Skocz do zawartości

Podkładki piankowe


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam takich piankowych podkładek, gdzie możnaby takie dostac? Wygaldaja jak uszczelka do kranu, tylko sa z pianki i troche grubsze. Szukam tez sklepu gdzie dostane nietypowe srubki, np takie do pokrywy przepustnicy gaźnika, do plastików (szeroki łebek, na krzyżak, sama sruba krótka). Jakies namiary, adresy sklepow?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zapytaj w Asmecie. Jak sie jedzie na Pruszków Alejami Jerozolimskimi (po prawej stronie duży budynek z dużym napisem ASMET na dachu) Mają tam bardzo dużo różnych śrub, śrubek, gwoździ i ogólnie- zajmują się techniką mocowań. Bardzo bogaty asortyment.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w Asmecie nie ma takich piankowych podkładek (znam ten sklep bo niemalże obok niego pracuje). Wygladaja mniej wiecej tak jak te, tylko ze sa z takiej ciemnoszarej pianki Link

 

Moze ktos z Was ma takie na zbyciu i podesłałby mi listem:) potrzebuje jednej

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podłącze sie do tematu.

Szukam plastikowych podkładek. Chodzi o takie czarne, plastikowe podkładki na śrubkę M6. Poprzedni właściciel zgubił kilka sztuk i teraz jak coś sie odkręca i przykręca to strasznie lakier sie niszczy na owiewkach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podłącze sie do tematu.

Szukam plastikowych podkładek. Chodzi o takie czarne, plastikowe podkładki na śrubkę M6. Poprzedni właściciel zgubił kilka sztuk i teraz jak coś sie odkręca i przykręca to strasznie lakier sie niszczy na owiewkach.

 

Pozdrawiam.

 

Nie chcę się wymądrzać, ale ja bym wyciął, ewentulanie lutownicą termicznie poprawił albo podszlifował i już W końcu to tylko podkładka z plastiku.....

No ale to ja :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałem iść na łatwiznę i kupić gotowe, takie podkładki nie kosztują dużo.

Widzę jednak, że trzeba liczyć na siebie i poświęcić trochę czasu na wyrzeźbienie czegoś z niczego.

 

P.S. Jeżeli ktoś wie gdzie można je nabyć, to dajcie znać.

Pozdrawiam.

Edytowane przez franek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że można dorobić, ale myślałem, że dałoby sie kupić takie.

 

No wiesz, ja się nie narzucam, ale koncepcja jest taka:

1. Szukac oryginalnych, w międzyczasie drapac lakier, denerwować się, a jak przyjda to zapłacić 5zł za sztukę.

2. Dorobić i mieć z głowy i cieszyć się jazdą.

 

Nigdy bym nie polecał dorabiania bardziej istotnych części, nie wiem dysz gaznika, simmeringu, czy klocków, ale takie drobiazgi to aż sie proszą zeby sobie nimi głowy nie zawracać.

Tak czy inaczej - zrób to co da ci najwięcej satysfakcji :lalag:

 

Ja bym dorobił i z bananem (że byłem lepszy od dostawców oryginalnych części) na gębie jeździł :buttrock:

 

POzdro.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Chciałem iść na łatwiznę i kupić gotowe, takie podkładki nie kosztują dużo.

Widzę jednak, że trzeba liczyć na siebie i poświęcić trochę czasu na wyrzeźbienie czegoś z niczego.

 

P.S. Jeżeli ktoś wie gdzie można je nabyć, to dajcie znać.

Pozdrawiam.

 

Wiesz, nie wiem jak to ma dokładnie wyglądać, ale odwiedź sklep hydrauliczny :) Ja tam znalazłem różne uszczelki i grubsze podkładki - niekoniecznie plastikowe ale twarda guma. Pasi Ci cos takiego?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wiem jak to ma dokładnie wyglądać, ale odwiedź sklep hydrauliczny :crossy: Ja tam znalazłem różne uszczelki i grubsze podkładki - niekoniecznie plastikowe ale twarda guma. Pasi Ci cos takiego?

 

 

Dzięki.

Nie pomyślałem o sklepie hydraulicznym. Podjadę, zobaczę, może nawet coś dopasuje.

Jak nic nie dobiorę to będę musiał wycinać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...