Skocz do zawartości

Honda CBR 1000 RR Fireblade


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie interesuje i z checia przeczytałem :flesje: Fajnie chodz troche krótko i jednak mogłby wskoczyć na tor i się podzielić opinią co RR-a potrafi na torze.Fajne fotki :) Dzieki za podrzucenie linka :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem w czoko test. Sam pisałeś, czy mama pomagała? :) Numery ursynowskie...motocykl kogoś znajomego? Zbyt rzadko kurcze z domu wychodzę, bo jeszcze nie widziałem w okolicy tej Hondki. Poprawę obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embe... numery Ursynowskie bo chyba na takich go Honda Poland rejestruje (mają siedzibę na Puławskiej), nie testujemy motocykli naszych znajomych itp. Wszystkie sprzęty dostajemy od importerów.

 

Occult - tak wygląda CBR`ka podczas bardzo ostrego hamowania - na granicy uniesienia się tylnego koła. Tak wiec ze zdjęciem jest wszystko ok... to odstaje te 102 pkt? Na co je mogę zamienić ? :biggrin: Punkty Premium czy jak ? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Occult - tak wygląda CBR`ka podczas bardzo ostrego hamowania - na granicy uniesienia się tylnego koła. Tak wiec ze zdjęciem jest wszystko ok... to odstaje te 102 pkt? Na co je mogę zamienić ? :biggrin: Punkty Premium czy jak ? :biggrin:

 

Tak tylko ze kierowca nie trzyma ręki na klamce. Czyżby hamowanie silnikiem powodowało takie zachowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj macie racje, to było lądowanie z gumy. Ciśnienie było ok, to musiał być ten moment jak musiałem szybko odpuścić, bo się światło na Jerozolimskich zmieniało :buttrock:

 

Embe, ale rozumiem, że opona wygląda flakowato? Bo zdjęcie same w sobie wydaje mi się ciekawe :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test na torze jeszcze będzie :) A co do długości... napisałem raczej standardowo - 3 strony A4. Zwykle ludzie się pieklą, że za długo. Jak masz jakieś pytania to wal śmiało... pozdr.

Szczerze :icon_question: Nie wiedziałem ze to Ty pisałes :icon_rolleyes: W takim razie gratuluje,fajnie napisane :smile: Wiesz...ja o tym motocyklu mógłbym czytać całymi godzinami :icon_mrgreen: Jest to mój motocykl docelowy czyli wymarzony,chyba ze coś w tym czasie wyjdzie lepszego ale wątpie :wink: Troche Ci zazdroszcze ze miałeś okazje pośmigać sobie tą maszyna po drogach Wa-wy,hehe :icon_biggrin: Co do pytań?Hm...jak będziesz miał 1000RR na sprzedaż ale w takiej wyjątkowej okazji do 10000 zł to pisz :biggrin: Oczywiście żartuje,ale jak będę miał jakieś pytania techniczne napewno się do Ciebie zwruce.

Pozdrawiam i dzieki za artykuła :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embe, ale rozumiem, że opona wygląda flakowato? Bo zdjęcie same w sobie wydaje mi się ciekawe :icon_mrgreen:

 

No jasne, że tak...opona naturalnie :biggrin: Brakuje mi jeszcze tylko dymku, który przy lądowaniu zarówno samolotu jak i motocykla się niekiedy pojawia...ale już nie kontynuuję, bo to mało istotne. Jest fajosko, działaj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...