Skocz do zawartości

Włocławek na 2oo


Alex_kr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda drogi zwłaszcza 1 we Wrocławku to dno. Dwa lata temu przez stan drogi krajowej nr1 w obrębie miasta zginął motonita na motorze (policjant) slyszałem ze dobrze jezdził. W tym roku tej drogi też nie robią wstyd. Powiedzmy wprost w Niemczech bałer ma lepszy podjazd do obory niz my drogi więc musimy jeżdzić z głową :)

Pozdrawiam Artur

Edytowane przez Artur 71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wybieram się na zlot do Ostródy, który organizuje Papa (503466559). Zlot odbywa się w dniach 9-11 V 2008

Planujemy wyjazd w piątek po południu, jeśli jest ktoś chętny mam zarezerwowany domek 4-osobowy.

Rezerwacja domków (0896463888) Zapraszam

ps może ktoś dojedzie do nas w sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wybieram się na zlot do Ostródy, który organizuje Papa (503466559). Zlot odbywa się w dniach 9-11 V 2008

Planujemy wyjazd w piątek po południu, jeśli jest ktoś chętny mam zarezerwowany domek 4-osobowy.

Rezerwacja domków (0896463888) Zapraszam

ps może ktoś dojedzie do nas w sobotę?

Szkoda, ze nie moge... :/

Mam pytanie czy ktoś słyszał lub wie cokolwiek na temat -> Moonlight pirate

tak z ciekawości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Co do 8 czerwca to wszystkie znaki na niebie...

jak i na ziemii...

oraz te nakreślone przy pomocy gości z Wylatowa

niewątpliwie świadczą o tym, że w tym dniu odbędą się zawody motocrossowe w Lipnie!

Będzie to kolejna runda crossów 85ccm i quadów 250ccm pozostałe pojemności już 27 lipca.

Wszystkich chętnych zapraszam

P.S Wiem, że już było, ale mam zredagowane, więc wklejam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :)

Czy ktoś się wybiera może na zlot jutro tj.21-06 do Ostrowitego k/Świecia :biggrin:

Imprezka zaczyna się od 15-tej.Może ktoś z Was tam już był ,bo to ich IV zlot i może się podzielić informacją ,czy jest fajnie :)

Jak kogoś interesuje to podaje nr. telefonu do organizatora (za ŚM) 0-660 512 603

Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświeżę trochę temat - czy lepiej poinformowani motonici wiedzą coś o najbliższych zlotach/spotkaniach w okolicy ? Przeglądałem cały wątek "Włocławek" oraz plan wszystkich imprez na 2008 r. i nie znalazłem niczego konkretnego na najbliższe dni, tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś kończy się zlot w Inowrocławiu "Na Soli".

18-20 VII zlot w Strobinie k. Osjakowa.

25-27 VII zlot moto INDIAN Rodokowo k. Mrągowa.

 

A potem ja się wybieram na:

 

15-17 VIII MOTOPARTY BYDGOSZCZ :icon_biggrin:

29-31 VIII/IX u Papy Piławki k. Ostródy :icon_evil:

 

Zapraszam i pozdrawiam a teraz jade na dwa tygodnie urlopu niestety nie na moto. :crossy:

Od wszystkiego trzeba odpocząć he he. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zlotami o których napisał zi.gi (wariat) polecam :

Klasyka - 25-27.07.2008 XII Letni Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Twierdza Boyen, Giżycko

i oczywiście 1-3.08.2008 IX Płonące Party, Debrzno nad j. Żuczek www.plonacewaly.com

Strobin i Debrzno(z plecaczkiem ) na pewno zaliczę :) .Giżycko :biggrin: sam nie wiem ,dużo zależeć będzie od pogody i jak się ułoży w pracy :smile:

Pozdrawiam i do zobaczenia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...