Skocz do zawartości

probmel MBX :| ,HElp!!


Kunin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problem z moja Hondą kurde jest iskra wszystko jest a nie che zapalić :| troszke chwyta i gaśnie i sie nie zalewa :| , już nie wiem co mam robić ;/ , co to może być ?

 

czy to wina świecy ?

czy może tego ze miałem zbyt dużą mieszankę ?

 

Pliss pomoórzcie :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo wiele mozliwosci dlaczebo moto nie chce zapalic podstawa to zapłon i mieszanka jesli ktoregos nie ma motor nie zapali. Sprawdz czy odpali na innej swiecy jesli nie to poprobj z ustawieniem gaznika lub w ostatecznosci dozownika.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Damiano_2013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mam problem z moja Hondą kurde jest iskra wszystko jest a nie che zapalić :| troszke chwyta i gaśnie i sie nie zalewa :| , już nie wiem co mam robić ;/ , co to może być ?

 

czy to wina świecy ?

czy może tego ze miałem zbyt dużą mieszankę ?

 

Pliss pomoórzcie :D

 

zmień i załóż inną świece zapłonową,sprawdz jaka iskra oraz zobacz jaki jest poziom oraz dysze w gażniku bowiem paliwo nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w niedziele nową bo miałem podobny problem i odpalila mi pojezdizłem i wczoraj już niechcialą odpalić tzn: odpaliła ale na chwile , (miałem troszke paliwo z olejem w baku + jeszcze olej z dozownika może to przez to?)

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj tutaj: http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=62571.

Może wydaje się to głupie, ale tak samo zniszczyłem kilkanaście świec w Ogarze i Charcie, a jak kupiłem nową do NS-1, od razu przejechałem jakieś 10 km za jednym zamachem, bez gaszenia. I jest już lajcik.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wies zze to bardoz możliwe bo gdy w niedziele kupiłem nową świece to honda mi odpoaliłą i pochodizłą może minute na ssaniu i ją zgasiłem i doipieroi po kilkudziestu minutach pojechałem w plener ;p , to moze być przyczyną ;| sprawdze too , a może uciupał mi sie klin na wale?? ( oby nie :buttrock: ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wies zze to bardoz możliwe bo gdy w niedziele kupiłem nową świece to honda mi odpoaliłą i pochodizłą może minute na ssaniu i ją zgasiłem i doipieroi po kilkudziestu minutach pojechałem w plener ;p , to moze być przyczyną ;| sprawdze too , a może uciupał mi sie klin na wale?? ( oby nie :) ) .

 

 

To jest raczej nie możliwe bo jeśli ścioł by ci się klin wtedy nie byłoby praktcznie szans na odpalenie i nowa świece nic by ci nie dala a poza tym jeszcze nigdy nie slyszalem zeny w tym poto ścioł się klin.

Możliwe że wina jest to ze nie przegrzales nowej swiecy co zawsze nalezy zrobic. teraz musisz kupic kolejna i ja przegrzac tak jak nalezy i moze bedzie git.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie nową świece :) moze nawet jeszcze dzisiaaj a jak nie to na 100 % jutro :) a co powiecie o takiej świecy co ma dwie lub trzy te prądnice czy jak to się tam nazywa kolega w simsonie ma z dwiema firmy Bosch i śmiga mu . co o tym myślicie?

 

PZDR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie nową świece :icon_mrgreen: moze nawet jeszcze dzisiaaj a jak nie to na 100 % jutro :icon_mrgreen: a co powiecie o takiej świecy co ma dwie lub trzy te prądnice czy jak to się tam nazywa kolega w simsonie ma z dwiema firmy Bosch i śmiga mu . co o tym myślicie?

 

PZDR :)

 

 

Chyba chodzi ci o elektrody??? Ja jeżdziłem na swiecy z dwiema elektrodami i z jedna n swiecy z dwoma elektrodami moto chodzilo gorzej mysle ze spowodowane to bylo tym ze nie bylo jednej pozadnej iskry ttylko dwie slabe co utrudnialo zaplon mieszanki w cylindrze. a wiec nir polecam takich kombinacji najlepiej kupic taka jaka zaleca producent. Mam pytanie jak ten kolega zamontowal ta swiece w simsonie bo sa takie tylko z dlugim gwintem czyzby podkladal pod nia podkladki??? :) :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kolegi to nie ma pojęci , on już jak kupił simka to miał tą świece tam wsadzona taką , a co do mojego problemu to sie ZAKOŃCZYŁ :lalag: jendak to była ta "nie dogrzana świeca' kupiłem nowa i pryk odpaliłą od kopa :icon_rolleyes: tlyko teraz musze wyregulować ten mój gaźnik ohh ;p meczące to ;p , i jeszcze dozownik bo co ś mi za bardzo kopci ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...