Skocz do zawartości

Deflektory Drag Star


xedos1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys do ruskich sprzetów byly takie fajne, wielkie oslony na nogi.

Sam mialem w Kasce i Emce :icon_mrgreen:

Moze takie cos zdobyc, pochromowac i zaadaptowac mocowania do Draga ?

Moze byscie, w Polsce, rozejrzeli sie za takimi nakladkami od ruskich sprzetów i sprawdzili co sie da zrobic.

Jesli daloby rade, sam bym sobie zamocował

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byscie, w Polsce, rozejrzeli sie za takimi nakladkami od ruskich sprzetów i sprawdzili co sie da zrobic.

majkelpl, z zaadoptowaniem mocowań nie powinno być większych komplikacji, ale...

Niewątpliwie zrobiłbyś furore na wystawie sprzętów tuningowanych :icon_exclaim:

To tak jak by angielskiego lorda w parlamencie ubrać w kufajkę, żeby mu ciepło było. No niby praktyczne, ale... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOTALNA PORAŻKA

Ładnie wygląda i owszem. Zamontowałem i okazało się, że Yamaha w ogóle nie badała chyba aerodynamiki tego ustrojstwa.

Jadę w mżawce za TIR-em i jak cholera wali mi w oczy piachem. Mam kontaktówki, więc odczuwam lekki dyskomfort :bigrazz: . Zwiększam odległość, a ten sk... ciągle wali w oczy piachem. Ki diabeł? Wcześniej tak nie było...?1

Moto nowe, opony dziewicze, szyba jak się patrzy, a on mi zap... w oczy piachem. Zjechałem na stację, zatankowałem, jadę dalej. A tu znowu to samo. Wymiękłem, pojechałem do garażu. Na drugi dzień, gdy maszynka wyschła, patrzę, a tu wyschnięte ślady zawirowania na zbiorniku syfu z drogi. I co widzę, śliczne deflektorki niejako "zasysają" syf spod kół (moich czy innych?) w górę, na moją śliczną buźkę :icon_arrow:

Poprzednio jeździłem na DS 650 bez deflektorów i było cacy. Obecnie, na 1100 są deflektory i nie daje się jeżdzić po mokrym. OK, to na pewno kwestia indywidualnego ustawienia sylwetki i jej wpływu na ciąg powietrza (jak główkę wyciągnę a'la "zdziwiony struś" jest lepiej), ale nawet potencjalna (a w moim przypadku przecież faktyczna) możliwość, takiego zawirowania, to kompletna klapa i porażka producenta. Zresztą deflektory sa faktycznie nie dopasowane do reszty, gdyż w przypadku gdybyś miał życzenie mieć dodatkowo firmowe duże gmole do DS 1100, to musisz wybierać: albo niepełny skręt kół, albo przy pełnym skręcie opieranie się deflektorów bezpośrednio o gmole :icon_arrow:

No cóż, gdybym nie dogadał się co do sprzedaży moto, to bym ci sprezentował ten cud aerodynamiki (i tak miałem je wymontować i używać w charakterze łopatek przy sadzeniu kwiatków :icon_arrow: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOTALNA PORAŻKA

Ładnie wygląda i owszem. Zamontowałem i okazało się, że Yamaha w ogóle nie badała chyba aerodynamiki tego ustrojstwa.

Jadę w mżawce za TIR-em i jak cholera wali mi w oczy piachem. Mam kontaktówki, więc odczuwam lekki dyskomfort :flesje: . Zwiększam odległość, a ten sk... ciągle wali w oczy piachem. Ki diabeł? Wcześniej tak nie było...?1

Moto nowe, opony dziewicze, szyba jak się patrzy, a on mi zap... w oczy piachem. Zjechałem na stację, zatankowałem, jadę dalej. A tu znowu to samo. Wymiękłem, pojechałem do garażu. Na drugi dzień, gdy maszynka wyschła, patrzę, a tu wyschnięte ślady zawirowania na zbiorniku syfu z drogi. I co widzę, śliczne deflektorki niejako "zasysają" syf spod kół (moich czy innych?) w górę, na moją śliczną buźkę ;)

Poprzednio jeździłem na DS 650 bez deflektorów i było cacy.

 

Siemka-miałem takie cacko w Wildku-Silverado, fabryczne deflektory wraz z szybą. Fajny gadżet, fajny wygląd. W moim przypadku nie mogę dać jednoznacznej odpowiedzi czy coś zasysało, chlapało... Nie wiem, może nie zwróciłem na to uwagi, może Wildek inaczej "kładzie" powietrze, nie jeździłem ekstremalnie... :buttrock: Warto rozważyć to co pisze "johny"...nigdy nic nie wiadomo... :)

Estetyka super dla lubiących gadżety, chromy itp. Tu efekt będzie super! Obecnie mam deflektory w VN 2000 - :buttrock: wygląda dobrze, nie ma problemu ze skrętem mimo dużych gmoli... W sumie do choppera-cruisera zaczepisz wiadro-byle chromowane- to też będzie pasować... :banghead:

ADAM - BMW 1300 GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkelpl, z zaadoptowaniem mocowań nie powinno być większych komplikacji, ale...

Niewątpliwie zrobiłbyś furore na wystawie sprzętów tuningowanych :icon_mrgreen:

To tak jak by angielskiego lorda w parlamencie ubrać w kufajkę, żeby mu ciepło było. No niby praktyczne, ale... ;)

 

 

No nie jestem tego pewien, bo jak widzialem te oryginalne na fotkach to przeciez to NIC NIE DAJE !!!!

A te od ruskich to wystarczy elegancko pochromowac, dopasowac mocowania i zalozyc.

Duze, owalne i wtedy beda spelnialy swoje zadanie :icon_razz:

I przeczytaj wypowiedzi powyzej. :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojcze, przeciez tu nie o osiagi i predkosc maxymalna chodzi :clap: :biggrin:

To ma byc design odpowiedni i efekt.

Zreszta ja wolalbym miec czyste i suche spodnie i buty a wolniej jechac. :) :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś się chyba do cruisera nie nadaję, bo cały czas myślę o prędkości i każdy km/h mniej to dla mnie :crossy: :biggrin: bo ja lubię zapier***niczać :) takie skrzywienie, zbyt często żyję na czas. Ale fakt - suche spodnie, mniejszy przeciąg na kolanach, dostojny wygląd przodu :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te od ruskich to wystarczy elegancko pochromowac, dopasowac mocowania i zalozyc.

Duze, owalne i wtedy beda spelnialy swoje zadanie :)

Tyle że te musiał byś przymocować w okolicach gmoli, bo na widelcu za foka by robiły :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...