Skocz do zawartości

Buty enduro/cross Acerbis


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To pierwszy mój post więc jeśli coś spaprałem to sorry. Próbowałem coś znaleźć na interesujący mnie problem ale albo nic nie ma albo nie potrafię tego odszukać.

 

Otóż na ostatnim MotorBikeShow 2007 w Wawie kupiłem w końcu upragnione buty crossowe Acerbis Profile.

Nurtuje mnie problem - co po skończeniu się gwarancji na takie obuwie? Chodzi mi np o klamry/zatrzaski, które wykonane są z tworzywa sztucznego. Jeżeli powiedzmy pękną to co dalej? Czy w ogóle są jakieś elementy wymienne czy też trzeba zacząć już odkładać na nowe? Proszę o rady i ewentualne adresy "serwisów" obuwia crossowego.

 

Wiem, że mogłem zapytać się sprzedawcy ale proszę mi wierzyć: z dwójką małych już zaczynających popłakiwać ze zmęczenia dzieci oraz zamotanym niczym tornado sprzedawcą to sukces, że zdążyłem przymierzyć i zapłacić.

 

Pozdrawiam. Jacek. :bigrazz: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na MBS wzialem katalod SIDI bo osobiscie latam w tych butach i w katalogu sa wszstkie duperele łącznie ze srubkami do czegos tam, wiec sadze ze w katalogu acerbisa powinny byc dostepne takie pierdoly, nie mowie o grubszych sprawach jak stalowe noski czy klamry bo to bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam dziękuję. Nie powiem żeby mi nie ulżyło. Tylko jak zdobyć katalog Acerbisa. Czy np w sklepie typu intermotors czy korzystać z katalogu on-line, bo tylko taki znajduje na google i to w sklepie http://www.motoakcesoria.com/index.php?ac=201&ci=1031.

Posiadam strikte papierowy katalog Luisa i czasami z niego korzystam (mały asortyment cross i chyba mętna jakość), ponieważ jest kilka firm zajmujących się sprowadzaniem artykułów z tego katalogu.

 

Z podziękowaniem, Jacek. ;)

 

Bardzo wam dziękuję. Nie powiem żeby mi nie ulżyło. Tylko jak zdobyć katalog Acerbisa. Czy np w sklepie typu intermotors czy korzystać z katalogu on-line, bo tylko taki znajduje na google i to w sklepie http://www.motoakcesoria.com/index.php?ac=201&ci=1031.

Posiadam strikte papierowy katalog Luisa i czasami z niego korzystam (mały asortyment cross i chyba mętna jakość), ponieważ jest kilka firm zajmujących się sprowadzaniem artykułów z tego katalogu.

 

Z podziękowaniem, Jacek. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamry, paski, metalowe okucia napewno są dostępne. Ja w swoich Gaerne juz dwa razy zgubiłem pasek. Pomimo braku informacji o paskach w sklepie internetowym wystarczyło zadzwonić do sprzedawcy ( w moim przypadku do Mielocha z Poznania ). :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...