Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nic nie napisałeś o swojej podróży?

 

Chodzi Ci Wojtku o wrażenia z podróży czy o to że nic wcześniej nie napisałem a z chęcią byś się wybrał? :-)

Tak więc:

-wrażenia moje są mieszane. Jestem szczęśliwy z takiego dość długiego odcinka który przebyłem niemal za jednym dosiadem maszyny, jednak zważywszy na bóle tego i owego, dziś nie pałam zbytnim entuzjazmem do jazdy, do polskich dróg i kierowców ;-) Maszyna sprawowała się nazbyt dobrze, zrywna i szybka (jak na moto bez owiewek) ale jakby ciut za mała dla mnie (choć ja za duży nie jestem) - no i te obroty!!! Boszzzzze! Toż to nie do przyjęcia kiedy na codzień jeździ się HD. Ale ogólnie BANDYTA wypas - od dziś i ja mogę pouskuteczniać jazdy na "ścigunie" (choć to tylko 400 i 59 KM)!

-wcześniej nic nie pisałem gdyż to był spontan. Szukaliśmy czegoś dla kobietki. Miało być ładne ;-) , ładne, ładne, nie zajeżdżone, ładne, nie dużych rozmiarów, ładne i dość bezawaryjne. No i stanęło na małej Suzuki GSF 400 Bandit rocznik 1995 w kolorze czarnym. Może to i zbyt ambitna maszynka jak na pierwsze moto - ale i ja chciałem mieć jakąś w tym przyjemność ;-) Tak też więc wbraliśmy się po nią/niego do Frankfurtu nad Odrą - no i jest. I chyba to jest to! Łatwa w prowadzeniu, dobre hamulce, odejście ma hehe, małe gabaryty, nie zniszczona, wymieniony rozrząd i napęd, oryginalny lakier, zarejestrowana i ubezpieczona na rok! Nic tylko lać i hulać!

...a teraz Pani Marta musi okiełznać Bandyciorka!

Nota bene coś mało kobietek w motocyklowym gronie (chyba znam tylko 6??)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ma ktos ochote przejechac sie do Zgierza w sobote??

wyjazd miedzy 16;45-17;00 z Włocławka

ja jade z wariatem, pozniej zigi z Renią wracają

a ja jeszcze nie wiem, jak sie uda na niedziele wolne zalatwic to.... :biggrin:

a jak nie to wracam rowniez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktos ochote przejechac sie do Zgierza w sobote??

wyjazd miedzy 16;45-17;00 z Włocławka

ja jade z wariatem, pozniej zigi z Renią wracają

a ja jeszcze nie wiem, jak sie uda na niedziele wolne zalatwic to.... :D

a jak nie to wracam rowniez

 

 

A co tam sie odbywa w tym Zgierzu w sobotę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...