas trochę bolą, ale przecież wtedy dopiero się czuje,że się żyje. Rozumiem, że grupa będzie duża i o noclegi trzeba będzie walczyć samemu? Nie jechałem jeszcze w grupie i nie wiem czy podołam z prędkościami. Może będzie można jechać w grupie żółtodziobów?

 

2 osoby zatem są zatem gotowe do drogi. Coprawda nie znam nikogo poza Tomkiem ale co tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy sprzyjających wiatrach dołączy do Was z Cracow KingSize Duciatowy Devillek w postaci mojej małej osóbki :icon_exclaim:

 

Ohh kurczaczku - już się cieszę :icon_exclaim: :icon_exclaim: :icon_mrgreen:

 

:icon_eek: Reisen Fever do kwadratu :bigrazz:

Edytowane przez MeDeViLL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstępnie również się zapisuje ;) , dumnie reprezentować będe Toruń w tej wyprawie na wschód!! :)

Pytanko, noclegi w namiotch :( Filip1 już pytał ale odpowiedzi chyba jeszcze nie było.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum sporo czasu nie działało i nie byłem pewien jak temat się rozwija. Urlop mam już zaklepany.

Mam nadzieję, że lista jest otwarta i można do grupy się dołączyć. Motocykl mam coprawda trochę mały i z żoną po przejechaniu 300 km dupy nas trochę bolą, ale przecież wtedy dopiero się czuje,że się żyje. Rozumiem, że grupa będzie duża i o noclegi trzeba będzie walczyć samemu? Nie jechałem jeszcze w grupie i nie wiem czy podołam z prędkościami. Może będzie można jechać w grupie żółtodziobów?

 

2 osoby zatem są zatem gotowe do drogi. Coprawda nie znam nikogo poza Tomkiem ale co tam...

Ja też mam mały motocykl, Virażke 535....nie pękaj jakoś damy radę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! POST EDYTOWANY!!! CZYTAĆ DOKŁADNIE!!!

 

genialna wyprawa, bierze mnie ochota, ale czy dla początkującego motocyklisty jakiego jak ja (dopiero 2,5kkm), na golasie, taka trasa nie będzie zbyt dużym wyzwaniem?

Dasz radę. Pojedziesz w chorągwi babskiej lekkiej :P

Masz okazję zaliczyć część wyszkolenia wojskowego, jeżeli nie byłeś...

Zapraszam.

 

od szanownego Berna dowiedzialam sie o tej wyprawie.

hmm bardzo sie ciesze ze zdecydowaliscie sie odwiedzic Ukraine.

mam nadzieje ze zachaczycie o Lwow. jesli tak - to bede bardzo ucieszona i zmozemy sie spotkac poniewaz mieszkam we Lwowie.

Podaj mi namiary na siebie. Przewodnik po Lwowie bardzo się przyda.

 

(...) czy przygarniecie jeszcze jednego jeźdźca? (...)

Przygarniemy. Dziewczyny się Tobą zajmą :)

 

Noclegi w namiotach, hotelach? Ma ktoś z szanownego grona doświaczenie w tego typu wypadach?

Czy napewno na wszystko wystarczy 1000zł.

Jest jakiś inny sposób aby zobaczyć ten link?

(Pieniądze są, moto jest, czas też się znajdzie ale co zrobić aby żona się zgodziła, nie pogodziła się do tej pory z moim upodobaniem do podróży i nie lubi jak się oddalam na dłużej jak 60 min. co zrobić co zrobić!?)

Nocleg mamy pewny we Lwowie i Tarnopolu. Co do pozostałych trzech miejsc (Zamościa na zbiórkę nie liczę) prowadzę próby znalezienia czegoś wiarygodnego. Stąd moja prośba o namioty i karimaty. Może się okazać, że nocleg wypadnie nam w jakimś malowniczym miejscu nad wodą, z dala od cywilizacji.

Jeżeli obawiasz się o koszty, weź więcej kasy, z półtora tysiąca w większości w dolcach.

U mnie link działa, nie wiem czemu u Ciebie nie rabotajet. Kto pomoże?

 

Tak toc'na tawariszc' kamandir !

 

Melduję się na rozkaz ! Moto (nowo-kupione) w przygotowaniu, kaska się odkłada.

 

1000-1200 zł moim zdaniem będzie OK, koniecznie w walucie.

 

Aha, koledzy z Kresowego Bractwa Motocyklowego (z zamojszczyzny) usłyszeli o wyprawie i chca nas powitać w Zamościu a potem nas odprowadzić w kolumnie do Hrebennego. Kilku zastanawia się nad wzięciem udziału. Jaka decyzja, Kamandir ? Podtrzymać kontakt ? (...)

