Skocz do zawartości

Jaką mogę mieć moc w moto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

no cóż,jedne z najlepszych poustawianych z drobnymi przeróbkami silników yzf 750 mają po około 105-108 KM mierzone na kole-wyczytałem z fzrfahrer.de,jak wiesz pewnie fabrycznie moc silnika to 125 KM. W sieci podają osiągi dotyczące prędkości maksymalnej aż 277km/h w co mi się wierzyć nie chce trochę, w briefie przy pełnej mocy podają 260 km/h,na tym niemieckim forum jest dużo tematów założonych z powodu właśnie tego że ich maszyny nie jadą więcej niż 240km/h.Piszą tam,że yzf 750 ustawić jest bardzo ciężko do jak najlepszych osiągów,z tego co wiem pomagają sportowe filtry powietrza i zmiana przełożeń na zębatkach,ja mam przód oryginalny tylko tył kupiłem na razie trzy zęby większą bo mam ten sam problem przy około 250 km/h mam dopiero 12000obr/min i dalej stoi,nie zamontowałem jeszcze więc nie wiem jak to się zmieni bardzo.Zakladam oczywiście że masz oddławiony egzemplarz.W razie czego wal na priv to coś tam mogę Ci pomoć w miarę możliwości.

 

pozdrawiam

 

 

aha-spauzuj z wydechem przelotowym bo może być gorzej jak było!!

Edytowane przez maciejkruk13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Mam HN ze Szwajcarii ale ponoć oddławioną. Chyba pojadę jednak na hamownię, zajebiście ciągnie ale fajnie byłoby wiedzieć ile się ma pod dupą:)

Z takim tłumikiem już kupiłem, szukam właśnie kogoś kto profesjonalnie by mi go wypchał, zależy mi na oryginalnym wyglądzie, jak nie znajdę kto mi wypcha, to prawdopodobnie wrzucę ixila. Chyba, że macie jakieś ciekawe propozycje jaki tłumik wrzucić?

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...