Skocz do zawartości

Zaśniedziałe wtryski


OlsenMZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z tej niemiłej okazji że jestem zielony w sprawach 4T (jak narazie) chciałem zapytać czy jeśli mam w GS zaśniedziałe wtryski to czy jest to to zniwelowania w miere niskich kosztach czy trzeba robić jakieś poważniejsze remonty? Pytam z tego powodu, że mam blisko siebie GS 500 która jest sprowaddzona z Francji i ma podobno wtryski zaśniedziałe. Doradźcie mi czy warto się w to pchać. Nie mam za dużo kasy w tej chwili. Dopiero co sprzedałem MZ i nie mam czym jeździć a długo tak nie wytrzymam. WIem że w sezonie, chcąc coś kupic będe musiał wyłożyć troche więcej więc zależy mi troche na czasie. To jest ta aukcja

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=...82+wys%C5%82any.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam raczej nie ma wtrysku tylko gaźnik.

 

Chodziło chyba o zaśniedziałe styki.

Zgięte widełki to mogą być w rowerze :icon_rolleyes: i naprostować tego na kolanie się nie da.

Cena może atrakcyjna ale trzeba się dokładnie przyjrzeć tym stykom, lagom, dokumentom i niewiadomo co jeszcze.

Moja rada to nie kupuj sprzęta nie na chodzie, bo nie wiadomo czy silnik w ogóle żyje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

widzalem te aukcje,

co do wtryskow to poweim tyle ze suzuki stosuje je dopiero od 98' a moto jest z 95' wiec na bank ma zwykle gazniki, ale jakims cudem ... hehe

Szkoda sie w to bawic bo mozesz wtopic, koles tylko przypuszcza takie uszkodzenia, ale jesli masz czas na zabawe :), rownie dobrze moze byc uszkodzony modul zaplonowy itp. ale wszystko do sprawdzenia, byle by silnmik niebyl uszkodzony

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem że nie ma francuskiego dowodu bo "zgubił się podczas podróży" i jest tylko umowa kupna. W razie czego lagi i tak miałem wymienić, ale skoro silnika nie mozna uruchomić to nie będe się w to pchał. Mam mało kasy, (można powiedzieć że wcale nie mam) więc nie stać mnie na szrota do którego trzeba drugie tyle dokładać.

 

Tylko nie wiem jak wytrzymam cały sezon bez motoru. EHHHH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...