Skocz do zawartości

Honda NSR80 a NS1


bocian1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! W takim razie uzbieram trochę kasy i kupię ten zestaw na Allegro, ale może zna ktoś tą markę i mógłby się na temat jej wypowiedzieć...?? A co do książki serwisowej jest po hiszpańsku, ale na szczęście są słowniki :) Ten "rarytas" ma 78str. i jest małego formatu, na dodatek mam niesprawny skaner :/ Więc jak będą jakieś wątpliwości np jak ustawić dozownik, jaka przerwa na elektrodach itd to śmiało pytać, a ja postaram się odpowiedzieć...

Pozdrawiam!! :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No coż jak nie działa ta nic nie poradzimy. Może kiedys przy okazji jak zakupisz nowy skaner.

 

Mam do ciebie prośbę santama pomyślałem ze skoro masz całą orginalna ns-ke to mógłbyś dla mnie zmierzyć z każdej strony podkładkę pod lusterko jaka oryginalnie występuje w takich hondach? Bo jest dopasowana do dziury w owiewce której nie mam a lusterka oryginalne chce kupic ale jeszcze nikt nie sprzedaje, więc czekam.

Także jak byś mógł to zarzuć mi te wymiary kiedyś.

Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Co do wymiarów nie ma problemów:

nie mam suwmiarki, ale starałem się odmierzyć jak najdokładniej linijką, a więc:

1. cała grubość wynosi 0.55cm, w samą owiewkę wchodzi 0,35cm

2. To co dociska ją - czyli ta sama podkładka ma szerokość 1,8cm, a to co wchodzi 1,25cm.

 

Szczeże mówiąc to sam mam jedną, ale jeszcze nie miałem czasu za nią latać :biggrin: Jak chcesz to podaj e-maila, a wyślę Ci cały schemat górnej owiewki.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Mam jeszcze pytanie co do linki od sprzęgła. Podobno dość często pękają i chciałbym wiedzieć w którym miejscu. Moja linka jest przeprowadzona przez te haczyki i na tym jednym co idzie od mocowania zegarów od spodu strasznie mam startą. I teraz nie wiem co jest nie tak, przyznaję trochę te mocowanie krzywiłem, bo inaczej raniła linka zegar i tą gąbkę, teraz jest niby idealnie, zero oporów itd ale ściera się w tym jednym miejscu. Z góry dzięki za odp!!

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Panowie chciałem się z wami podzielić fajnym filmikiem:

 

 

Ktos napisał, że Ns-1 to nie wersja torowa- w 100% prawda, ktoś kiedys pytał czemu Ns-1 to najlepsza 80-dzieśiątka. Ten filmik wszystko wyjaśnia- w rękach dobrego kierowcy i po dobrym przygotowaniu to prawidziwa rakieta w tej klasie, sami zobaczcie z jaką łatwością wszystkich miesza :lalag: .

Chciałbym tak jeździć, pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Jestem dość mocno w potrzebie: gdy jadę motorkiem i wjadę w jakąś delikatną dziurę albo jak go prowadze i zjadę z krawężnika np to czuć na kierownicy takie stuki - na 100% są to widełki, bo na początku myślałem, że mam luz na kierownicy, ale wczoraj to rozebrałem i wszystko gra. I teraz mam wielką prośbę: ile oleju i jaki najlepiej zastosować do tego modelu?? Nigdzie nie mogę znależć ile leje się do tego, a gdy są jakieś fora to nikt nic nie wie. Byłem już w 2 serwisach i w katalogu mają tylko nsr 50 lub 125. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam!! Oto filmik w wykonaniu mojej maszyny:

http://pl.youtube.com/watch?v=dAABCkqpH6k

 

A co do napędu to jestem bardzo wdzięczny Tomaszowi - dzięki niemu mam zestaw za połowę ceny. Na Allegro wołali za to 150zł, a tak kupłem za 80zł z kosztami przesyłki.

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...