Skocz do zawartości

Szyba od MGG, i głowa w totalnych wibracjach


Maar79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wcale nie trzeba miez zadnej przerwy miedzy lampa a szyba zeby bylo dobrze!!!!

Ja mam szybe z MGG i wszystko jest ok, tylko ze ja sobie dobralem wysokosc do mojej budowy, mam ja idealnie na wysokosci oczu, szyba jest postawiona pionowo, smigam w cabergu jest insider i airohu mathise i w obydwu nie ma zadnych klopotow z turbulencjami, niestety szyby MGG nie maja duzego zakresu regulacj, wiec sproboj cos z robic z tym co masz, jak nie to odeslij im szybe i popros o wymiane na taka abys mial ja na wysokosci oczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, może Twoja jest węższa... nie wiem. Znając Cie o tyle, o ile, to chyba nie jeździsz do stówki tylko, a ta szczelinka ma znaczenie przy prękościach wyższych. zatem dobrze ją dobrałeś.

 

wiekszosc szyb z mgg ma takie same wymiary, a fakt ze mi sie zadko zdarza jezdzic ponizej 100 :icon_rolleyes: nie wiem co moze byc powodem zawirowan, wedlug mnie za niska ja masz i strumien powietrza przez nia odchylany trafia prosto na Twoj kask, u mnie nawet przy jezdzi w kasku z dasziem nic sie nie dzieje. Ja jestem zdanai ze szybe trzeba zamawiac na wymiar, a nie taka jak daja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virek gdzie kupowałeś swoją szybę ?

 

Tu nie chodzi wydaje mi się wyłącznie o producenta, ja moją szybe 3 dni tem miałem pardziej połążoną na moto i było git, musiałem postawić bardziej do pionu bo mi obcierała o linkę sprzęgła i wtedy się zaczeło

Obie kupiłem na eBay.com. Pierwszą - używaną za &70, drugą nową - $150. Szyby oryginalne Hondy http://www.hondadirectlineusa.com/stores/p...11&ID=890629968.

Ta druga jeszcze nie dotarła, a kupiłem ją bo trafiła się okazja - tak mi się wydaje.

A szybę bardzo fajnie obrabia się szlifierką kątową z tarczą lamelową (papier ścierny na zakładkę - nie wiem jak to się fachowo zwie - zawsze w sklepie pokazuję paluchem :icon_rolleyes: ). Swoją tak najpierw skracałem a później robiłem miejsce na lightbary.

 

Maar79 tutaj jest coś dla Ciebie http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Honda-Winds...1QQcmdZViewItem

Edytowane przez Virek
240club.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virek dzięki za namiar na szybę, już zapytałem sprzedającego czy wyśle do Europy. Na razie umówiłem się z MGG że wyśle moją szybę i postarają się ją trochę poprawić tu i tam, ale chyba skończy się zakupem oryginalnej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szybę z MGG z tym że przed zakupem miałem okazję przejechać sie sprzetem z szybą o typowym rozmiarze - efekt podobny jak w Twoim przypadku. Jeżeli Twoja jest na wysokości ust to poprostu całe powietrze dostajesz na kask , ja zamówiłem wymiar taki ,że krawędz mam poniżej oczu i nie ma problemu.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tak ale szyba ociera o linkę akurat blisko wejścia do klamki gdzie linka jest bardziej sztywna i "naciera" na szybę, szyba ma ostry kant i przecina wszystko, myślałem żeby dać jakąs opaską ściągającą do kierownicy ale przy wciskaniu sprzęgła linka sie pręży itd itp. szybę muszę tak czy owak odesłać do pocięcia bo odstęp między nią a lampą jest mniejszy niż milimetr a podobno to też nie jest bez znaczenia przy turbulencjach

 

Ale tak to jest jak dają jeden wzór szyby do wszystkich sprzetów typu chopper cruiser tylko inne mocowania. Szkoda bo szyba wcale nie jest tania

polecam uchwyty du linek dostępne trzymają linki blisko kiery i nie ma problemu .Dostępne są w dwóch średnicach na gróbości kierownicy i 3 gróbościach linek,lub przewodów .Szukaj w genriku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...