Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

w tamtym roku nie byłem a słyszałem że podobno fajny zlocik i chciałem tam pojechać ocenić sam

ale z drugiej strony tam tylko słyszałem że "podobno" fajnie

a was juz znam i z góry wiem że bedzie zaje.... ;)

 

napalałem się na tą Wenecje jak szczerbaty na suchary a tu Ty wyskakujesz z taką propozycja nie doodrzucenia :clap:

 

popsułeś mi głowe :biggrin: i dałeś do myślenia

 

Pozdro :biggrin:

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Taa eskorta byla, pelen wypas.. organizacja 1sza klasa...powaznie. chlopaki sie postarali. A ta panna, ktora dosiada biedrone to Madga - corka Ryska - przyjaciel z Lipna...byla z nami na tym wyjezdzie..

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mariusz ja nie chce żebyś mnie prosił cy cuś

poprostu chciałbym pojechać do tej Wenecji

myślałem że wy też będziecie jechać :banghead:

czemu nie chcecie?może się dacie namówić??

 

wiem że co się odlwecze to...

 

jest jeszcze jedna opcja-o której pisałeś-czyli w piątek Wenecja a sobote do Ciebie

też ją rozważam!

ale wszystko się rozchodzi o kase :banghead:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W Wenecji szykuje sie niezla impreza..wczoraj ogladalem harley'a, ktory bedzie na tym zlocie z Torunia - niezla maszyna :biggrin: ja niestety nie dam rady w weekend po bozym ciele lece na mazury ...oj bedzie sie dzialo..

 

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz jak planujesz jechac w piatek o ktorej godzinie. Ja bede mial wolne nie ide do pracy wiec można startowac o ktorej chcemy.

 

http://q4.pl/?id=17&news=113024

Zobacznie ten link moze bysmy sie wybrali w sobote. Ma byc jakas parada motocyklowa? Co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę do Brzescia Kujawskiego. Jeśli ktoś ma ochotę sie dołączyć to zapraszam. Ja startuje 13:40.

Ma być trochę motocykli w Brześciu potem parada jakieś kiełbaski bardziej mala impreza kameralna wiec można sie przejechać na kilka godzin i zobaczyć. Jesli ktos chce dloczyc czekam pod telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...