Skocz do zawartości

Położyłem mój motorek


kornas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale lipa !!

Nie ma to jak łysa opona z przodu.Hamowanko na asfalcie troche piasku i leże na boku. Świetnie już szukam opony.Mądry Polak po szkodzie. No ale trzeba to potraktować jako nauczkę.

Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrych opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś szkody są? :bigrazz:

No sam się zdziwiłem że nic nie pękło, porysowała się tylko osłona silnika i lusterko (szczęście w nieszczęściu)

 

Jakieś szkody są? :crossy:

Jak jesteś z Konina to może słyszałeś o dzwonie pod Bydgoszczą jest tu taki pas startowy i wszyscy tam śmigają, niestety w zeszłą niedzielę kolesiowi skończył się pas i leży z połamanym kręgosłupem.

Trzeba uważać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam się zdziwiłem że nic nie pękło, porysowała się tylko osłona silnika i lusterko (szczęście w nieszczęściu)

Jak jesteś z Konina to może słyszałeś o dzwonie pod Bydgoszczą jest tu taki pas startowy i wszyscy tam śmigają, niestety w zeszłą niedzielę kolesiowi skończył się pas i leży z połamanym kręgosłupem.

Trzeba uważać .

 

Mowisz o Koronowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam się zdziwiłem że nic nie pękło, porysowała się tylko osłona silnika i lusterko (szczęście w nieszczęściu)

Jak jesteś z Konina to może słyszałeś o dzwonie pod Bydgoszczą jest tu taki pas startowy i wszyscy tam śmigają, niestety w zeszłą niedzielę kolesiowi skończył się pas i leży z połamanym kręgosłupem.

Trzeba uważać .

O kurde, nic o tym nie słyszałem... :D

Kto to był?

Ktoś z Konina?

Jakie moto?

 

P.S.

Dobrze, że Tobie nic nie jest i moto wyszło w sumie cało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sam się zdziwiłem że nic nie pękło, porysowała się tylko osłona silnika i lusterko (szczęście w nieszczęściu)

Jak jesteś z Konina to może słyszałeś o dzwonie pod Bydgoszczą jest tu taki pas startowy i wszyscy tam śmigają, niestety w zeszłą niedzielę kolesiowi skończył się pas i leży z połamanym kręgosłupem.

Trzeba uważać .

 

byliśmy tam moto, w "krzakach" połamanego plastiku kupa , policja, ale pozkodowanego już nie było, nie ztrzymywaliśmy sie akurat w tym miejscu żeby nie robić sztucznego tłoku..więc nie bardzo byliśmy zorientowani czy coś się kolesiowi stało...

 

przykre ale prawdziwe....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nic o tym nie słyszałem... :bigrazz:

Kto to był?

Ktoś z Konina?

Jakie moto?

 

P.S.

Dobrze, że Tobie nic nie jest i moto wyszło w sumie cało :bigrazz:

Nie wiem kto to był ale to nieważne tragedia straszna.Myśle że w ten weekend policja tam stanie jak co roku ale i tak się przejedziemy .

 

Mowisz o Koronowie?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz info okiem telewizji na Koronowo: :icon_mrgreen: :biggrin:

 

http://video.google.pl/videoplay?docid=-6491645844332300612

 

 

komentarz kolejnego idioty nie majacego pojecia o motorach i motocyklistach .

czy któryś z was mówi na siebie dawca ??

nie wydaje mi sie , mi by to nie przyszlo do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentarz kolejnego idioty nie majacego pojecia o motorach i motocyklistach .

czy któryś z was mówi na siebie dawca ??

nie wydaje mi sie , mi by to nie przyszlo do głowy

 

Ty nie, ja nie i pewnie nikt tutaj też nie. Im prawdopodobnie chodziło o tzw. MOTOdawców. Z tego co pamiętam, to jest jakaś taka formacja w Bydgoszczy właśnie i pewnie stąd się to wzięło. Chyba nawet mają jakąś stronę. A komentarz komentarzem. Niestety nie tylko o motocyklach i motocyklistach dziennikarze mają marne pojęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. Ja chowam tablicę jadąc na przednim kole. :icon_mrgreen:

 

Zabawny reportaż. Robiony na szybko i bez przemyślenia treści. A co najważniejsze BEZ WYWIADU ŚRODOWISKOWEGO (z motocyklistami oczywiście)!! pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydalwalo mi sie ze jest to juz dosc stary filmik, w kazdym razie nadaje sie zdecydowanie do humoru :crossy: chyba najbardziej zwalowa produkcja telewizyjna o motocyklistach, zawsze jak to ogladam od razu poprawia mi sie nastroj, a jaka powaga u prowadzacego i te niepowtarzalne texty "ponad 300km/h, tyle jechal ten motocyklista...", a juz mega zajebisty jest dramatyczny wyscig ktory zmienia sie w poscig "180, 220, 250km/h, funkcjonariusze wlaczaja sygnaly" no i to przesluchanie na poboczu, jak dla mnie co najmniej oskar we wszystkich kategoriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"policjancie wyciagaja swoje maszyny z garazow.. tak zwane scigacze i scigaja ....." to jest mega tekst... szczegolnie z tymi "scigaczami" w tle..

Ja dodał bym jeszcze: Policjanci czasami w czasie pościgu swoimi ścigaczami wywracają się i wtedy swoje motocykle nazywają "szlifierkami" :biggrin: :crossy:

Człowiek wolny idzie do nieba taką drogą, jaka mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...