Dajcie spocznij!

 

Kontakt podtrzymać, koniecznie. Będzie miło być odprowadzanym na granicę w doborowym towarzystwie.

 

Forum sporo czasu nie działało i nie byłem pewien jak temat się rozwija. Urlop mam już zaklepany.

Mam nadzieję, że lista jest otwarta i można do grupy się dołączyć. Motocykl mam coprawda trochę mały i z żoną po przejechaniu 300 km dupy nas trochę bolą, ale przecież wtedy dopiero się czuje,że się żyje. Rozumiem, że grupa będzie duża i o noclegi trzeba będzie walczyć samemu? Nie jechałem jeszcze w grupie i nie wiem czy podołam z prędkościami. Może będzie można jechać w grupie żółtodziobów? (...)

Dasz radę :crossy: :flesje:

Małżonka też :cool:

 

Przy sprzyjających wiatrach dołączy do Was z Cracow KingSize Duciatowy Devillek w postaci mojej małej osóbki (...)

O jejku! Będzie się działo...

Zapraszam serdecznie i cieszę się z reprezentacji krakowskiej.

 

 

Ja wstępnie również się zapisuje :D , dumnie reprezentować będe Toruń w tej wyprawie na wschód!! (...)

Reprezentanci Ziem Pokrzyżackich Połaczonych są mile widziani na wyjeździe. Zapraszam.

 

:D Zbiórka w sobotę 02 czerwca w motelu Korona, przy ul. Sikorskiego 6 w Zamościu.

Rezerwację kajut proszę przeprowadzać samodzielnie, dzwoniąc pod numer:

0 84 639 91 91

UWAGA!!! Rezerwując, trzeba upewniać się o możliwości zamknięcia motocykla w garażu, jaki znajduje się pod każdym pokojem. Ostatnio były jaja, bo kierownik zmiany w Koronie "zapomniał" o garażach, które są w cenie pokoju. Wszystkie informacje o pokojach do usłyszenia pod ww. numerem telefonu.

;) Z uwagi na bajzel warszawski na Służewcu, który zaczyna się 02.VI, będę wyjeżdżał z Warszawy koło 15-ej. Jeżeli ktoś się chce podłączyć z Mazowsza to zapraszam, ale startujemy spod bajzlu. Będę pod swoim telefonem: 692 026 505. Planowany dojazd do Zamościa - 19.00 bez przeginania na trasie. Postój na siku i ajciu dopiero w Lublinie.

 

Nowe przemyślenia:

- predkość przelotowa po Ukrainie nie będzie przekraczała 100 km/h dla chorągwi babskich, początkujących i weterańskich,

- osoby które narzekają na nudności z powodu zbyt wolnej jazdy, będą tworzyć forpocztę która dociera pierwsza do miejsca docelowego danego dnia,

- na wyposażeniu forpoczty będzie walkie-talkie, a po jednym egzemplarzu radia będą miały chorągwie,

- po dojechaniu na miejsce, forpoczta ustala miejsce noclegu w danym mieście, stację benzynową, lokal gastronomiczny z alkoholem i inne ważne miejsca,

- chorągwie przyjeżdżają na gotowe :P

- do znalezienia się nawzajem, służą wspomniane łoki-toki oraz SMS'y

 

Każdy z uczestników wyjazdu ma mieć mapę Ukrainy, oraz

wydrukowany Poradnik Towarzysza Pancernego - OBOWIĄZKOWO!

 

Aktualna lista startowa:

- Gerard von Grodzisk

- Renata

- Wojtasik

- Staszek S

- Barył

- Protencjusz

- Oleśka

- Medevil von Krakau on Ducati

- Mario33

- Pierwoszow

- Marcysiek

- Leszek

- Filip1

- Kasia Bernowa

- Plecak Kasi Bernowej

- Andrzej Kamikadze Gwiazda ???

- Śmigło

- DrSpławik + Spławikowa ?..

- Marek Maciaszek

- Orzel

- Zoner

- Magister ?

- Vegathedog + Małżowina

- Wiroś

- Paweł Białostocki

- Mariusz Białostocki

- Adaś Lovelas Białostocki

- Galar + załoga zaprzęgu

- Wieczny Student

- Robson

- Kolega Robsona

- moja skromna osoba...

Czy kogoś pominąłem?

 

Na razie tyle. Buziaki wszystkim.

