Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Alex nie masz czego żałować pogoda nie dopisała dzisiaj wiec w Brześciu zawile motocykli nie było. Ja byłem jedynym chyba reprezentantem z Włocławka, bo nie widziałem nikogo na rejestracji z Włocławka.

Z mila chęcią dzisiaj sobie pojeździłem sam. Temperatura była w sam raz i 100 km sie nakręciło po okolicy. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

taaaaa Daniel Ty sobie jeździłeś a ja na działce ze szpadlem i młotkiem walczyłem

przyjeżdżam a Ty mi tu jeszcze "gula" podkręcasz :buttrock:

 

jeszcze raz pytam- kto jedzie do Wenecji???8,9,10 czerwca

bo jak narazie to jest nas tylko dwóch Daniel :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ja jadę w piątek musimy się spotkać i ustalić cos więcej. Kiedy proponujesz jakiś termin spotkania ja się dostosuje. Ma być kilka znajomych jeszcze wiec impreza szykuje się świetna.

A pyzatym to kto wie może jakie sa koszta wjazdu i pobytu bo nigdzie nie mogę znaleźć? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

kilka informacji w sprawie Wenecji:

 

Wjazd 100 zł(trochę drogawo :) )

w tym: (pewnie jak w tamtym roku): dwa śniadanka, koszulka i blacha zlotowa

Kapele: Manson Band, Dżem, Mislead, Nocna Zmiana Bluesa, Cztery Szmery, Harlem

 

 

Daniel jedziesz?jak jedzesz to ja też pojade bo tak to samemu to lipa troche :)

 

Pozdr.

Edytowane przez igner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz jak masz ochotę to bądź jutro to znaczy w we wtorek w Goliwerze po 19 to wszystko ustalimy i zadecydujemy czy jedziemy i jak tak to o której i ugadamy wszystkie sprawy. Jak ci pasuje jutro potwierdzi smsem.

Jeszcze jedna sprawa może jutro bez moto i wtedy jakieś piwko :) czy na moto ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No widze, ze sie zmawiacie na Wenecje..szkoda, ze terminy nalozyly sie z Mazurami - chetnie bym do Was dolaczyl..tym bardziej, ze od Torunia do samej Wenecji piekny asfalt..jechalem tam rok temu do Biskupina..

Przyjemnosci Zycze..

 

Pozdrawiam,

Alex

p.s. upgrade Biedrony juz blisko, moze nawet to bedzie polowa czerwca - juz sie nie moge doczekac !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja panowie z Wenecji rezygnuje na rzecz goloneczki u 3m w Świeciu.

Życze dobrej zabawy.

 

A tak przyszłościowo to może się wybierzemy na zlocik koło Bydgoszczy Kasia proponuje na virago.fora

Zresztą sami zobaczcie na www.motoparty.bydgoszcz.pl polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...