Skocz do zawartości

POMOCY!!!! YamhaDT 80 - problem z moca...


Cinek20002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:banghead: Protrzebuję pomocy!!! moja DT nie ma mocy i nie wiem co jest... Po wymianie tłoka chodziła, było wszystko ok... a tu niedawno straciła moc i nie wiem co jest grane z nią... nie ma praktycznie mocy, ciężko nawet ruszyć... gdy jej odkręcam gaz to nawet tak jak by się dusiła paliwem i jeszcze spowalniało by to ja. Macie pomysł co to może być?? Proszę pomóżcie!!! Namiary gg: 2073910 lub [email protected] licze na was... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie kiedy była wymiana tłoka i jak od tego czasu było jeżdżone? druga sprawa to zapłon, świeca, zapchany gaźnik, może też simmeringi na wale.. innych pomysłów nie mam. pozdr

 

pytanie kiedy była wymiana tłoka i jak od tego czasu było jeżdżone? druga sprawa to zapłon, świeca, zapchany gaźnik, może też simmeringi na wale.. innych pomysłów nie mam. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Widze podobny temacik wiec pytam....Witam syskich!! Mam prosbe do was!! Otoz gdy jezdzilem sobie dzisiaj moim krosikiem yamaha dt 80 LC 85r. to nagle zrobilo mi sie tak, ze motor zaczal gasnac na kazdym z biegow jak puszcze gaz a jak trzymam gaz to bardzo wolno wchodzi na obroty!NIe chce odpalic na kopke tylko na pycha.Jak sie go popchnie to jest tak samo nie zbiera sie tak jakby sie mulił i gasnie co to mzoe byc?? pomocy!! paliwo dochodzi do filterka..... gg 9048688

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze podobny temacik wiec pytam....Witam syskich!! Mam prosbe do was!! Otoz gdy jezdzilem sobie dzisiaj moim krosikiem yamaha dt 80 LC 85r. to nagle zrobilo mi sie tak, ze motor zaczal gasnac na kazdym z biegow jak puszcze gaz a jak trzymam gaz to bardzo wolno wchodzi na obroty!NIe chce odpalic na kopke tylko na pycha.Jak sie go popchnie to jest tak samo nie zbiera sie tak jakby sie mulił i gasnie co to mzoe byc?? pomocy!! paliwo dochodzi do filterka..... gg 9048688

ja pier*** koleś robisz syf na forum!!!! piszesz juz chyba 3 raz to samo w kilku tematach :banghead:

i po co??? na jednym odpowiedzieli Ci na pytanie to po ch*j zakładasz nastepne takie same???? :banghead:

 

:banghead: Protrzebuję pomocy!!! moja DT nie ma mocy i nie wiem co jest... Po wymianie tłoka chodziła, było wszystko ok... a tu niedawno straciła moc i nie wiem co jest grane z nią... nie ma praktycznie mocy, ciężko nawet ruszyć... gdy jej odkręcam gaz to nawet tak jak by się dusiła paliwem i jeszcze spowalniało by to ja. Macie pomysł co to może być?? Proszę pomóżcie!!! Namiary gg: 2073910 lub [email protected] licze na was... :banghead:

chyba czeka Cie wymiana tłoczka:) zdejmij cylidner i zobacz w jakim jest stanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jesli po wymianie tłoka odrazu niedawałes po garach to tłok powinien byc w pozondku.

Wyglonda to na zemeringi (najpierw je wymien)

Jesli nie pomogło zostaje ci jeszcze do sprawdzenia gaznik a jak nic sie niezmieni to zapłon.

Jesli nadal bendzie to samo to do wymiany jakis moduł ale najpierw sprawdz styki

pozdro :icon_razz:

Edytowane przez mustang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojego kolegi tak bylo w ogarze.Ustawil zaplon i na popych odpalal na kope tez ale jak odpalil go na kope to nie chcial ruszyc po prostu nie mial sily zeby uciagnac samego siebie okazalo sie ze nie mial tarczy sprzeglowej :)

I jeszcze wtedy bylo cos z iglica!!

Edytowane przez Sidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: Protrzebuję pomocy!!! moja DT nie ma mocy i nie wiem co jest... Po wymianie tłoka chodziła, było wszystko ok... a tu niedawno straciła moc i nie wiem co jest grane z nią... nie ma praktycznie mocy, ciężko nawet ruszyć... gdy jej odkręcam gaz to nawet tak jak by się dusiła paliwem i jeszcze spowalniało by to ja. Macie pomysł co to może być?? Proszę pomóżcie!!! Namiary gg: 2073910 lub [email protected] licze na was... :notworthy:

 

 

Moim zdaniem nie dotarles tego tłoka , czyli zaraz po wymianie za mocno kreciles sprzeta powinines byl troche odpuszczac manetke przez 100-200 kilosow.A drugie co mi sie nasuwa na mysl to gaźnik, być może cos sie w nim spieprzylo na twoim miejscu rozebral bym go i luknal w dtce to nie jest trudna sprawa sie do niego dostac.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...