Hetman Kamandir Kulik

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my to co kozie z pod ogona .......... :icon_mrgreen: :rolleyes: :banghead: nie widze tez Baryła ,wojtasika,StaszkaS

No wlasnie panie Hetman Kamandir Kulik macie nieaktualne dane

przy moim nazwisku powinno znalesc sie ?????????????

bo niewiem czy dostane urlop zwlaszcza ze teraz siedze na 2 tyg zwolnieniu lekarskim :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku! Będzie się działo...

Zapraszam serdecznie i cieszę się z reprezentacji krakowskiej.

 

Oj na pewno... Bedzie się działo!!! :biggrin:

 

- predkość przelotowa po Ukrainie nie będzie przekraczała 100 km/h dla chorągwi babskich, początkujących i weterańskich,

- osoby które narzekają na nudności z powodu zbyt wolnej jazdy, będą tworzyć forpocztę która dociera pierwsza do miejsca docelowego danego dnia,

- na wyposażeniu forpoczty będzie walkie-talkie, a po jednym egzemplarzu radia będą miały chorągwie,

- po dojechaniu na miejsce, forpoczta ustala miejsce noclegu w danym mieście, stację benzynową, lokal gastronomiczny z alkoholem i inne ważne miejsca,

- chorągwie przyjeżdżają na gotowe (IMG:style_emoticons/default/bigrazz.gif)

 

:) Jako wprawiona w wyszukiwaniu budek z piwem niniejszym zapisuję sie do forpoczty :flesje:

 

 

 

Ten link jest prawidłowy, nie mogę go otworzyć.

 

Spełniając prośbę Hetmana Kamandira, jakem rasowy informatyk, spieszę z pomocą ;)

 

Zacznę od pierwszego serwisowego pytania:

1. Czy problem z linkiem ftp://ftp.creative-group.pl/PORADNIK%20TO...EGO%20v.0.9.doc nadal występuje?

Jeśli tak to pls o kontakt, najlepiej na PW.

A jeśli nie, oznaczać to będzie, że po raz kolejny zadziałało prawo Murphy'ego, że:

Błędy nietykane, najszybciej naprawiaja się same :icon_razz:

Edytowane przez MeDeViLL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:flesje: Zbiórka w sobotę 02 czerwca w motelu Korona, przy ul. Sikorskiego 6 w Zamościu.

Rezerwację kajut proszę przeprowadzać samodzielnie, dzwoniąc pod numer:

0 84 639 91 91

UWAGA!!! Rezerwując, trzeba upewniać się o możliwości zamknięcia motocykla w garażu, jaki znajduje się pod każdym pokojem. Ostatnio były jaja, bo kierownik zmiany w Koronie "zapomniał" o garażach, które są w cenie pokoju. Wszystkie informacje o pokojach do usłyszenia pod ww. numerem telefonu.

Hetman Kamandir Kulik

 

Czy możecie polecić jeszcze jakiś nocleg w Zamościu. Dzwoniłem dzisiaj i niestety miejsc wolnych brak. Można ewentualnie skorzystać z parkingu strzeżonego za 15 PLN. Garaży ponoć już nie mają.

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrSpławik jedzie solo, bo łożyska główki ramy nie wytrzymały wyprawy na północ... Kolega Marek Marunio M. z Teamu raczej odpada bo ma egzamin...

APELUJĘ do mających przenośne CB aby zabrali ze sobą bo z walkie talkie może być średnio z zasięgiem. Jak sobie Kamandir zażyczy mogę Mu sztuke pożyczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić jeszcze jakiś nocleg w Zamościu. Dzwoniłem dzisiaj i niestety miejsc wolnych brak. Można ewentualnie skorzystać z parkingu strzeżonego za 15 PLN. Garaży ponoć już nie mają.

Przemek

 

W zamościu nie znam ale koło zwierzynca mogę dać namiary zawsze jak tam jestem to korzystam.

846873108 Wieś Sochy.

 

A jak zabezpieczymy motocykle na ukrainie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykłe blokady nie wystarczą to trza się modlić i co 10 kieliszek wylewać za siebie dla dobrych duchów :flesje:

 

Blokady to raz. Dwa to dłuższe łańcuchy do spięcia kilku moto razem (może być po 2 łańcuchy). Trzy - to moim zdaniem muszą być warty niestety - zawsze i wszędzie, w tym nocne (zawsze po dwie osoby).

 

Miejsc noclegowych brak ? mogę zapytać kolegów z Kresowego Bractwa Motocyklowego co by się tam znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...