Skocz do zawartości

Czy mogą zabrać prawo jazdy za stan po wypadku?


Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej w ogóle się nad tym nie zastanawiałem, ale jakiś czas temu przejeżdżałem z bratem przez granicę samochodem i się okazało że ma już nieważne prawko, więc musiałem się z nim zamienić. Żeby to zrobić musiałem wysiąść z samochodu i zataczając się :D przejść na drugą stronę, celnik do mnie: „dobrze się pan czuje?” :D Mówię że jestem po wypadku a on się pyta czy w takim razie mogę kierować, ja mówię że nikt mi nie zabrał prawka, więc chyba mogę i pojechaliśmy. Zacząłem się po tym zastanawiać czy jak kiedyś przy policji się tak będę zataczał jak mnie zatrzymają, to czy nie mogą mi przypadkiem zabrać prawka. Oprócz problemów z równowagą mam strasznie spowolnione ruchy, więc generalnie można by to chyba przyrównać do dość mocnego stanu upojenia. Szczególnie ciekawi mnie, co z motorem jeśli mam problemy z równowagą, ale dodam też że jak sobie czasem próbuję jeździć na takim małym półautomacie to dużo łatwiej mi utrzymać równowagę niż podczas chodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wiem na co mogę sobie teraz pozwolić i jeżdżę powoli, poza tym raczej nie jeżdżę po mieście, gdzie jest potrzebny refleks a motorkiem śmigam tylko po polnych drogach bo nie jest zarejestrowany. Mam nadzieje że kiedyś mi trochę przejdzie. Co na ten temat mówi lekarz to już nawet nie pamiętam bo on dużo mówi…

Edytowane przez nabokow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...